MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Lech Wałęsa w Jeleniej Górze o Polsce

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 27 stycznia 2017, 8:31
Aktualizacja: Sobota, 28 stycznia 2017, 16:41
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tomasz Raczyński
Były prezydent Polski, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, legendarny przywódca „Solidarności” Lech Wałęsa gościł wczoraj (26.01) w Jeleniej Górze. Na spotkanie w Zdrojowym Teatrze Animacji przybyło ponad 200 osób, ale jak mówią organizatorzy, drugie tyle również chciało, jednak była ograniczona liczba miejsc.

Pełna mobilizacja w jeleniogórskim Komitecie Obrony Demokracji, który był organizatorem spotkania, wzmożone środki bezpieczeństwa i sala teatru wypełniona głównie osobami, które pamiętają stan wojenny – to okoliczności wizyty wyjątkowego gościa w naszym mieście. W spotkaniu uczestniczyli m.in. prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła, starosta Anna Konieczyńska, lokalni działacze Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej, SLD oraz członkowie i sympatycy KOD-u. Była nawet koordynatorka KOD na Nowy Jork (Stany Zjednoczone).

Zanim doszło do spotkania otwartego, podczas krótkiego briefingu prasowego Lech Wałęsa odpowiadał na pytania dziennikarzy. Dotyczyły one przede wszystkim oceny stanu demokracji w Polsce, ale były też nawiązujące do przeszłości.

Jelenia Góra to kolejne miasto, które odwiedza były prezydent RP. Dlaczego to robi? - Na początku chciałem zlustrować – zobaczyć jaki jest stan ducha i zapytać co robimy – czy to, co się dzieje w Polsce podoba nam się, czy nie podoba? - mówił Lech Wałęsa, który chciałby, żeby PiS się „nawrócił” i słuchał narodu. - Jeżeli będą za bardzo szkodzić narodowi, to trzeba będzie zrobić porządek – stwierdził.

Na pytanie o rozliczenie z przeszłością noblista przyznał, że wszyscy w III RP powinni uderzyć się w piersi, zaczynając od niego samego. - Zrobiliśmy masę rzeczy, ale nieprecyzyjnie. Jest prawie wszystko ruszone, ale niedokładnie zrobione. To powoduje główne pytanie – czy wybory upoważniają do wszelkiego typu reform? Jedni uważają, że mają prawo do wszystkiego, a inni, że trzeba zapytać narodu – odpowiedział były prezydent namawiając do dyskusji i zgody. - Musimy się dzielić, ale mądrze. Nie znaleźliśmy rozwiązania na populistów, demagogów – mówił. Lech Wałęsa odniósł się także do wpływu mediów społecznościowych na kryzys. - Jak pierwsze samochody produkowano, to przed samochodem biegł ktoś z dzwonkiem, żeby mógł przejeżdżać, ale samochodów było coraz więcej, więc zabraliśmy wolność wprowadzając ograniczenia – kierunek, szybkość itd. Teraz mamy szaleństwo wolności słowa – robimy tyle głupot, że jutro dojdziemy do wniosku, że wolność wolnością, ale musi być odpowiedzialność – wprowadzimy bariery, ograniczenia, ale będą uczyć odpowiedzialności – powiedział były lider Solidarności.

Na nasze pytanie, czy Mateusz Kijowski powinien być nadal liderem KOD-u Lecha Wałęsa powiedział: - Nie mieszam się w te sprawy, natomiast z mojego punktu widzenia nie jest to uczciwie oceniane. Każdy, kto budował jakąś organizację, to wie, że na początku nie było żadnej intercyzy. Dawaj swoje i nie patrz z której strony kieszeni. Po jakimś czasie, gdy zaczyna to wyglądać na organizację, to należy rozłączyć prywatę od organizacyjnych spraw. Ja, żeby rozłączyć - wprowadziłem w Solidarności mały tekst dla księgowej i wszystkich banków, że „wszystko, co przychodzi na Wałęsę wasze jest”. Ten nie zdążył i stąd ma te problemy, natomiast na początku nie da się zrobić podziału – odpowiedział były związkowiec.

Podczas spotkania z mieszkańcami Jeleniej Góry i regionu oraz innych gości, Lech Wałęsa krótko wypowiedział się tytułem wstępu, a następnie odpowiadał na pytania publiczności. Na zakończenie był czas na prezenty, upominki oraz wyjątkowy tort od jeleniogórskiej cukierni. Wszyscy zgromadzeni mieli okazję na wspólne zdjęcie z Lechem Wałęsą oraz uścisk dłoni.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kontrowersje wokół przetargu

