MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kwiecień otwartym miesiącem w szkole muzycznej

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 7 kwietnia 2011, 8:07
Aktualizacja: Sobota, 9 kwietnia 2011, 12:38
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki zaprasza zainteresowanych nauką w tej placówce na dni otwarte.

Szkoła jest dostępna przez cały miesiąc. Jak mówi Urszula Borkowska, dyrektor placówki, zainteresowani będą mieli okazję nie tylko poznać ofertę edukacyjną PSM, lecz także obejrzeć szkolne pracownie i otrzymać poradę co do ewentualnego wyboru instrumentu. Szkoła kształci w systemie dwustopniowym, po sześć lat każdy. Absolwenci otrzymują dyplom i tytuł muzyka instrumentalisty.

Placówka ściśle współpracuje z Filharmonią Dolnośląską. Już 20 kwietnia będzie okazja posłuchać, jak grają tegoroczni dyplomanci. Koncert z Orkiestrą Symfoniczną FD poprowadzi Meastra Ewelina Joanna Rożek, na co dzień dyrygent szkolnej orkiestry symfonicznej. Początek o godz. 19

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Jeleniej Górze mieści się przy ul. Piłsudskiego 26, Jelenia Góra. Więcej informacji pod nr tel/fax 75 75 223 30. Rekrutacja odbędzie się w maju.

Ogłoszenia

Czytaj również

Radni KO przeciw kupcom?

O tradycji chleba

O rozpadających się górach

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Ja 7-04-2011 21:06
Ciekawe czy przyjmują do szkoły osoby dorosłe... z chęcią bym się zapisała...
~absolwentka 15-04-2011 17:41
przyjmują przyjmują! Tylko jest to wtedy tzw. społeczna szkoła muzyczna i trzeba opłacać czesne (możliwa jest nauka teorii muzyki i gry na instrumencie albo samej gry na instrumencie) z całego serca polecam! :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wegańskie warsztaty

Krokusowe lekcje jazzu

Będzie kręcone!

Jubileusze małżeńskie

Jesienne drzewo przedszkolaków

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
858
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%