MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 7 sierpnia
im. Doroty, Kajetana

Kynolodzy obradowali

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 22 lutego 2010, 8:33
Aktualizacja: Wtorek, 23 lutego 2010, 8:15
Autor: rylit
Fot. rylit
Miłośnicy psów zrzeszeni w oddziale jeleniogórskim Związku Kynologicznego spotkali się wczoraj w sali konferencyjnej Jeleniogórskiego Centrum Kultury na walnym zgromadzeniu.

Gościem spotkania był Andrzej Mania, przewodniczący Zarządu Głównego Związku Kynologicznego w Polsce, znany w całej Europie kynolog. W programie zgromadzenia przewidziano także przedstawienie sprawozdania, dyskusję, udzielenie absolutorium zarządowi i wybór nowych władz. Było też wręczenie odznaczeń związkowych. Liderką jeleniogórskich kynologów jest Teresa Rupniewska. Związek organizuje Karkonoską Wystawę Psów Rasowych, która cieszy się estymą i popularnością w wielu krajach Europy.

Podczas spotkania szef zarządu głównego ZKP Robert Mania wręczył jeleniogórskim działaczom organizacji odznaczenia. Złote Odznaki Honorowe Związku Kynologicznego w Polsce dostali: Wiesława Rutkowska, Izabela Wrzal oraz Zbigniew Gacek. Srebrne przyznano Mirosławowi Rutkowskiemu, Dorocie Czaplickiej, Bożenie Gacek, Antoniemu Rupniewskiemu, Elżbiecie Jurczyńskiej i Barbarze Górskiej. Brązowe odznaki dostali: Anna Rychlewska, Wojciech Wrzal, Bogumiła Moniatowicz, Julita Korolewicz, Małgorzata Strzelecka oraz Wanda Oleszczuk.

Do zarządu weszl: Teresa Rupniewska, Bogumiła Moniatowicz, Dorota Czaplicka, Zbigniew Gacek, Anna Rychlewska, Wiesława Rutkowska oraz Sylwia Koperek. W "rezerwie" zostali Wojciech Wrzal i Elżbieta Jurczyńska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Czytelniczka: drogo i brudno na basenie

Papierosowy gang rozbity

Mieszkańcy liczą na miejskich strażników

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Tak myslę 22-02-2010 8:56
Mam nadzieję że jednym z punktów walnego zgromadzenia był narastajacy problem psich kup na chodnikach i ulicach miasta.
~Piękny Roman 22-02-2010 10:00
Też mam taką nadzieję...Zwłaszcza teraz kiedy śnieg zaczyna topnieć,odsłania nam te wszystkie smaczki...No i wyprowadzanie psów bez smyczy albo kagańca - za to powinny być dotkliwe kary,bo to stwarza niejednokrotnie zagrożenie dla przechodniów,rowerzystów czy nawet samochodów.Często jeżdżę do Niemiec i tam na przykład widok psa bez smyczy to naprawdę rzadkość...No,ale u nich insza kultura.........
~! 22-02-2010 10:24
pies im mordę lizał
Cień 23-02-2010 12:21
No właśnie- mogliby zrobić porządek z tymi obrzydliwymi kupami.
~Jano 23-02-2010 21:09
A może ci tak zwani kynolodzy zajęli by się sprzątaniem odchodów po tych swoich pupilkach , bo jak na razie to nie ma kto się tym zająć i gówien tych coraz więcej się nam robi , trzeba mieć szczęście żeby nie wdepnąć w jakieś , no mi akurat dziś niestety się nie udało i wlazłem w jedno takie , i powiem szczerze dostało się wszystkim którzy są odpowiedzialni za ten cały syf jaki musimy codziennie pokonać , no ale co to zmieni jeśli właściciele tych czworonogów nie dbają o czystość i nic sobie nie robią z tego że to ich pupilki srają na tych chodnikach i twierdzą że to malutki piesek i cóż on nabrudzi
~ERYK 26-02-2010 14:22
Szkoda , ze nie wręczano odznaczeń dla wlaścicielki psa ktory robi najwieksze kupy - dlaczego nie zajeli sie systemem oczyszczania miasta z psich odchodow i opracowaniem systemu konsekwencji i kar dla wlaścicieli za s...e w mieście . Tylko w prymitywnej polsce jest to nie rozwiazane - na całym zachodzie sibie poradzili znakomicie w Angli ,Niemczech ,Szwajcarii, Austrii ,kupy psiej sie nie znajdzie na zadnym skwerku . A Polska jest zasrana do potegi i takie tez mamy wladze jak czystośc w miescie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Planowali zamach na prokuratora krajowego

Jest kapliczka św. Anny

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Śmierć na żwirowni

Co warto wiedzieć na temat superfoods?

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
1046
Tak
22%
Nie
72%
Nie wiem
6%