MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Lato z Jedenastką w sobotę – będzie się działo!

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 1 czerwca 2017, 8:24
Autor: SP 11
Fot. SP 11
Na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze 3 czerwca (sobota), w godzinach 10.00 – 14.00, odbędzie się festyn rodzinny zatytułowany „Lato z Jedenastką”. Wbrew pozorom, na festyn zaproszeni są nie tylko uczniowie szkoły wraz z rodzicami, ale także wszyscy okoliczni mieszkańcy, absolwenci szkoły, a w tym roku – również harcerze.

Wraca szkolna tradycja organizacji festynu na terenie „Jedenastki”. W trakcie tegorocznej edycji uczestnicy będą mogli m.in. zobaczyć pokaz spalania tłuszczu zaprezentowany przez Straż Pożarną Jeleniej Góry, wziąć udział w Kole Fortuny i loterii fantowej, obejrzeć pokaz konny czy zaprezentować swoje umiejętności na scenie. Dodatkowo Szczep Harcerski „Incendium”, działający przy szkole, zaprosi wszystkich do swej harcówki i obozowiska rozstawionego na terenie szkoły, a także do udziału w licznych grach i konkursach przeprowadzonych przez harcerzy.

W programie przewidziany jest Escape Room w pomieszczeniu harcówki, warsztaty udzielania pierwszej pomocy, zabawy z chustą Klanzy czy pokaz magii. Te i wiele innych atrakcji będą niosły za sobą szansę wzięcia udziału w losowaniu głównej nagrody, czyli bonu na zakup roweru, a wyniki loterii ogłoszone zostaną pod koniec festynu.

- Liczymy przede wszystkim na obecność dzieci, ale zapraszamy na nasz festyn wszystkich, którzy pragną mile spędzić czas i przeżyć przygodę w naszym mieście – zapraszają do udziału organizatorzy.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Powstaje autorski film w Karkonoszach

Egzaminy gimnazjalne w mieście (mimo strajku) trwają

Konkurs wielkanocny rozstrzygnięty

Wpuszczono do rzek 10 milionów pstrągów  

Święcenie pokarmów

Radosnych świąt!

Ozdoby na święta

Wsparcie strajkujących

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
424
Tak
66%
Nie
31%
Nie wiem
3%