MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kup kalendarz charytatywny Pomożesz chorym uczniom

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 9 grudnia 2011, 8:14
Aktualizacja: 8:17
Autor: Organizator
Fot. Organizator
Nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych „MECHANIK” pod patronatem szkolnego koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci zorganizowali akcję mającą pomóc chorym na nowotwór uczniom.

Głównym celem projektu było fotograficzne przestawienie nauczycieli w strojach i sytuacjach innych niż te związane z nauczaniem. Wielką pomocą wykazała się dyrekcja oraz pracownicy Teatru im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze udostępniając stroje i salę, gdzie można było wykonać zdjęcia. Głównym pomysłodawcą akcji był Pan Bartosz Kucner, nauczyciel języka angielskiego, który na co dzień profesjonalnie zajmuje się fotografią. Nauczyciele sportretowani zostali w strojach żołnierzy, muszkieterów, dam dworu, czy klownów.

Efektem sesji jest kalendarz, który można zakupić za kwotę nie niższą niż 20 zł. Więcej informacji można uzyskać na facebookowym profilu www.facebook.com/kucnerfoto. Organizatorzy akcji i szkoła dziękuje sponsorom, którzy wsparli wykonanie kalendarza czyli firmom Unimatica http://www.unimatica.pl i QUEST http://questsport.pl/.

Ogłoszenia

Czytaj również

Studium na początek

Jubileusze małżeńskie

Wypadek przy baniakach  

Święto Białej Laski

O rozpadających się górach

Utrudnienia na żółtym szlaku

Radni KO przeciw kupcom?

Nowe zasady kontroli drogowej  

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
858
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%