Groźny tłok na granicy

Wyniki badań pasażerów – 3 osoby zarażone

Komentarze (213) Dodaj komentarz

~Bambo 27-01-2017 8:44
Na narty przyjechał?
~ala 27-01-2017 8:48
To oszołom i Bolek
~max 27-01-2017 8:52
żenada
~ 27-01-2017 8:55
zdrajca.będzie mówił żeby się PIS nawrócił.obiecał 2 Amerykę Co zrobił z Olszewskim za jedną noc sprzedawczyk pozbył się jego a pieprzy o PIS.Mało tego w dalszym ciągu nie nauczył się języka polskiego kaleczy słowa jest ograniczony w doborze słów.w debatach telewizyjnych zachowywał się jak prostak."takego prezydenta macie jakego se wybralyście"prawdę mówiła Pani Walentynowicz-zdrajca
~ 27-01-2017 8:57
człowiek bez honoru
~jaśo 27-01-2017 8:58
Szacun dla wielkiego Polaka #chwddobrazmiana
~ 27-01-2017 8:58
Dlaczego prezydent miasta, ktory powinien reprezentować wszystkich mieszkanców regularnie uczestniczy w spotkaniach KOD-u? Czy tak jak redaktor naczelny nowin jeleniogórskich Pan Prezydent uważa, że wszyscy myślą tak jak on.
~michall 27-01-2017 8:59
kto sluchal tego k...na BOLEK jesteś śmieciem
~michall 27-01-2017 9:00
ż...owscy policjanci okrutniejsi od Niemców Najsłynniejszy kronikarz warszawskiego getta Emanuel Ringelblum tak pisał o ż...owskiej policji, która nawet jednym zdaniem nie została wspomniana w „naukowym dziele” Grossa: „Policja ż...owska miała bardzo złą opinię jeszcze przed wysiedleniem. W przeciwieństwie do policji polskiej, która nie brała udziału w łapankach do obozu pracy, policja ż...owska parała się tą ohydną robotą. Wyróżniała się również straszliwą korupcją i demo...lizacją. Dno podłości osiągnęła ona jednak dopiero w czasie wysiedlenia. Nie padło ani jedno słowo protestu przeciwko odrażającej funkcji, polegającej na prowadzeniu swych braci na rzeź. Policja była duchowo przygotowana do tej brudnej roboty i dlatego gorliwie ją wykonała. Obecnie mózg sili się nad rozwiązaniem zagadki: j
rymcycymcy 27-01-2017 9:00
Pomógł Kaczyńskim zdemontować komunę ...nie bądźcie tacy surowi ;)
~TEYO 27-01-2017 9:04
Kto organizuje i finansuje takie wycieczki ???
~pisek 27-01-2017 9:05
Dlaczego Bolek i Zawiła jeszcze nie siedzą w jednej celi np.z Kudłatym z ''kilera''?
~POLAKmały 27-01-2017 9:06
Kwiat młodzieży jeleniogórskiej przybył na spotkanie z panem Bolesławem. Wszyscy zachwyceni wybitnymi zdolnościami pana Bolesława w slalomie wokół prawdy. Niestety żaden z konfidentów-w-wirze nie przyniósł goździków. Pamiętajcie, ze za 70 tys PLN pan Bolesław wyskoczy z każdego tortu na każdej imprezie, ostatnio nawet jest szansa na duże upusty!
~KRECIK 27-01-2017 9:08
Bolek zdrajco oddaj moje 100 milionów. Matka Boża w klapie a żałoba po synu w doopie.... Jaki Wałęsa taki KOD.....Żenada
~Simplex 27-01-2017 9:09
"Cała Polska murem za Wałęsą", a całe audytorium czegoś bardzo smutne. Zobacz zdjęcia. Kłamstwo prowadzi do niestrawności?
~Adam 27-01-2017 9:16
komentarze ludzi małych i anonimowych nie mających żadnych autorytetów siedzących całe życie w domu a granice Jeleniej Góry są dla was granicami świata... wyłączcie TVP1 i ruszcie się gdzieś,może na początek do Czech tak to już zagranica...
~Dr 27-01-2017 9:19
Należy bojkotować firmy czerwonych POstkomunistów !!!
~oko 27-01-2017 9:22
czerwona dolina wymiera ... bu ha ha ... powiedz prawde o sobie a Narod Polski to zrozumie ...ps tak z...hniesz ...do piekla boleczku won z pajacyku... uparty ..........................
~oko 27-01-2017 9:24
amen
~poGROMCA 27-01-2017 9:25
wałęsa -BOLEK sprzedawczyk konfident kapuś kolaborant na usługach SBckich przyjechał nauczyć jeleniogórzan kłamstwa i obłudy -Bolek konfitura !!!
~jajko koguta 27-01-2017 9:27
Nie wiem, czy ta jedna rzecz której dokonał to dobrze czy nie, mianowicie: zdradził Polskę i Polaków oddając ją i nas w ręce komunistów, ale bez rozlewu krwi, nie było wojny.....czy to dobrze czy źle, tego nie wiem, bo gdyby losy potoczyły się inaczej i powiedzmy że takiego "bolka" by nie było i Polska stanęła by do walki o odzyskanie wolności to pewnie mielibyśmy powtórkę z 1920 roku. Gdybyśmy tę wojnę wygrali, poświęcając znów setki może tysiące ofiar, to od prawie 30 lat bylibyśmy naprawdę wolnym państwem i w innym miejscu europy niż teraz. A gdybyśmy przegrali to...to już wiemy co by było, bo to dzieje się teraz. Więc uważam że chyba lepiej było by poświęcić się dla ojczyzny, mimo rozlewu krwi, bo nic tak nie smakuje jak WOLNOŚĆ i my Polacy znamy to uczucie jak nikt inny na świecie.
~ 27-01-2017 9:33
przyjechal robic sobie zdjęcia z ludzmi którzy boja się utraty władzy taki prezes wodnika, prezydent, nie wiem co tam robi wlascicielka biura podróży,ktora prowadzi ten szol,
~ksawercia 27-01-2017 9:34
Zwracam się do wielbicielek cnót i zasług posła Kaczyńskiego, aby odpuściły i nie wylewały swoich frustracji na forum. I tak Wasz idol -maminsynek ,stary zdziwaczały kawaler- nie dorówna nigdy charyzmą i walecznością słynnemu stoczniowcowi. Wasz idol 13 grudnia 1981 spał spokojnie ,kiedy inni byli już pałowani i przesłuchiwani. Wasz idol potrafi knuć, podjudzać jednych na drugich i obrażać każdego,kto ma inne zdanie od niego. Ten żałosny mały człowieczek o chorej ambicji zostania kimś wielkim, niszczy na każdym kroku byłego prezydenta ,który jemu i bratu Lechowi podał rękę, dając prace w swojej prezydenckiej kancelarii. O Wałęsie będziemy długo pamiętać a o Jarosławie K. zapomnijmy jak najszybciej
~ 27-01-2017 9:35
przeciez w tym teratrze byli sami urzenicy- zadnego innego mieszkanca jeleniej Gory nie było - ot ustawka
~ciss 27-01-2017 9:38
dobry z niego agent . Do Zawiły podczas wręczania upominków i kwiatów "DAWAJ PAN TO BO SIĘ JESZCZE PAN ROZMYŚLISZ " ,albo "BIERE WSZYSTKO CO MACIE"
~fred 27-01-2017 9:45
cytat: "przyszły osoby, które pamiętają stan wojenny" - faktycznie przyszło całe komunistyczne, SB ckie i ZOMO wskie środowisko podziękować za opiekę, pozostawienie zagrabionego majątku i fuch. przynoszących profity.
~ciekawe 27-01-2017 9:48
ciekawe jak i gdzie pisalibyście gdyby nie ten facet? pewnie w piwnicy u babci, kredą po ścianie z węglem ( o ile na węgiel byłoby was stać), ot takie malutkie rozumki, nie dorobione, mleko i smarki pod nosem, ale o stanie wojennym wiedzą wszystko, skoro wam tak bolek dokuczył, to czego nie widzicie tych w czarnych sukienkach i tej bardzo dobrej zmiany, która niebawem zabierze wam możliwość produkowania się w internecie ze swoją śmiesznością i głupotą? ciekawe do kogo, gdzie i komu będziecie przelewać swoje głupkowate myśli i wywody?, ale skoro szacunku dla siebie nie macie, to co tu wymagać w stosunku do innych!
~ 27-01-2017 9:48
Taka sama aktywność ludzi teraz jak 1981 na starym placu Świerczewskiego kiedy z betonowej trybuny przemawiał do ludu tylko wtedy nikt nie myślał i nie wiedział ze to Bolek i wtedy też obiecywał tak wtedy tam byłem teraz już NIE DLA OSZUSTÓW
~mmm 27-01-2017 9:58
Morawiecki pomaga izraelskiej sieci Super-Pharm? Styczeń 26, 2017 - 12:24 Opublikowany w: Tagi: aktualności Izraelski Super-Pharm może zostać powstrzymany przed poszerzaniem działalności w Polsce ze względu na toczące się prace legislacyjne – podaje izraelski dziennik „Haaretz”. - Izraelska sieć farmaceutyczna ma już 68 placówek w Polsce, planuje zaś otworzyć kolejne setki – pisze dziennikarka „Haaretz”. - Sieć aptek Super-Pharm stoi przed ryzykiem utraty jednego ze swoich najbardziej rentownych kanałów zysku, a to ze względu na trwające prace legislacyjne w Polsce, które mogłyby zablokować otwieranie tam nowych oddziałów. Sieć w Polsce jest bardzo opłacalna i pomaga zrównoważyć spadającą sprzedaż i rentowność swoich izraelskich oddziałów. Ustawa ograniczy sieci aptek do posiadania
