MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Lady Baba dla pań pod Szrenicą

Wiadomości: Szklarska Poręba
Piątek, 12 października 2012, 11:44
Aktualizacja: 11:54
Autor: mea
Fot. organizator
W sobotę, (13 października) o godz. 15.00 w Pubie Kredens przy ul. Jedności Narodowej 13 w Szklarskiej Porębie odbędzie się spotkanie dla kobiet Lady Baba, podczas którego można dowiedzieć się w jaki sposób zachować młodość, jak walczyć ze stresem i być szczęśliwą. Wstęp kosztuje 5 zł, w tym zagwarantowana jest kawa.

Będzie można dowiedzieć się jakie dobroczynne właściwości posiada kolagen i dlaczego nazywany jest białkiem młodości. O zaletach kolagenu naturalnego opowie doświadczona dietetyk Barbara Gorczyca – Nowaczek. Następnie Łukasz Małolepszy - terapeuta masażu i trener motywacyjny (NLP) powie, jak poradzić sobie ze stresem stosując masaż antystresowy oraz przybliży temat programowania neurolingwistycznego. NeuroLingwistyczne Programowanie najczęściej wykorzystuje się w szkoleniach jako jedną z metod służących m.in. rozwojowi samomotywacji, umiejętności uwodzenia, czy prowadzenia kampanii wyborczych.

- My natomiast dowiemy się, jak radzić sobie ze złymi emocjami i być szczęśliwą. Spotkanie odbędzie się przy Latte z Kawiarni Coffe Hause i w otoczeniu pięknych świecidełek sutasz od Gabrielle Art – informują organizatorzy. Spotkanie potrwa do godz. 17.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Trawnik to nie parking

Przestój na ulicy Tabaki

Centrum Dziedzictwa czeka na otwarcie

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 12-10-2012 14:45
NeuroLingwistyczne Programowanie przydałoby się pewnemu ŻULnaliście ze Szklarskiej Poręby Średniej. Ten życiowy nieudacznik może nauczyłby się prowadzić kampanię wyborczą. Bo jak na razie co się weźmie to przegra. I tak też będzie za 2 lata.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Widowiskowe odsłonięcie Ławki Wolności w Jeleniej Górze

Sposoby na upały  

Jeleniogórzanie – pora się oczyścić!

Piknik Wrakowy – jedziemy dla Szymonka!

Kontrowersyjne nagranie nauczyciela

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
871
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%