MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Lady Baba dla pań pod Szrenicą

Wiadomości: Szklarska Poręba
Piątek, 12 października 2012, 11:44
Aktualizacja: 11:54
Autor: mea
Fot. organizator
W sobotę, (13 października) o godz. 15.00 w Pubie Kredens przy ul. Jedności Narodowej 13 w Szklarskiej Porębie odbędzie się spotkanie dla kobiet Lady Baba, podczas którego można dowiedzieć się w jaki sposób zachować młodość, jak walczyć ze stresem i być szczęśliwą. Wstęp kosztuje 5 zł, w tym zagwarantowana jest kawa.

Będzie można dowiedzieć się jakie dobroczynne właściwości posiada kolagen i dlaczego nazywany jest białkiem młodości. O zaletach kolagenu naturalnego opowie doświadczona dietetyk Barbara Gorczyca – Nowaczek. Następnie Łukasz Małolepszy - terapeuta masażu i trener motywacyjny (NLP) powie, jak poradzić sobie ze stresem stosując masaż antystresowy oraz przybliży temat programowania neurolingwistycznego. NeuroLingwistyczne Programowanie najczęściej wykorzystuje się w szkoleniach jako jedną z metod służących m.in. rozwojowi samomotywacji, umiejętności uwodzenia, czy prowadzenia kampanii wyborczych.

- My natomiast dowiemy się, jak radzić sobie ze złymi emocjami i być szczęśliwą. Spotkanie odbędzie się przy Latte z Kawiarni Coffe Hause i w otoczeniu pięknych świecidełek sutasz od Gabrielle Art – informują organizatorzy. Spotkanie potrwa do godz. 17.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Danuta Sadownik o uzależnieniach

Po Koronę Gór Polskich

Przetarg rozstrzygnięty

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 12-10-2012 14:45
NeuroLingwistyczne Programowanie przydałoby się pewnemu ŻULnaliście ze Szklarskiej Poręby Średniej. Ten życiowy nieudacznik może nauczyłby się prowadzić kampanię wyborczą. Bo jak na razie co się weźmie to przegra. I tak też będzie za 2 lata.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Manewry: pościg, strzały, 30 rannych

Stop marginalizacji średnich miast

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Tajemnice Książa

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
731
Tak
15%
Nie
65%
Nie wiem
21%