~kabel 27-01-2017 10:06
bardzo mnie cieszy ze nie bylo mlodziezy na tym spotkaniu jedynie ludzie od koryta. ciekawe czy ktos sie zapytal czlowieka ktoremu Bozia dala nr do wygranej w totolotka czy odpowie na pytania Anny Walentynowicz bo juz troche czekamy i cos doczekac sie nie mozemy. fajnie przegladnac zdjecia i zobaczyc na kogo nie warto oddawac swojego glosu
~cieplik 2 27-01-2017 10:08
Wszyscy mądrale czemu nie zajmijcie się polityką skoro tacy jesteście mądrzy,a nie poćcie się tu,pokażcie co potraficie opluwacze ,dla was zadne świętości nie istnieją tylko wasz czubek nosa .
~Gość 27-01-2017 10:11
Tym co wygaduje ten człowiek to mozna nakarmić kaczki na chyclu facet po samobujstwie syna i po niejasnej sytuacji Kijowskiego jezdzi na spotkania pod egida KOD-u to wstyd że Wałesa zabiera glos sam ludzi oklamal omamil tym swoim ,,nie chcem ale muszem ,,100 miljonow druga japonia ze normalnie zygnac mozna a czemu na spotkanie nie zaprosili chodz by jednego przedstawiciela PIS bo Wałęsa boi sie prawdy woli opowiadac te swoje dyrdymaly i slogany jak papuga a KOD to nic innego jak zlodzieje zbieraja datki a potem ja sobie przywlaszczaja
~rysiek w swetrze 27-01-2017 10:11
Nieszczęście obecne Polski polega właśnie na tym, że transformację robiły Frasyniuki, Borusewicze, Balcerowicze, itp. nie wymieniając pozostałych ubeków, resortowych ojców i ich dzieci. Klasyczni zdrajcy i targowiczanie, którzy puścili naród boso przy okrągłym stole, a jeden z nich miał puścić w skarpetkach bandytów Jaruzelskiego i Kiszczaka. Niestety była to tylko propaganda agenta Bolka, który był głównym filarem ograbienia własnego Narodu i wspierania "lewej nogi", malwersantów i geszefciarzy z PRL. A to są zwyczajne ka...lie, grandziarze i złodzieje, którzy walczą o swoje dotychczasowe możliwości robienia przekrętów, grabienia i dojenia kraju na miliony i miliardy dolarów. To oni nie dopuścili do negocjacji prawdziwych bohaterów Solidarności. A w ogóle okrągły stół nie był potrzebny, tr
~Zenek 27-01-2017 10:16
Jelonka.com - ucz się ucz bo nauka to potęgi klucz.... a teraz tylko wielki wstyd.
~On 27-01-2017 10:17
Gardzę Panem Wałęsą; człowiekiem, który zawiódł zaufanie milionów Polaków. Nie przyjmuję do wiadomości jego "niemożności" oraz mówienia, że "byłem sam", jako usprawiedliwienia. Nie do zniesienia jest dla mnie sposób mówienia byłego Prezydenta: nieskładnie, niejasno, z użyciem niewielkiego zasobu słów. Pracowałem kilka lat z dziećmi upośledzonymi umysłowo i, jako żywo, mowa Pana Wałęsy przypomina mi ich formy wypowiedzi moich wychowanków. Minęło kilkadziesiąt lat, podczas których Pan Wałęsa otarł się o wielki świat i znakomite uczelnie; ale, jak widzę, w żadnym stopniu nie podniósł swojej wiedzy i umiejętności, pomimo uzyskania honorowych doktoratów. To Pan Wałęsa dał asumpt dzisiejszym politykom do wiary, iż nie doświadczenie, kompetencja i nauka, a arogancja stoją za awansem społecznym.
~solidarnosc 27-01-2017 10:18
bolek bolek bolek bolek bolek bolek bolek bolek bolek bolek bolek......................................................
~reds 27-01-2017 10:18
Myślisz, że to jakiś nowoczesny światłowód a to zwykły kabel
~gt 27-01-2017 10:19
Panie i Panowie . Czytając wasze opinie jestem pewien ,iż rozbiór Polski niechybnie nastąpi !!! W średniowieczu skłócona szlachta była sygnałem dla zaborców !! Zastanawiam się czy my Rodacy kiedykolwiek przestaniemy szukać wrogów pośród swoich? Musi nas zaatakować obcy wróg abyśmy mogli się zjednoczyć ??!!!Trzeba zamknąć drzwi nienawiści ...................!!! '' MIŁOŚĆ BUDUJE- NIENAWIŚĆ RUJNUJE !
~Gość 27-01-2017 10:20
A czy pan Zawiła te prezenty dawał z funduszu miasta czy z własnej kieszeni ,bo jeśli z funduszu miasta to ja sie nie zgadzam zeby Zawiła rozdawał moje podatki byle komu
~saneskobar 27-01-2017 10:22
Gdyby nie Pan Wałęsa leszcze to byście do dziś kłaniali się sałdatom okupującym Polskę i maszerowali na pochodach 9 maja.Wiec mo.. w kubeł,zwłaszcza pseudonarodwcy urodzeni po 1980,nie mający pojęcia o tamtych czasach.
~SARBLE 27-01-2017 10:25
Kto wyraził zgodę na czerwone hasło "Cała Polska murem za Wałęsą"? Na kłamstwach jadą i na ogłupianiu KOD-owców :( ponieważ większa część Polski negatywnie wypowiada się o Wałęsie i "stoi murem" za odkłamaniem przeszłości Wałęsy.
~ 27-01-2017 10:27
kabel zdrajca agent ubek sbek bolek - tylko nie lolek
~ds 27-01-2017 10:28
Ciekawe czy organizator spotkania zapłacił za najem sali i kto sfinansował przyjazd oraz honorarium dla Lecha Wałęsy.
~zaboberek 27-01-2017 10:31
do:~Gość | .Zamiast pisać głupoty,weź lepiej słownik poprawnej polszczyzny i postudiuj trochę jak się pisze:"chycel,samobujstwo". Dopiero jak to opanujesz,będziesz mile widzianym interlokutorem.
~ 27-01-2017 10:36
Pomijając tę bandę pisowskich trolli, nie rozumiem tych co krzyczą zdrajca, sprzedawczyk etc. Co 4 lata jesteście tak samo oszukiwani i zdradzani przez tych co mają reprezentować wasze interesy w sejmie, jakoś o tym nie pamiętacie :) ciemność, ciemność umysłową widzę:)
~donektramp 27-01-2017 10:37
to Nowy Jork jest w Stanach Zjednoczonych...?! -o ja głupi nie wiedziałem ;)
~&# 27-01-2017 10:41
KOD, Komitet Obalenia Demokracji skupiający wszystkich bez wyjątku wrogów Wolnej Polski będzie próbować wykorzystać postać Wałęsy jako symbol, ofiarę prawicowej nagonki. Postkomuniści będą próbować obalić demokratyczną władzę w Polsce choćby siłą,by przywrócić rządy agentów i struktury mafijne. Brońmy naszą dotkniętą zdradą, zaprzaństwem i zbrodnią Ojczyznę nie zważając na wycie targowickich hien i pohukiwania europejskiego lewactwa i ideologów gender. Zawartość teczek Bolka są porażające.
~do krzyKaczy : 27-01-2017 10:42
-Ciekawe jak byście dziś wyglądali gdyby nie Wałęsa.
~nan 27-01-2017 10:53
Kilkadziesiat idiotow sluchalo idiote. Jaki wstyd dla JG. Za jakis czas teatr edzie sie wstydzil ze goscil takiego kretya w swoich progach
~B+ 27-01-2017 10:55
Średnia wieku jak na ostatnim proteście KODu studentów uniwersytetów trzeciego wieku, ale co się dziwić, skoro to "czerwona kotlina", a większość młodych po skończenie edukacji wyjeżdża stąd.
~ 27-01-2017 10:58
Pomijając tę bandę pisowskich trolli, nie rozumiem tych co krzyczą zdrajca, sprzedawczyk etc. Co 4 lata jesteście tak samo oszukiwani i zdradzani przez tych co mają reprezentować wasze interesy w sejmie, jakoś o tym nie pamiętacie :) ciemność, ciemność umysłową widzę:)
~Do10:42 27-01-2017 11:01
Gdyby nie Wałęsa, dzisiaj pełniłbym eksponowane stanowisko. Miałem 20 lat,gdy poszedłem do pracy w 1980 r. W 1989, po przejściu od stanowiska najniższego ( robotnik fizyczny ), byłem na IV roku studiów i pełniłem funkcję na średnim szczeblu zarządzania. Studia ukończyłem w 1991 r. Gdyby zatem nie Wałęsa, mój los potoczyłby się zapewne pozytywnie. Dzisiaj też nie narzekam, jestem zadowolony; ale nie przypisuję Panu Wałęsie istotniejszego wpływu na moje życie.
~Sprzedał Polskę 27-01-2017 11:06
Jelenia Góra zawsze była określana "czerwoną doliną" to i ten SBcki donosiciel powinien tu się czuć dobrze.
