Zalogowanych: 25

Jelenia Góra: LDJS: "Czerwone" Polkowice rozbite

Środa, 19 sierpnia 2015, 20:57
Aktualizacja: Czwartek, 20 sierpnia 2015, 23:21
W środowym (19.08) spotkaniu Ligi Dolnośląskiej Juniorów Starszych Karkonosze Jelenia Góra pewnie pokonały KS Polkowice 4:1. Goście po dwóch czerwonych kartkach nie byli w stanie uchronić się przed atakami biało–niebieskich.

Podopieczni Artura Sety nie zaczęli meczu najlepiej, już w 3. minucie po trafieniu Kłaka przegrywali 0:1, ale z biegiem czasu odzyskali kontrolę nad spotkaniem. W 30. minucie stan meczu wyrównał Lekszycki, a po przerwie warunki gry dyktowali już wyłącznie jeleniogórzanie. Dwie czerwone kartki dla graczy z Polkowic, których słownictwo zarówno w stosunku do przeciwnika, jak i sędziów pozostawia wiele do życzenia, sprawiły, że biało-niebiescy z biegiem czasu wypunktowali polkowiczan. W 50. minucie drugą bramkę dla Karkonoszy zdobył Lekszycki, pięć minut później podwyższył Statkowski, a w 60. minucie było już 4:1 – autorem gola był Pytel. Przy odrobinie większej koncentracji jeleniogórzanie mogli zdemolować przeciwnika, kilka strzałów w słupek oraz niewykorzystane „setki” poprawiłyby bilans bramkowy Karkonoszy w LDJ-ce, którzy w pierwszej kolejce ulegli dzierżoniowskiej Lechii 0:4.

W następnej kolejce (22.08) biało-niebiescy juniorzy zagrają w Oławie z miejscowym MKS-em.

Karkonosze Jelenia Góra – KS Polkowice 4:1 (1:1)