MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Kurs samoobrony dla pań w Karpaczu

Wiadomości: Karpacz
Wtorek, 10 kwietnia 2018, 10:33
Autor: WAC
Do 13 kwietnia przedłużono zapisy na kurs samoobrony dla kobiet organizowany przez Urząd Miejski w Karpaczu wraz z Komendą Miejską Policji w Jeleniej Górze. To już druga edycja programu prewencyjnego pn. "Bezpieczna w swoim mieście” w Karpaczu.

W programie przewidziany jest kurs samoobrony, prelekcje prowadzone przez specjalistę ds. prewencji kryminalnej, ćwiczenia z policyjnym psychologiem oraz instruktaż udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Celem jest przygotowanie mentalne i fizyczne uczestniczek do uniknięcia lub odparcia bezpośredniego ataku, poprzez nauczenie się prostych i niezawodnych technik obrony i walki wręcz. Prelekcje i ćwiczenia mają także na celu podniesienie świadomości prawnej w kwestii zapobiegania przemocy w rodzinie i w relacjach międzyludzkich.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, w każdy poniedziałek, od 16 kwietnia w godzinach 18:00-19:00 w hali sportowej przy Zespole Szkół przy ul. Konstytucji 3 Maja 48 A. Przewidywany termin zakończenia zajęć to 14 maja. Udział w programie jest bezpłatny.

Zainteresowane udziałem panie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 75 76 19 789 lub bezpośrednio w Referacie Informatyzacji, Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Karpaczu, w pokoju nr 4 (parter), budynek „B” w godzinach pracy urzędu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zawody wędkarskie

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Swiniobicie 10-04-2018 12:38
Cholerne pieski
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Maseczki od osadzonych

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Areszt za brutalne pobicie

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Wczoraj kino plenerowe, a dzisiaj Jacek Ziobro

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1368
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%