~Jagoda 27-01-2017 11:09
Ile nienawiści w tych postach - i po co ? Żyjcie sobie swoim życiem miejcie swoich idolów ale ni narzucajcie nam swoich poglądów w bardzo agresywny a wręcz wulgarny sposób. Mamy prawo do własnych poglądów i własnej oceny sytuacji. My szanujemy ludzi , którzy czynem ( a nie tylko słowem w obecnych czasach kiedy już nic nie zagraża) walczyli o wolną Polskę. Wasz język , wasze epitety ,kłamstwa i pomówienia są dowodem na brak logicznych argumentów.Nikt was nie zaprasza na nasze spotkania a i my nie wybieramy się na wasze. Ale tymi hejtami nie zmusicie nas do zaniechania działań - wręcz przeciwnie uświadamiacie nam ,że trzeba z ludźmi rozmawiać i słuchać ich my nie wulgaryzujemy i nie obrażamy. Pan Prezydent określił nową kategorię - nie wierzący ale praktykujący- czyby mowa o was?
~B+ 27-01-2017 11:14
Znamienne, że Wałęsa chce obalenia demokratycznie wybranego rządu, a nie przeszkadza mu występowanie pod szyldem KOD w którym aż roi się od typów w rodzaju pułkownika Mazguły.
~rysiek w swetrze 27-01-2017 11:20
lansują jak nie bolęse to alimenciarz lub ruchacza
~Tuiteraz 27-01-2017 11:25
Facebook pełen jest zdjęć ludzi ,którzy się fotografowali na tym spotkaniu z Wałęsą.Martwi mnie,że dla nich nie są ważne przekonania ale fotka ze znaną postacią.Nie ważne z kim aby był znany.Ja takie zdjęcia robiłem sobie kiedyś na wycieczce w ZOO,też ciekawe.
~ 27-01-2017 11:34
Żałosny człowiek, żałosny :(
~Ale mądrzy 27-01-2017 11:41
Wszyscy tak ochoczo podskakujecie i krytykujecie Wałęsę, bo jest demokracja. Nie zapominajcie gdyby nie On i Solidarność to dziś żylibyście jak jak w obozie pracy . Na internet,telefon komórkowy czy telewizje satelitarną musielibyście mieć pozwolenie, że o swobodnym podróżowaniu za granicę nie wspomnę. Jeżeli tego nie znacie to niedługo możecie poznać bo jesteście ślepi i nie widzicie co wam pis szykuje
~ 27-01-2017 11:52
Aleś ty ~mądry!!! A wiesz jak byśmy szczęśliwie żyli gdyby II wojny nie było??? Drewniane tramwaje by jeździły, żołnierze i oficerowie byliby honorowi i żadnej czerwonej kotliny by nie było! Kumasz???
~ech 27-01-2017 11:54
Ja bym nie była w stanie jeździć sobie po kraju z wywiadami, gdyby mi dziecko zmarło...
~👨‍⚕️wizjoner 27-01-2017 11:59
Panie Leszku ma Pan problemy , zdrowotne związane z ciśnieniem, zalecam spokojniejszy tryb życia , i zdrowe odżywianie . Sam Pan widzi jaki wpływ miały emocje na Pana.Bronisława .
~ 27-01-2017 12:01
Pomimo wszystko bardzo mu współczuję! To jest nieuleczalnie chory człowiek! Niestety choroba się pogłębia i brak jest na nią odpowiednich leków. Jeszcze raz wyrazy głębokiego współczucia !
~do11:52 | ~ | 27-01-2017 12:03
Mało kumaty jesteś i wierzysz w pisowskie gadki nie nadwyrężając zasobów umysłowych. Czy wiesz , że gdyby nie było takich mądrali jak ty , to by zniknął ciemny lud wraz z pisem. Jak by było wtedy pięknie.
Ryszard Bilski 27-01-2017 12:11
Dopiszcie jeszcze, że kierowany przez SB !!!
Norbert Karwas 27-01-2017 12:18
Witam Towarzysza Bolka!
~pisiewicze 27-01-2017 12:23
Krytycznie wypowiadają się głównie kmioty z wypranymi łbami przez 4rp.Kmioty nie pamiętające nawet czasów komuny,ewentualnie robiące w pieluchy w latach 80-tych.
~ 27-01-2017 12:25
"Mało kumaty jesteś i wierzysz w pisowskie gadki nie nadwyrężając zasobów umysłowych. Czy wiesz , że gdyby nie było takich mądrali jak ty , to by zniknął ciemny lud wraz z pisem. Jak by było wtedy pięknie. " Mało kumaty jesteś! Jeszcze NIGDY nie spotkałeś człowieka, który myśli SAMODZIELNIE! Któremu mózg nie przeżarł ani Jakiś Wałęsa, Kaczyński czy Kijowski???. Marny twój los, zginiesz jak dorośniesz...
~Takio 27-01-2017 12:36
Ależ tłumnie przybyła nasza młodzież jeleniogórska. BTW. współczuję tym dzieciakom, którzy już mają robioną sieczkę z mózgu i są wciągani do politycznego świata.
~gjeee 27-01-2017 12:40
do PISiakow.... zamiast obrażać Pana Wałęsę, myślcie co zrobicie bez 500+!
~ 27-01-2017 12:44
A było całowanie pana Bolka w pośladki po zakończeniu spotkania ?Wszak ludzie którzy byli na spotkaniu zawdzięczają stołki dzięki panu Bolkowi...
~.. 27-01-2017 12:45
Pamiętam jak pierwszy raz Wałęsa odwiedził Jelenią Górę i ile tam było ludzi póżniej jego rządy i jak ludzie na niego wtedy narzekali a teraz powrót uwielbienia , aby dowalić PiSowi .Po latach dowiemy się prawdy . Na zdjęciach widać wiele urzędników i o dziwo przedstawicieli SLD. Smutne jak historia lubi sié powtarzać a my nadal nie wyciągamy wniosków :(
~Juliusz 27-01-2017 12:55
do 10:42 - Nie mielibyśmy czerwonych ze wstydu twarzy, że taki człowiek był prezydentem.
~buuu 27-01-2017 13:15
Wałęsa dawaj moje sto milionów!
~zrozumcie 27-01-2017 13:23
Komunę obalili bracia Kaczyńscy.Po treningu w sprawie kradzieży księżyca.Kto o ty nie wie to kiep i zdrajca narodu.Tyle w tym temacie jak mówi Badura kumpel Kiepskiego.
~walus4 27-01-2017 13:29
Gdyby Lech był sobą i miał autorytet, nie występował by na tle kodu.Powinien być osobą niezależną,podpina się pod różnej maści organizacje ,które nie mają nic wspólnego z demokracją.Jednym słowem żenada.
~a naprawdę 27-01-2017 13:33
Jak widać "Wszystkie świnie siedzą (siedziały) w kinie (w teatrze)". Widać też kto skonsumował "Solidarność".A pod pomnikiem "Solidarności" pan"B" nie był ?! Starczyło skoczyć przez płot do Term.Ale chyba d..a za ciężka !
~ja 27-01-2017 13:38
Ofiara własnego losu......
~Real 27-01-2017 13:40
...A może tak o faktach? CCCP padło ze względów finansowych. Gorbaczow ogłosił pieriestrojkę, Sowiecki Sojuz padł, bo padść musiał. Reagan pomógł. Polska nie była żadnym wyjątkiem, jak padła bratnia pomoc CCCP, to padło wszystko, od NRD po Rumunię i Bułgarię. Pamiętam jakiś wywiad jak przerażony Honecker na wieść o upadku komuny pyta Jaruzelskiego - co teraz będzie? Jaruzelski na to, nic, oddajemy władzę, ale zachowujemy aktywa. Warto spojrzeć szerzej, to tylko między innymi Wałęsa czy Havel pomogli obalić komunę ;)
~ 27-01-2017 13:54
masakra
~ 27-01-2017 14:01
Wielki człowiek! Kiedyś przypinał Matkę Boską do klapy, teraz przypiął własny, stworzony przez siebie wizerunek! No i są tacy co też go sobie przypinają. Bosko-boski ;)
~Real 27-01-2017 14:14
Możecie na mnie pluć itd. Solidarność i NZS przegrały, wygrały KGB i GRU i ich sługusy SB, WSW/WSI, i ludzkie śmieci z PZPR. Nigdy nie należałem za PRL do opozycji, nie walczyłem itd., Wystarczyło być przyzwoitym człowiekiem, chociaż przyzwoity to nie byłem... może bardziej wyluzowanym rockowcem... Nigdy żadnej folkslisty nigdy nie podpisałem.
~mis 27-01-2017 14:27
ciekawa fotka córki Wałęsy http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/krocze-corki-walesy-majtki-corki-walesy-rozkraczona-corka-walesy/8fzbrxy
~Tosia 11 27-01-2017 14:28
Bardzo współczuję Wałęsie w związku ze śmiercią syna. A poza tym to życie chyba naszego Lecha przerosło. Na swój sposób to postać tragiczna, jak w antycznym dramacie - każde wyjście złe
~` 27-01-2017 14:40
Czy boluś znalazł już swoje kupony w totka?
~ 27-01-2017 14:59
Wałęsa -nie, Kaczy-nie!, KOD-nie, PO-nie, -to KTO do cholery!wybierał Tych wszystkich "Pajaców"na stołki.A teraz... Kaczygród ze wszech stron się panoszy i mebluje Nam Polskę! Mordoklejkami nam usta zakleja i w doopie ma głos Narodu Polskiego! Nie o taką Polskę walczyli i ginęli nasi przodkowie.Polacy nie umieją sami zadbać o swój Kraj.Już nie pamiętają jak komuna była, jak nic nie było i nic nie można było powiedzieć, nie było wolności słowa.Za to były puste haki w sklepach i ocet na półkach!Szynka 2 razy do roku i to wystana w mega kolejce.Czekolada na kartki i baloniki na święto pracy!Tak było. A jak będzie...?
