MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Laureat z Miłkowa nagrodzony

Wiadomości: JELENIA GÓRA/ GDYNIA
Wtorek, 21 września 2010, 12:46
Aktualizacja: 12:46
Autor: Agrafka
Fot. Archiwum
Krzysztof Wiśniewski z Miłkowa wrócił z Gdyni z prestiżowym wyróżnieniem „Za zasługi dla turystyki”. Przyznane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki wyróżnienie miłkowianin odebrał podczas ogólnopolskich obchodów Światowego Dnia Turystyki połączonych z zakończeniem rejsu żaglowca Fryderyk Chopin.

Krzysztof Wiśniewski otrzymał prestiżowe odznaczenie za promowanie regionu, popularyzację turystyki oraz społeczne, aktywne udzielanie się w organizacjach turystycznych.

Galę trwająca trzy godziny prowadził Oliwier Janiak. Odznaczenia wręczała wiceminister sportu i turystyki Katarzyna Sobierajska. Imprezę uświetnił spektakl Teatru Muzycznego w Gdyni "Eksperyment Chopin" – powiedział Krzysztof Wiśniewski z Miłkowa.

Laureat prowadzi Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy „Wiśniowa Polana” w Miłkowie i promuje turystykę caravaningową na skalę regionalną i światową poprzez organizację różnego rodzaju zlotów i rajdów.

Krzysztof Wiśniewski organizował międzynarodowy zlot HALCAMP_RALLY 2010, ogólnopolski zlot Caravaningu osób niepełnosprawnych “Śnieżka 2009” oraz olimpiadę dla osób niepełnosprawnych DPS w 2008 rok. Już od 3 lat organizuje również karkonoski zlot rodzinny, a od 4 lat promuje region poprzez organizację Dożynek Gminnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Rzemiosła zdobią drzewa

Na Kilińskiego bezpieczniej

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 21-09-2010 14:36
Great success ! I was lucky enough to meet Mr. Wiśniewski when I organized "The Cherry Glade". He was always enthusiastic about.
~spellchecker 21-09-2010 18:28
Two fullstops too many.
ebee 21-09-2010 20:58
Gratulacje dla Krzysztofa, którego znam osobiście. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Otwartość, bezinteresowność, skuteczność to cechy Krzysztofa. Szkoda, że w Jeleniej Górze nie ma takich ludzi. Pozdrawiam, EBEE
~gosczdoskoku 22-09-2010 6:58
GRATULACJE!!!
~znajomi 2-10-2010 20:42
Gratulujemy!!! Jesteśmy dumni z Ciebie. Życzymy dalszych sukcesów! Tak trzymaj dalej! Powodzenia! - Kotowie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Od niedzieli już z nowymi przystankami

Betlejemskie światełko pokoju dla jeleniogórzan

Groźna kolizja na Wolności

Zabarwiona woda, będzie krążyć w sieci...  

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
991
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%