MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Lato w kolorach tęczy z MDK

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 24 czerwca 2008, 13:26
Aktualizacja: 14:57
Autor: AGA/ TEJO
Fot. TEJO
Na opracowaniu projektu plakatu każdej grupy reklamującej półkolonie w Młodzieżowym Domu Kultury spędzili część wtorku młodzi jeleniogórzanie, którzy nigdzie – póki co – na wakacje nie wyjechali.

Ci, którzy skorzystali z oferty przygotowanej przez Młodzieżowy Dom Kultury, nie narzekają na nudę. – Oprócz profesjonalnej opieki pedagogicznej i zajęć trwających od godz. 9-15, zapewniamy przede wszystkim dobrą zabawę – mówią organizatorzy, którzy zachęcili skutecznie 47 najmłodszych mieszkańców miasta.

W programie przewidziane są liczne konkursy z nagrodami, wyjścia do Muzeum Przyrodniczego, zajęcia plastyczne, muzyczne, taneczne i teatralne. A jeśli tylko dopisze pogoda, nie zabraknie wycieczek w góry, wyjść na basen i ogniska z pieczonymi kiełbaskami.

Na terenie placówki będą się również odbywać imprezy otwarte. W godz. od 10 do 12 na najmłodszych jeleniogórzan czekały we wtorek zajęcia plastyczne „Lato w kolorach tęczy”. Dzieci opracowywały plakat reklamujący placówkę i wymyślały nazwę grupy. Były „Tęczowe motyle” oraz „Słoneczko pani Danus”.

Jutro będzie I Letni Turniej Komputerowy oraz zajęcie taneczne „Letnie rytmy”. Później I Cukierkowy Turniej Warcabowy (26.06) czy otwarta scena i prezentacje artystyczne „Mikrofon dla wszystkich” (27.06).

Lipiec rozpocznie się „Indiańskim latem” w klimatach Dzikiego Zachodu (1.07), po nim będzie okazja, aby wybrać się na wycieczkę na Wzgórze Krzywoustego (2.07) oraz nauczyć się piosenek podczas „Spotkań na pięciolinii” (4.07). Na miłośników gier (nie tylko komputerowych) czeka również II Letni Turniej Komputerowy i „Zwinne ręce” (8.07) oraz II Cukierkowy Turniej Warcabowy (11.07).

Czytaj również

Już nie Proton Polska Energia, a PGNIG (komunikat)

30. Ro(c)k bez kurtyny

Miliony dla regionu

Komentarze (2) Dodaj komentarz

piipi 24-06-2008 15:06
..~Tejo-Lakomczuszku nie podgladaj !!. {..zdj.nr.16. }.
piipi 25-06-2008 0:43
..~"Siedem kolorow tecza ma jasnych,jak piekne chwile.Kiedys myslalem sobie tak:..ta tecza jest motylem !".~Drogie Dzieci Jelonkowe,aby te wakacje byly dla Was cudownie radosne !!.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Celtycki poranek

W śmieciach miasto tonie

Prezesi spółek miejskich o cenach energii

Posadzą drzewa przy muszli koncertowej

Będzie nowy park

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
870
Tak
38%
Nie
55%
Nie mam zdania
7%