~Pit 27-01-2017 15:29
Kiedy tego Pana ubiorą w pasiaki...?
~ 27-01-2017 15:45
szkoda słów i pisania jeśli chodzi o tego zdrajce Bolka co niby w pojedynkę obalił komunę natomiast jeśli chodzi o ludzi na tym spotkaniu Kaczyński skwitował to krótko ludzie specjalnej troski i nic dodać nic ująć
~` 27-01-2017 15:56
A czy Bolesław Wałęsa na tym spotkaniu ponownie powiedział o sobie , cytuję :Potrzebna jest lewa noga i prawa noga, a ja będę pośrodku.! Czy znowu , jak on to mówi dokonał zwrotu o 360 stopni ?
~ 27-01-2017 16:31
skąd się tutaj wzięło tyle pisuarów? czyżby podłączyli szpital w Bolesławcu do internetu?
~były JG 27-01-2017 16:37
Kiedy dezynfekowanie Jeleniej Góry bo chcę cmentarze odwiedzić?
~do16:31 27-01-2017 16:55
Tylu pisowców w "czerwonej kotlinie"?!Toż to chyba koniec świata się zbliża?
~do 16:31 | ~ | 27-01-2017 16:55
do 16:31 | ~ |czyżby podłączyli szpital w Bolesławcu do internetu? Podłączyli o 16:30 i od razu napisałeś ??? Ależ masz refleks . Gratulacje dla twojego lekarza i pielęgniarzy w Bolesławcu !!!
~ 27-01-2017 17:09
27-01-2017 16:31 | ~ | - może podnieśli stawki za propisowskie wpisy w necie i teraz jeden baran przez drugiego ścigają się, kto więcej hejtu wyleje na opozycję.
~do 17:09 | ~ | 27-01-2017 17:21
do 17:09 | ~ | A co biedaczku , capom z opozycji obniżyli stawki ??? Jaka szkoda :) , tak mi was żal :):):)
~do17:09 27-01-2017 17:28
Widzisz w końcu zaczęli płace podnosić, bo jak rządziła PO-PSL to tylko ceny i podatki rosły jak oszalałe o płacach nie pamiętano.
~ 27-01-2017 17:28
wszyscy co piszą żle o Bolku to tzw Pisiory nie jestem Pisiorem popieram Ruch Narodowy Zwracam się do k....w komunistów złodziei resortowych dzieci ludzi specjalnej troski nie wsadzajcie nas do jednego worka z PIS w obecnych czasach mówicie piszecie że Pisiory zabierają wam demokracje to ja wam piszę że jak dojdziemy do władzy my Narodowcy to będziecie płakać za Pisiorami którzy się z wami cackali rządzą już rok i żaden złodziej z PO PSL czy innej mafi nie siedzi w więżieniu my wam damy demokracje k....y i złodzieje komuniści za te 25 lat rozkradania kraju
~DIABLOJG 27-01-2017 17:50
Gdybym był na tym spotkaniu zapytałbym byłego prezydenta dlaczego rozwalił z Pawlakiem rząd Olszewskiego i poprosił o długie wyjaśnienia z uzasadnieniem, myśle że było by śmiesznie i komicznie...
~ 27-01-2017 17:55
Pragne tylko przypomniec poparcie PIS-39% Poparcie PO-PSL-SLD-Nowoczesna-29%-razem.
~ 27-01-2017 17:58
Kiedyś głosowałem na tego prostaka, i jest mi wstyd. Wałęsa i Kijowski, wart pac pałaca.
~ 27-01-2017 17:58
Serce moje rozpiera radosc, ze nareszcie POLACY polapali sie o co chodzi.Brawo Rodacy Patryjoci.
~Ewka 27-01-2017 17:59
W teatrze Bolek, w filharmonii um-papa, a prezydent Jeleniej stoi po stronie kod-u. Zdziczenie obyczajów.
~ 27-01-2017 18:03
A gdyby ktos sie nie polapal to idzie to tak. Chodzi o to aby bylo tak jak bylo, aby nic sie nie zmienilo,aby mozna bylo dalej BEZKARNIE KRASC.
~ 27-01-2017 18:06
Dla Pana Rzeplinskiego 1000 zl za dzien pracy, dla emeryta 1000 zl za caly miesiac.
~ 27-01-2017 18:09
Ot cala prawda i Bolkowa sprawiedliwosc.
~ile? 27-01-2017 18:09
Tak na marginesie, ile kosztowały organizatorów mądrości wygłaszane przez Wałęsę?
~Ewka 27-01-2017 18:20
W teatrze Bolek, w filharmonii um-papa, a prezydent Jeleniej stoi po stronie kod-u. Zdziczenie obyczajów.
~### 27-01-2017 18:21
Gdyby bolek zdrajca nie rozwalił rządu Olszewskigo dziś było by inaczej.Tfuuu na pysk ci bolek
~Ala 27-01-2017 18:33
Jesteście okrutni .Jak można tak poniewierać tak wielkim Polakiem. Kim Wy jesteście i co zrobiliście dla kraju że tak osądzacie WIELKIEGO CZŁOWIEKA.Święta prawda ten co nic nie robi to najwięcej się mądrzy.
~ty 27-01-2017 18:49
do ala wielki ale ekektryk
~jeleniogórzanka 27-01-2017 19:08
Dlaczego prawie wszyscy są tacy smutni?Tylko p.Wałęsa się cieszy... A tak na marginesie,to nie mogę zrozumieć , jak można króciutko po śmierci syna i to jeszcze takiej dramatycznej , wałęsać się po kraju wykazywać wesołość...
~ 27-01-2017 19:31
Kiedy beatyfikacja Bola?
~inge 27-01-2017 19:34
KOD by zaprosił samego diabła,żeby tylko był przeciwko PISowi. Dziwię się ludziom,że idą na takie spotkanie,wystarczy posłuchać czasem wypowiedzi byłego Prezydenta żeby się przekonać,że coś z nim nie jest w porządku.Dziwię się,że po takim strasznym doświadczeniu jakie go spotkało ma chęć jeżdzić po kraju i brużdzić.
~ 27-01-2017 19:34
Jedż sobie żałosny ekspercie od budowania demokracjii, na Białoruś lub do Koreii Północnej. Bilet w jedną stronę dostaniesz gratis, szczęśliwej drogi już czas.
~Bobi 27-01-2017 19:35
No i zawitał do nas konfident Bolek !!!
~Mirek53 27-01-2017 19:56
Ten slang mowy nienawiści, wincej wincej wincej oglądajcie TVPiS to całkowicie Wam mózgi wyczyszczą !!
~Real 27-01-2017 20:06
youtube.com/watch?v=ca3jyxOkqZY
~ 27-01-2017 20:17
Co to jest Koreii?
~Real 27-01-2017 20:24
Najbardziej kojarzy mi się P. Prezydentem może nie tyle wspaniała muza... co teledysk youtube.com/watch?v=YlUKcNNmywk
~do 20:17 | ~ | 27-01-2017 20:31
do 20:17 | ~ | Co to jest Koreii? A co to jest " bUlu i nadzieJi " ? Tu jest taka możliwość, że stuknięty został dwa razy klawisz " i " , niezauważony i ...poszło ! Z " bulem" :) muszę zauważyć , że to drgie było pisane odręcznie w Księdze Kondolencyjnej ! Dlatego i bul i wstyd był wielki !!!
~ 27-01-2017 20:49
Całowali w sygnet?
~anonim 27-01-2017 20:54
Nikt nie jest bez grzechu. Kiedy człowiek jest młody , to nie zawsze wie gdzie być i co robic. Nie wykrzykiwać na p. Walese, bo w tamtym czasie, kiedy powstala Solidarnosc, to jak ktoś miał inne zdanie, to by oberwal w gebe. Widziano w Nim zbawce Polski. A General miał wszystko i wojsko , i policje,i ZOMO. oddal rzady bez rozlewu krwi. Ktos powie, ze zginelo 100 Polakow- tera 80 osob zamarzlo,a ile było samobójstw?
~prepers 27-01-2017 20:57
Bolek ty Zdrajco...,Śmieciu... Zniszczyłeś przemysł w Polsce, a Kwaśniak, Tuskołeb i Komora w 70% zostawili zniszczony. Nie zdążyli zagrabić, bo przegrali wybory. Gdy będą wybory do Rady Miasta w Jeleniej Górze to proszę głosować na PiS, SLD i inne- tylko absolutnie nie na POpaprańców, KODowców i PSL. Jeżeli wygra PiS, to wszystkim obywatelom będą umorzone długi, które ciągną się w "firmach windykacyjnych" od ponad 10 lat.
~łoś 27-01-2017 20:57
Kurde no i przegapiłem taka okazję. Tak bardzo chciałem się z nim spotkać -może podałby numery w totolotka. Taka strata okazji...ech
~łoś 27-01-2017 21:00
Te anonim a kto mu potem kazał rozpier...ać wszystko?
~Real 27-01-2017 21:02
To tak co by się wszyscy pogodzili, fajans, ale po latach przyjemnie słucha się. youtube.com/watch?v=CxSGArtWfuU
~Real 27-01-2017 21:22
youtube.com/watch?v=nqDfzO42epE
~molibden 27-01-2017 21:34
po prostu przyjechał NIKT dlatego pozostawmy temat bez komentarza
~molibden 27-01-2017 21:38
https://www.youtube.com/watch?v=jonLrbqJR-g
~molibden 27-01-2017 21:41
https://www.youtube.com/watch?v=jonLrbqJR-g
~Real 27-01-2017 21:42
Nie sądziłem, że Dylana można lepiej zrobić youtube.com/watch?v=2tmc8rJgxUI
~s. 27-01-2017 21:43
