MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kwiaty w „Klatce” całą dobę

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 26 listopada 2007, 8:09
Aktualizacja: 8:13
Autor: rylit
Fot. rylit
W galerii „Klatka” Lwóweckiego Ośrodka Kultury zawisła już trzecia w tej placówce wystawa akwareli Joanny Małoszczyk. Na obrazkach przepiękne kwiatki. Tytuł ekspozycji: „Całodobowa kwiaciarnia”

Joanna Małoszczyk zamiłowanie do sztuki przejawiała już od dawna, jednak mogła się jej poświęcić całkowicie po zakończeniu pracy zawodowej pielęgniarki.
Związana jest z Gryfowem Śląskim, prace wystawiane były na ponad dwudziestu wystawach w tym dziesięciu indywidualnych w Polsce oraz w Niemczech.

Dzieła jej znajdują się w wielu zbiorach prywatnych na całym świecie. Artystka wykonuje swoje kwiaty, akty, portrety i architekturę pastelami, ołówkiem, piórkiem, ale przede wszystkim w technice akwareli.
Joanna Małoszczyk nie tylko maluje, lecz także pisze wiersze.. Udziela się w wielu stowarzyszeniach poetyckich. Niedługo ukaże się tomik jej poezji.

W programie wernisażu był też występ Włodzimierza Zdzienickiego, który dla Joanny i przybyłych gości wykonał na harmonijkach ustnych kilka standardów bluesowych. Pan Włodzimierz podobnie jak Pani Joanna poświęcił się całkowicie swojemu hobby po przejściu na emeryturę.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent wezwany przez prokuratora

Szykują się podwyżki opłat za odpady  

Rusza remont stadionu przy ulicy Lubańskiej

Prezesi spółek miejskich o cenach energii

Niedoróbki na drodze

W śmieciach miasto tonie

Nowa atrakcja za południową granicą

Udana zbiórka zachełmian

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
954
Tak
38%
Nie
55%
Nie mam zdania
8%