MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 14 sierpnia
im. Maksymiliana, Alfreda

Kup kalendarz charytatywny Pomożesz chorym uczniom

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 9 grudnia 2011, 8:14
Aktualizacja: 8:17
Autor: Organizator
Fot. Organizator
Nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych „MECHANIK” pod patronatem szkolnego koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci zorganizowali akcję mającą pomóc chorym na nowotwór uczniom.

Głównym celem projektu było fotograficzne przestawienie nauczycieli w strojach i sytuacjach innych niż te związane z nauczaniem. Wielką pomocą wykazała się dyrekcja oraz pracownicy Teatru im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze udostępniając stroje i salę, gdzie można było wykonać zdjęcia. Głównym pomysłodawcą akcji był Pan Bartosz Kucner, nauczyciel języka angielskiego, który na co dzień profesjonalnie zajmuje się fotografią. Nauczyciele sportretowani zostali w strojach żołnierzy, muszkieterów, dam dworu, czy klownów.

Efektem sesji jest kalendarz, który można zakupić za kwotę nie niższą niż 20 zł. Więcej informacji można uzyskać na facebookowym profilu www.facebook.com/kucnerfoto. Organizatorzy akcji i szkoła dziękuje sponsorom, którzy wsparli wykonanie kalendarza czyli firmom Unimatica http://www.unimatica.pl i QUEST http://questsport.pl/.

Ogłoszenia

Czytaj również

Referendum coraz bliżej

Most już po remoncie

Doczekają się wiat przystankowych

Informacja wojewody w sprawie koronawirusa

Czytelniczka: drogo i brudno

Zebrali 2000 baterii

Szybko zapomniany staw?

Będzie nowa świetlica

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
791
Tak
37%
Nie
58%
Nie wiem
6%