MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Lato z Jedenastką w sobotę – będzie się działo!

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 1 czerwca 2017, 8:24
Autor: SP 11
Fot. SP 11
Na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze 3 czerwca (sobota), w godzinach 10.00 – 14.00, odbędzie się festyn rodzinny zatytułowany „Lato z Jedenastką”. Wbrew pozorom, na festyn zaproszeni są nie tylko uczniowie szkoły wraz z rodzicami, ale także wszyscy okoliczni mieszkańcy, absolwenci szkoły, a w tym roku – również harcerze.

Wraca szkolna tradycja organizacji festynu na terenie „Jedenastki”. W trakcie tegorocznej edycji uczestnicy będą mogli m.in. zobaczyć pokaz spalania tłuszczu zaprezentowany przez Straż Pożarną Jeleniej Góry, wziąć udział w Kole Fortuny i loterii fantowej, obejrzeć pokaz konny czy zaprezentować swoje umiejętności na scenie. Dodatkowo Szczep Harcerski „Incendium”, działający przy szkole, zaprosi wszystkich do swej harcówki i obozowiska rozstawionego na terenie szkoły, a także do udziału w licznych grach i konkursach przeprowadzonych przez harcerzy.

W programie przewidziany jest Escape Room w pomieszczeniu harcówki, warsztaty udzielania pierwszej pomocy, zabawy z chustą Klanzy czy pokaz magii. Te i wiele innych atrakcji będą niosły za sobą szansę wzięcia udziału w losowaniu głównej nagrody, czyli bonu na zakup roweru, a wyniki loterii ogłoszone zostaną pod koniec festynu.

- Liczymy przede wszystkim na obecność dzieci, ale zapraszamy na nasz festyn wszystkich, którzy pragną mile spędzić czas i przeżyć przygodę w naszym mieście – zapraszają do udziału organizatorzy.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Z Psim Patrolem

Deszczowy dogtrekking

Zadymienie przy ul. Gielniaka

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Nagroda IDOL 2019 dla Radia KSON

Stop marginalizacji średnich miast

Przetarg rozstrzygnięty

Co z przebudową stadionu przy Lubańskiej?  

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
698
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%