Za darmo to on jeździ. Ile zainkasował ?
~roko 27-01-2017 21:47
Świnie sprowadzili knura żeby doić kasę z czerwonej doliny
~Real 27-01-2017 22:01
Specjalna dedykacja dla LW ;) To było ze 35 lat temu youtube.com/watch?v=9oNbrFF0Y3g
~Real 27-01-2017 22:21
Idziemy w zgodzie spać, jedni kończą flaszkę... inni dopiero zaczynają... co innego youtube.com/watch?v=nIncb6Gy2js
~lumperbingo 27-01-2017 22:41
Kabarecik przedni teraz to dopiero można boki zrywać ze śmiechu.Jednemu słoma wychooodzi uszami a drugiemu dym po faji.Tyko urzędu polskiej demo nkracji zabrakło by pobrać podatek od podarków czyli darowizny.To dlatego nam kit ze smogiem wciskają,musi być "góralska mgła" by niewolniki nie widziały gdzie podatki się podziały.!!!!
~lumperbingo 27-01-2017 22:51
Kabarecik przedni teraz to dopiero można boki zrywać ze śmiechu.Jednemu słoma wychooodzi uszami a drugiemu dym po faji.Tyko urzędu polskiej demo nkracji zabrakło by pobrać podatek od podarków czyli darowizny.To dlatego nam kit ze smogiem wciskają,musi być "góralska mgła" by niewolniki nie widziały gdzie podatki się podziały.!!!!
~ 27-01-2017 22:53
Ma jeszcze tupet .Niech schodzi z kodem do podziemia , u nas ci ich dostatek, jak przystało na CZERWONĄ JELENIĄ
~ 27-01-2017 23:00
Zabłądził jak nic z tą Pomrocznościa Jasną, jednak można zabłądzić, to nie ta Jelenia Góra . Nawigacja tak go wykierowała ?. Oprócz tej są jeszcze inne Jelenie Góry w Polsce, widać to na Google Map, czyli zabłądził bo nie mógł zbłądzić. Duch kolegi Kiszczaka nim pokierował aż z Magdalenki
~sas 27-01-2017 23:07
które posty są rafała woźnego zdrezyn ,co przyjechał pijany na drezynie obrażac Lecha ??? odpowiedz prosta te z jadem:-)
~Mirek53 27-01-2017 23:27
Polak polakowi wrogiem (to mamy we krwi nienawiść do drugiego) a kaczor się cieszy.Słupki mu rosną (wirtualne bo wiele osób ukrywa sie z poglądami, a 40% nie ma zdania) rozbijają bryki za 1000000 milion złotych płacą sobie w radach nadzorczych po 200.000 tys . złotych/mies. a wy łakomicie się na 500 zł i głodową emeryturę, po prostu wstyd jak nisko trzeba upaść żeby (BMW) Biernie.Miernie ale Wiernie mieć klapki na oczach ... a najlepiej wychodzi Wam szmacenie innego bo nic konstruktywnego z tych wypowiedzi nie wynika.
~j 28-01-2017 1:17
Przy Panu Wałęsie , prezes to kmiot i Tyle , nigdy nie osiągnie tego co On i jeżdzi bez obstawy !!!!!!!!!!!!!!!!! To prezes miesza w kraju przez 5 kadencji i zostanie z tego przez suwerena rozliczony !!!
~bea 28-01-2017 6:45
Żadnych konstruktywnych argumentów w komentarzach, tradycyjna pisowska gadka. Żółć, złość, chamstwo. Ciekawe, czy Ci co to piszą byli na spotkaniu i powiedzieli to w oczy?
~06:45 | ~bea | 28-01-2017 7:05
06:45 | ~bea | , tradycyjna pisowska gadka. Żółć, złość, chamstwo. Ciekawe, czy Ci co to piszą byli na spotkaniu i powiedzieli to w oczy? To mógł napisać tylko mądry i inteligentny,wyznawca "mowy miłości '. Widać , że byłeś , bo i konstruktywnie , i kretyńsko ! Ty pewnie rzuciłeś mu bezkompromisowo w oczy : " Dlaczego Bolek jesteś taki wielki i genialny " :) ? Pewnie jesteś bardzo samodzielny , sam się załatwiasz i nawet sam podcierasz , prawda ?
~Socjolog 28-01-2017 7:49
Z perspektywy socjologicznej interesujący jest fakt, że byli tam ludzie, którzy nie znając prawdy o TW Bolku byli jego zaciekłymi przeciwnikami !
~ 28-01-2017 8:39
Dawno temu w domu Wałęsów: -Mamusiu skąd mamy telewizor? - A to tatuś coś sprzedał.
~prepers 28-01-2017 10:25
1) Apel do Bolka Walesy- You Tube. 2) Lech Walesa- palowac zwiazkowcow Solidarnosci- Zdrajca- You Tube.
~Góść 28-01-2017 11:30
nikt by nie krytykował Wałęsy gdyby uczciwie powiedział że to nie tylko jego zasługa ale całego zawodowego Związku Solidarność bo sam nic by cały ten wałęsa nie zrobił ,a on przypisuje sobie całe zwycięstwo i tylko sobie ,a ludzie tacy ja p, Gwiazda ,czy śp. pani Walentynowicz i inni to nic nie zrobili a ta Krzywonos gdzie nagle sie schowała tak jak sie pojawiła tak i znikła ,tu jest wiele znaków zapytania ,więc może kiedyś by pan Wałęsa odważył sie i powiedział całą prawde ale to może dopiero na łożu śmierci przyzna się do swoich wad ,a tak brnie dalej w tych kłamstwach ,a to że wolność mamy to zawdzięczamy naszym rodzicom i ich kolegom któży strajkowali i bez których to p.Wałęsa byłby nikim
~Zaratustra 28-01-2017 11:36
Można Wałęsę wielbić, w końcu jest przedstawicielem wszystkich możliwych i niemożliwych poglądów politycznych oraz mądrości większych niż mądrości Sarycha. W normalnym, cywilizowanym kraju miałby swój pokój bez klamek i wiódłby spokoje życie w trzymając prawicę za pazuchą. No cóż, Polska to nie jest normalny, cywilizowany kraj. To kraj bez klamek.
~pff 28-01-2017 11:45
Jakże wielka różnica wyglądu uczestników od biorących udział w sabatach PiS :) I zapach przyjemniejszy :) Poziom komentarzy pisowców tradycyjny. Składnia i gramatyka poniżej krytyki, nawet deklinacji nie opanowaliście :) A teraz uczcijmy minutą ciszy kolejne samochody BMW poległe na froncie walki z III RP :) Anielski orszak niech ich dusze przyjmieee...
~ 28-01-2017 11:50
no i co Polacy dopiero przeglądają na oczy po tylu latach wychodzi na jaw że to nie Bolak obalił ż...o komunę tylko ż...o komuna dogadała się z Bolkiem Bolek przejął władzę a ż...o komuna się przepoczważyła i przejęła majątek narodowy i go rozkradła na tym polegało przejście z komunizmu na kapitalizm grupa cwaniaków złodziei na rękach Polskich robotników dochrapała się bajecznych majątków . Trybunał konstytucyjny i tzw niezawisłe sądy przez tyle lat żaden złodziej nie trafił do więzienia za rozkradanie Polskiego majątku natomiast człowiek za kradzież batonika w sklepie owszem z ostatniego czasu najprostszy przykład Pinior śledczy nagrali rozmowy z przyjmowania łapówek no i co wielki opozycjonista wychodzi z więzienia i śmieje się ludziom w twarz i bredzi coś o systemie totalitarnym z
~ 28-01-2017 11:54
Panie Ziobro zrób pan coś z tą prokuraturą naród domaga się tego od pana złodziei majątku narodowego do więzienia Za ryje i w kazamaty odebrać majątek im i ich rodzinom
~do pff 28-01-2017 12:02
Człowieku mam w d..ie ciebie i twoją gramatykę twój czas się kończy możesz sobie p,,,,,ć wszyscy mają to w d..ie Kaczor dobrze powiedział na temat takich jak ty jesteś człowiekiem specjalnej troski twój czas dobiega końca twoje pokolenie starych SB komunistów i innej maści degeneratów odchodzi mam to w d..ie czy się dowartościujesz czy nie Ważne że takie stfory jak ty wymierają jak mamuty
~do 12:02 28-01-2017 12:03
Oddychaj :D
~ 28-01-2017 12:05
P....l się stary SBu
~Ano ! 28-01-2017 12:37
Ułożył się z komunistami w Magdalence.
~Mirek56 28-01-2017 12:46
Najgorsze jest to że Ci ludzie uważajacych sie za wszystko wszechwiedzacych i jedyni wyznawcy słusznej ideii nigdy nie będą chcieli oddać władzy i wtedy będzie tragedia.
~Narara 28-01-2017 12:50
Lechu, sorry ale miałeś swój czas! Odejdź i nie mąć już! Bajzel po twojej 'epoce' pozostał taki, że miliony Polaków tuła się za granicą, za chlebem, no ale ciebie biedaczku puścili w skarpetach.
~Mirek56 28-01-2017 13:01
Najlepiej żeby Wałęsa nic nie mówił, bo zawsze wybiorą jakiś głupawy tekst i pojadą go jak psa. Bardzo ładnie zrobiła to TVP ze Szczerbą najpierw zapraszali go na debaty do studia a potem w wiadomościach zrównali z ziemią. Tak działa ten system, skopać, dokopać i jeszcze równa pleban z pielgrzymka beretów.
