MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

„Lato z Radiem” w Świeradowie i Polanicy

Wiadomości: DOLNY ŚLĄSK
Piątek, 2 lipca 2010, 9:35
Aktualizacja: 9:36
Autor: TEJO
Jutro w izerskim kurorcie zabrzmi słynna polka, sygnał jednej z najstarszych cyklicznych audycji Programu Pierwszego Polskiego Radia anonsując jeden z dwóch dolnośląskich koncertów „Lata z Radiem”. Kolejny odbędzie się nazajutrz w Polanicy Zdroju. Obydwa prowadzić będą Roman Czejarek i Zygmunt Chajzer.

Redakcja „Lata z Radiem” tradycyjnie już, przygotowała wiele atrakcji zarówno na antenie, jak i podczas tegorocznej trasy koncertowej. We wszystkie soboty i niedziele aż do końca sierpnia Polskie Radio odwiedzi 20 miast, gdzie zagra koncerty.

Koncert w Świeradowie Zdroju zaczyna się w sobotę, o godz. 16.00. Imprezę rozpocznie sygnał „Polki-Dziadek”, następnie ze specjalnym programem dla dzieci wystąpi Pan Japa. Robert Sowa przedstawi ekipę kulinarną, z którą przygotuje jedzenie dla publiczności bawiącej się podczas imprezy. Podobny scenariusz zapowiedziano dzień później w Polanicy Zdroju. Oba wieczory uświetnią występy zespołów Wanda i Banda oraz Stachursky. Ponadto w sobotę (Świeradów) wystąpią Varius Manx, a w niedzielę Patrycja Markowska.

Jak co roku, podczas koncertów „Lata z Radiem” magicznym ruchomym studiem Polskiego Radia zaopiekuje się Sława Bieńczycka, dziennikarka radiowej Jedynki. Właśnie tam każdy ze słuchaczy będzie mógł poznać pracę radia od kulis. Każdy będzie mógł zrobić własne nagrania, pozdrowić znajomych lub przeprowadzić mini-wywiad. Wszystko będzie rejestrowane, a na zakończenie każdy z gości studia otrzyma pamiątkową płytę z własnym nagraniem.

Ciekawe atrakcje przygotowali także partnerzy „Lata z Radiem”. Ministerstwo Zdrowia zaprasza chętnych do skorzystania z nieodpłatnych porad lekarskich oraz umożliwi paniom przeprowadzenie darmowych badań mammograficznych.

We wszystkie soboty i niedziele, od rana do wieczora, na antenie Programu 1 Polskiego Radia będzie można słuchać relacji z wydarzeń tegorocznej trasy „Lata z Radiem”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Czarnoborska telewizja

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 2-07-2010 11:28
proszę - nawet w w Świeradowie mogą być normalne koncerty i Gwiazdy! a W Szklarskiej...? Jak zwykle zaproszą jakieś " pędzące kaloryfery" lub coś w tym stylu. żenada...
~do 11:28 2-07-2010 13:38
Co znaczy "nawet w Świeradowie" ? Co to Świeradów jest gorszy? Tym razem w Świeradowie będą koncerty, ale wspominam świetne koncerty na których byłam w Szklarskiej (Hey, Republika, Perfect, Lombard, Voo Voo, Zakopower, Jeden Osiem L, Sistars, Pogodno, Lech Janerka). Nie bądź taki frustrat, ciesz się życiem.
~ehhh 2-07-2010 14:13
tylko w Jeleniej jak zwykle lipa
~ 2-07-2010 14:31
dobrze napisałaś : "...pamiętam..." - bo było to już tak dawno,że trzeba naprawdę wytężać pamięć.. od kilku dobrych lat z powodu "promocji" Miasta tylko uciekają kolejne imprezy ze Szklarskiej. przykład: "grillowanie" ; " festiwal rowerowy" tylko patrzeć kiedy odejdą następne : "zlot" ; "ponura małpa" a wtedy już tylko ostatni zgasi światło i pa,, :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dla odnowy wsi

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Most do rozbiórki

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1404
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%