MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Laury za piękne światło

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 5 lutego 2008, 8:13
Aktualizacja: 8:13
Autor: RED
Fot. Jack
Warto było na święta zadbać o świetlną dekorację domu. Przekonają się tym zwycięzcy konkursu ogłoszonego przez EnergięPro. Zwycięzca dostanie tysiąc złotych. Nie zabraknie też wyróżnień. Poznamy również Złotego Laureata.

Najpiękniej Oświetlona Posesja to akcja, która w Oddziale EnergiiPro w Jeleniej Górze odbyła się po raz czwarty. Z roku na rok przybywa zgłoszeń od mieszkańców naszego regionu, którzy chcą się pochwalić swoją świąteczną dekoracją.

– Napłynęło wiele prac, spośród których wybrano laureatów konkursu. W tym roku, oprócz najpiękniej oświetlonej posesji, wybierano również najpiękniej oświetlony balkon. W pierwszej kategorii zostały przyznane nagrody po 1000 zł za I, 600 za II i 300 za III miejsce, natomiast w kategorii Balkon odpowiednio: 600 zł, 400 zł i 200 zł – poinformowała Ewa Styczyńska z EnergiiPro.

Oceniano walory estetyczne iluminacji, sposób jej zaprezentowania, dostosowanie projektu oświetlenia do charakteru otoczenia, oryginalność dekoracji, pomysłowe rozwiązania techniczne i pracochłonność wykonania.
Oprócz głównych nagród pieniężnych komisja przyznała również wyróżnienia dla prac oryginalnych, rzucających się w oczy czy zabawnych.

W tym roku po raz pierwszy przyznano tytuł Złotego Laureata. Nagroda ta przeznaczona jest dla jednej z osób, które w tym roku przysłały zgłoszenie, a były laureatem jednego z poprzednich konkursów.
Poza nagrodami laureaci konkursu otrzymają ozdobną tablicę z napisem „Najpiękniej Oświetlona posesja” do umieszczenia na zewnątrz budynku lub na balkonie.

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się w siedzibie EnergiiPro 15 lutego. Wtedy też poznamy nazwiska laureatów.
(RED)

Ogłoszenia

Czytaj również

Ulica Nadbrzeżna już w nowej odsłonie  

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~jeleniogórzanka 5-02-2008 11:43
A gdzie jakieś fotki?
~_rymcycymcy____ 5-02-2008 17:17
A to spryciarze w tej Energii :) Wykombinowali konkurs, aby poprawić sobie koniunkturkę. Oczekujmy, że gazownia teraz zrobi konkurs na największy palnik, a śmieciarnia na najpiękniejszy odpad ;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kolorowe wakacje w MDK

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Dotacja na usuwanie azbestu

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
169
Tak
44%
Nie
41%
Nie wiem
14%