~ 28-01-2017 13:08
Przecież Marcinek nie jest aż tak głupi !
~Do Polaków 28-01-2017 13:09
wpiszcie na youtube. Bolek Wałęsa. Jest to film dla Polaków zmanipulowanych przez Bolka. jest to film dla tych którzy są za Wałęsą jak i przeciw obejrzyjcie i wyciągnijcie wnioski
~......... 28-01-2017 13:26
A z czyich pieniędzy był opłacony?
~ 28-01-2017 14:22
wpiszcie na yutyube Bolek Wałęsa
~żal 28-01-2017 14:26
W Magdalence sprzedawali Polskę. Poszło wszystko przemysł, finanse, rolnictwo.
~antywolak 28-01-2017 14:54
A co gnojki urodzone po 1980 roku mogą wiedzieć wiedzieć o tamtych czasach i czy współpracował z SB czy nie?Powtarzają jak matoły "prawdy wyssane z palucha 45letniego "mędrca" 4rp , niejakiego Cenck..
~do antywolak 28-01-2017 15:17
a co ty wiesz capie co wiesz o tam tych czasach wszystko było ukartowane z góry też jestem starszym człowiekiem ale wiem że byliśmy manipulowani i cały ten Wałęsa to był jeden wielki przekręt ż...o komuna dogadała się z Bolkiem i taka jest prawda piszesz co młodzi wiedzą o tamtych czasach młodzi mają teraz internet i mogą porównywać materiały i nierób z młodych t...ków każdy zdrowy na umyśle morze składać fakty do kupy nie trzeba być w tamtych czasach wystarczy składać do kupy fakty i trochę pomyśleć a gnojka to se znajdz w rodzinie
~ 28-01-2017 15:19
do Polaków wpiszcie na yutyube Bolek Wałęsa
~ 28-01-2017 15:47
Gdzie jest moje 100 milionów ?!?!?!?
~paradsie 28-01-2017 16:13
KOD=Komunista Ormowiec Donosiciel to sprawa dla ABW i UOP, że prezydent miasta i pani starosta POpierają organizację wykreowaną przez służby z WSI, oraz sBków. Bronią komuszego układu, który usiłuje zniszczyć wolną i demokratyczną Polskę, której wreszcie doczekaliśmy, broni sbeckich POtężnych emerytur, kiedy się brało po 20-30 tys., to strach żyć za jedyne 2500 zł!
~lah 28-01-2017 16:18
Kto chce tort a la walesa - zapraszamy cukiernia Furtak. Bleee
~ 28-01-2017 16:45
ciekawe co ma na sumieniu Zawiła że tak zaciekle popiera ten układ z Magdalenki przypomnę wspiera wszystkie protesty związane z obaleniem PIS chodzi na msze a jest przeciw życiu przypominam popierał czarne marsze jakim trzeba być zakłamanym hipokrytą aby z jednej strony pokazywać się w śrut katolików a z drugiej strony popierać czarne marsze oj Zawiła Zawiła
~next 28-01-2017 16:47
dzięki zasługą Wałęsy wielu idiotów może się swobodnie wypowiadać na forum, a że nikt nie jest bez winy, to już inna sprawa, natomiast nikt tak skutecznie nie niszczy demokracji jak obecna podła zmiana, oni swoimi dokonaniami przerastają tych z czasów socjalizmu.
~xyz 28-01-2017 16:56
"Kończ waść, wstydu oszczędź! "
~### 28-01-2017 17:39
http://niezalezna.pl/93001-nieoficjalnie-teczka-tw-bolka-jest-autentyczna
~i co? 28-01-2017 18:00
No i w końcu Instytut J Sehna potwierdził autentyczność podpisów Wałęsy z teczki TW. Koderzy czy macie wspólne korzenie z TW Bolkiem?
~16:47 | ~next | 28-01-2017 18:07
do 16:47 | ~next | Cytat z nexta .:dzięki zasługą Wałęsy wielu idiotów może się swobodnie wypowiadać na forum... I to jest prawda najprawdziwsza , bo next się właśnie wypowiedział i tym samym potwierdził ! Brawo ty !!!
~do next 28-01-2017 18:23
dzięki Bolkowi możemy się wypowiadać Sami państwo widzą ilu d...li jest na tych forach Bolek Wałęsa Obalił Komunę, Ty cieciu a w czym PIS niszczy ci demokrację w tym że odsuwa od władzy świnie które przez tyle lat rozkradały nasz kraj te sądy pożal się boże sam pewnie jesteś świnią odsuniętą od koryta
~ 28-01-2017 18:25
wpiszcie na ytube Bolek Wałęsa
~~~ 28-01-2017 23:07
>>>Brawo Rodacy Patryjoci. "Patryjota" od siedmiu boleści - jakiego to narodu jesteś patriotą skoro po polsku zdania sklecić nie umiesz ?
~~~ 28-01-2017 23:37
Wkrótce Marie wygra we Francji i będziecie mieli wielkopolacy co chcieliście "Polskie dla Polaków" i unię z Białorusią. A o saksach w Berlinie będziecie mogli pomarzyć. Kury pasać dla Putina będziecie.
~ 29-01-2017 9:41
No juz niedługo się okaże czy Bolek to Bolek, a on będzie dalej szedł w zaparte że on nie Bolek , Bolku z Popowo przestań się ośmieszać i podaj numery w toto lotka i na której komendzie odebrać wygraną
~patriota 29-01-2017 11:57
Kto i komu płacił za ten UB-cki spęd? Teatr niech pokaże fakturę.
~były POpapraniec 29-01-2017 19:19
Smutne jak można się upodlić stając się wizerunkowo - zdjęcia z sprzedawczykiem tzw.Judaszostwo. Nie wspominając o rajcach bez honoru i matroszkach ratuszowych goduszyńskich St...kach itd... Ciekawe gdzie była Zofija - tzw Pasztetową Wigilijną. Można czuć obrzydzenie /szambo/ależ jest Naczelny Mieszacz tych fekali...
~^^∆^^ 29-01-2017 20:12
Ależ PiSowskie szambo wybiło
~do 176.*.22.252 29-01-2017 21:07
do :22.252 (176.*.22.252) Czyżbyś szambonurku wolał pływać w tym PeOwskim ? Nie było za gęste ???
~### 29-01-2017 21:10
Do ~^^∆^^ Czyżbyś czerwony kmiocie tracił grunt pod nogami?
~zasługa komuny 30-01-2017 11:43
Szanowny nexcie, przesadzasz z rolą Wał. w tym,że teraz ktoś wypowiada się w internecie. Cały zaszczyt i splendor spada na nieboszczkę, brzydką, komunę . której zresztą za złe mam to,że chamów i całą holotę próbowała, z różnym skutkiem, nauczyć" cytać i pysać". Tego nie zrobił Wał. bo ledwo przebrnął przez 1 rozdział jakieś książki.Dzięki komunie I pokolenie po póla...lfabetach może ynteligentnie pysać w Internecie.
~Gencjana 30-01-2017 15:33
Czy jeszcze ktoś pamięta klub "Gencjana" w Cieplicach? Tak, tam w latach 80-tych odbywał się strajk. Jednym z postulatów strajkujących było odwołanie tow. Cioska I sekretarza KW w Jeleniej Górze. Tow. Ciosek po spotkaniu publicznym w Gencjanie pośpiesznie opuścił Jelenią Górę aby zająć eksponowane rządowe stanowisko. Po przejęciu władzy przez "S", tow Ciosek nadal zajmował eksponowane stanowiska, pomimo protestów płynących z województwa jeleniogórskiego a jego głównym orędownikiem był nie kto inny jak Lech Wałęsa. Czy któryś z dziennikarzy zapytał Wałęsę o tę jeleniogórską historię? zapewne nie ze względu na młody wiek. Po nieoficjalnym potwierdzeniu autentyczności podpisów Wałęsy pod zobowiązaniami do współpracy z SB, sprawa staje się klarowna.
~ 30-01-2017 19:01
Najwyższy czas aby, TW. BOLKA postawić przed sądem za dokonanie zamachu stanu na Rządzie Olszewskiego, tak zwana nocna zmiana. Tam można zobaczyć jak dzielił koryta, między POwców, komuchów i innych PSLowców, a następnie dla równowagi wspierał ljewe nogie i posadził na stołku premiera Oleksego. Następnie dokonał zamachu stanu i na tym rządzie, jak mu komuchy zaczęły dobierać do d.py. To jest cały TW. BOLEK Wałęsa, no i jeszcze Magdalenka, przepił z komuchami całą POLSKĘ. piękny życiorys TW. BOLKA.
~ 31-01-2017 13:47
i co kapusiu Bolku zawsze wiedziałem że byłeś Bolkiem najgorsze w tym że mieli na ciebie haki i wykorzystali je w latach 80 i 90 ale część Polskiego społeczeństwa nie rozumie jakie to miało konsekwencje dla Polski dla czego w latach 90 został odwołany rząd Olszewskiego a to wszystko jest powiązane ze sobą ty Bolku to twoja sprawa że Polacy zostali puszczeni w skarpetkach
~PUSIA 31-01-2017 19:27
Ja żebym wiedziała że ten zdrajca Bolek będzie w Jeleniej to bym tam była i dałabym mu popalić i tym komuchom z KOD ale to było cichaczem , bo ta świnia czerwona przyjechała po cichu, a Jelenia Góra to czerwona komunistyczna dolina i POLSKA o tym wie .. hańba i żenada ,że taka świnia jeszcze poucza ludzi ubek.....Wstd mi za panią Konieczyńską nie wiedziałam ,że też jest komuchem ale co się nie robi dla mamony ,,,,,,,,,,,, to samo co tw BOLEK...
