MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Lady Baba dla pań pod Szrenicą

Wiadomości: Szklarska Poręba
Piątek, 12 października 2012, 11:44
Aktualizacja: 11:54
Autor: mea
Fot. organizator
W sobotę, (13 października) o godz. 15.00 w Pubie Kredens przy ul. Jedności Narodowej 13 w Szklarskiej Porębie odbędzie się spotkanie dla kobiet Lady Baba, podczas którego można dowiedzieć się w jaki sposób zachować młodość, jak walczyć ze stresem i być szczęśliwą. Wstęp kosztuje 5 zł, w tym zagwarantowana jest kawa.

Będzie można dowiedzieć się jakie dobroczynne właściwości posiada kolagen i dlaczego nazywany jest białkiem młodości. O zaletach kolagenu naturalnego opowie doświadczona dietetyk Barbara Gorczyca – Nowaczek. Następnie Łukasz Małolepszy - terapeuta masażu i trener motywacyjny (NLP) powie, jak poradzić sobie ze stresem stosując masaż antystresowy oraz przybliży temat programowania neurolingwistycznego. NeuroLingwistyczne Programowanie najczęściej wykorzystuje się w szkoleniach jako jedną z metod służących m.in. rozwojowi samomotywacji, umiejętności uwodzenia, czy prowadzenia kampanii wyborczych.

- My natomiast dowiemy się, jak radzić sobie ze złymi emocjami i być szczęśliwą. Spotkanie odbędzie się przy Latte z Kawiarni Coffe Hause i w otoczeniu pięknych świecidełek sutasz od Gabrielle Art – informują organizatorzy. Spotkanie potrwa do godz. 17.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

Znów alarm bombowy

Żeromalia na filmowo

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 12-10-2012 14:45
NeuroLingwistyczne Programowanie przydałoby się pewnemu ŻULnaliście ze Szklarskiej Poręby Średniej. Ten życiowy nieudacznik może nauczyłby się prowadzić kampanię wyborczą. Bo jak na razie co się weźmie to przegra. I tak też będzie za 2 lata.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nowa atrakcja za południową granicą

Większość wniosków do poprawki

Wszyscy za strajkiem

Karty tak, kolory nie

Start Rady Seniorów

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
613
Tak
62%
Jest dobrze, jak jest
14%
Nie
23%
Nie ma zdania
1%