~ 31-01-2017 20:13
Przyjechał do jeleniej ponieważ jeszcze rządzi krętacz!
~ 31-01-2017 20:16
Żygać się chce tą świnią !
~Wielkopolanie 31-01-2017 21:02
....szacunek Lechu.....masz w naszej Wielkopolsce wielki szacun do tego czego dokonales. Wiara Lecha oraz całe Gniezno z Tobą....my Wielkopolanie przodkowie Polan i Mieszka 1 doceniamy Twój wkład w budowę Polskosci a inni niech się uczą ...tak tak Panowie z Ziemi Odzyskanych.....niedoeiarkowie do Was ta wiadomość.
~do : | ~Wielkopolanie | 31-01-2017 21:35
POdszywający się POd Wielkopolanina z Wiary Lecha . ty to chyba jesteś kombatant z AK ? Ja , ja , genau , weteran z Afrika Korps !
~| ~do : | ~Wielkopolanie | 31-01-2017 22:16
To jest Wiara Lecha a nie POdróba internetowy troll : Kibice Lecha Poznań w dość intrygujący sposób pożegnali komunistę Czesława Kiszczaka. Podczas dzisiejszego meczu zademonstrowali baner z hasłem: „Kiszczak! Co? Piekło!”. Baner rozciągnięto na stadionie w Poznaniu podczas meczu Lecha z Górnikiem. Kibice Lecha "ukradli" wsparcie dla... Lecha Wałęsy! Gazeta Wyborcza opublikowała post na swoim fanpage'u, który miał być wyrazem poparcia dla Lecha Wałęsy, znajdującego się obecnie w ogniu oskarżeń. Jednak akcja przybrała nieoczekiwany obrót po interwencji... Lecha Poznań! "Solidarni z Lechem" - takie hasło opublikowała na swoim profilu na Facebooku Gazeta Wyborcza. Post zebrał kilka tysięcy polubień jednak dużo większą popularnością cieszył się komentarz... Lecha Poznań. Kolejorz żartobliwie
~| ~| ~do : | ~Wielkopolanie | 31-01-2017 22:19
cd. Kolejorz żartobliwie podziękował za wsparcie. Wpis klubu zebrał ponad 18 tysięcy kciuków w górę - z każdą chwilą ich przybywa!
~PUSIA. 1-02-2017 7:36
Jelenia Góra to czerwona dolina , zbieranina ludzi nie wiadomo z kąt ???????????? A kto sfinansował tą imprezę tego zdrajcy komucha Bolka ??????? A O panu prezydencie Jeleniej Góry to nic nie można dobrego powiedzieć , oprócz tego ,że jest czerwony jak jego pulowerek............... Dla mnie to żenada i hańba , że taka g...a kolaborant jeździ i jeszcze poucza Polaków , zdrajca................ Nawet po śmierci syna ma w du...ie żałobę liczy się mamona , dla mamony donosił na kolegów i my mieliśmy takie coś za prezydenta ??????????? SZOK !!!!
~PUSIA 1-02-2017 7:48
Banda czerwonych komuchów się zleciała , szkoda ,że większość ludzi tych prawdziwych POLAKÓW nic nie wiedziała , sama bym mu Bolkowi w ryj czerwony napluła zdrajcy , komuchowi , dziś też prowadza się po ulicach z komuchami , złodziejami jak Schetyna, Budka, Kijowski, Mazguła czyli nawyków nie zmienił. KOMUCH I ZDRAJCA BOLEK...
~PUSIA 1-02-2017 8:07
Na spotkaniu z Bolkiem sama ""młodzież"" czerwone komuchy z krwi i kości pierwyj sort POLACY ... Bolek ty Kaczyńskiemu możesz buty czyścić , do pięt mu nie dorastasz w każdym calu!!!!!!!!!!!! KOMUNIŚCI I ZŁODZIEJE CAŁA POLSKA Z WAS SIĘ ŚMIEJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brawo RZĄD PIS BRAWO KACZYŃSKI !!!!!! BRAWO POLSKA BĘDZIE DZIĘKI KACZYŃSKIEMU POLSKĄ !!!!!!!!!!
~ 1-02-2017 15:37
Co robiliście jak Lech Wałęsa obalał komunę? Przypomnijcie sobie, czy macie jakiś wkład w walce o demokrację? Ja ją dostałam właśnie od Lecha i jego kolegów. Dziękuję Wam za to.
~do : 15:37 | ~ | 1-02-2017 15:45
Nic , ale nie donosiłem za pieniądze na kolegów , którzy coś chcieli zrobić ? Mało ???
~do 01-02....... 1-02-2017 16:45
demokrację dostałeś dzięki walce tysięcy i ich rodzin.To byli pracownicy dawnych zakładów i instytucji, którzy strajkowali i byli prześladowani, a nie dzięki tej marionetce prowadzonej przez kapciowego.
~naprawdę 2-02-2017 7:28
Jelonko - nie ośmieszaj się pisząc wzniośle o donosicielu za komunistyczne dzięgi.
~### 2-02-2017 12:46
oby zgnił w piekle..
~ 3-02-2017 12:45
O, jaką PiSuardessy mają traumę, jaki zbolały krzyk się podniósł. I na pewno nikt dlatego, że został pokrzywdzony przez donos "Bolka", a dlatego, że to nie ich idol i jego "pomazańcy" (sami tak się nazwali - a fuj!!!) są uważani za autorytety tylko Lechu. Nie Bolek, tylko BOLEĆ (ma was)! Do końca świata i pare dni dłużej
~@CH 3-02-2017 15:23
OTAKE Polskie Bolek walczyłes? Komuchy cię w..ymały po latach, lojalnie im służyłeś, ale po latach obróciło się przeciwko tobie.
~Sowa 3-02-2017 18:09
Do wszystkich takzwanych Katolikow i Narodowcow itp.Slowa ze starej Chrzescijanskij "grubej"ksiazki.Mow zawsze zyczliwie o drugich-nie mow zle o bliznich.Napraw krzywde wyrzadzona slowem.Nie czyn rozdzwieku miedzy ludzmi.Jednocz sercem i slowem.
~ 3-02-2017 20:22
bolek ty k.....o
~dj 4-02-2017 11:07
Z tego co piszą ci pseudo polacy widać że to młokosy którzy nie mają pojęcia jak było podczas lat 70 i 80 20 wieku. Nie popieram stanu wojennego , ale gdyby nie on tych d...li mogło by nie być dzisiaj na świecie. Naprawdę szykowała się wojna domowa.
~ 4-02-2017 14:18
Chory psychicznie człowiek, katolik na pokaz, konfident i kłamca to guru odciętych od koryta władzy! Jak wrócą do koryta to dopiero Bolo będzie miał zmarnowane życie, chyba że Danusia odeśle go na oddział zamknięty, gdzie jest jego miejsce. Żałosne kreatury ten Bolo i spółka :(
~do dj 4-02-2017 14:48
najgorsze w tym że Bolek w latach 80 i 90 był szantażowany tymi papierami i niech nikt nie w mówi że to nie prawda jest film dług tam jest dobrze pokazane jak ktoś ma na kogoś coś to w krytycznych momentach nie zawaha się tego użyć takie czasy to lata 80 i 90 gdzie komuniści mieli nuż na gardle ale na szczęście mieli Bolka który obalił rząd Olszewskiego w obawie przed dekomunizacją d...le piszą tu że młodzi nie wiedzą co to komuna co wy myślicie że przez te 25 lat tego skórwysyństwa co nam wprowadziliście pod nazwą kapitalizm polegający na tym że ż...o komuna dogadała się z Bolkiem i zniszczyła Polaków i Polski przemysł że wszyscy młodzi to idioci i będziecie wciskać nam bajki o takim jednym co w pojedynkę obali ż...o komunę mam dla was h....ą wiadomość nie wszyscy młodzi to idioci
~michall 18-02-2017 9:57
Żydzi wykonywali robotę Niemców Nie możemy stać z założonymi rękami i patrzeć, jak prowadzona jest polonofobiczna kampania. Najwyższa pora, by ściągnąć zasłonę milczenia i obok walki z antysemityzmem oraz antypolonizmem zacząć mówić światu, kto naprawdę współpracował z niemieckimi nazistami i gdzie tkwi największe źródło antysemityzmu. To trudne zadanie, ale konieczne w obliczu tylu antypolskich przekłamań. To policja ż...owska była najokrutniejsza wobec skazanych (Chaim A. Kaplan, Scroll of Agony. The Warsaw Diary). Działała bez skrupułów, na co z obrzydzeniem patrzyli nawet niemieccy żołnierze. Pod koniec 1940 r. nadkomisarzem ż...owskiej Służby Porządkowej getta warszawskiego był Józef Andrzej Szeryński (wcześniej Szenkman lub Szeinkman). Należy go uważać za uosobienie skrajnego antyse

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bieg pamięci wyklętych

Koronawirus – stan na 1 kwietnia 2020

Stan zagrożenia epidemicznego

Powiat bez koronawirusa  

Pilne! Koronawirus w Jeleniej Górze!

Sonda

Czy środki ostrożności podjęte przez rząd wz z koronawirusem powstrzymają pandemię?

Oddanych
głosów
1382
Tak
17%
Nie
37%
To od nas wszystkich zależy
43%
Nie wiem
3%