MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Kulturastyka odc.149 - Artur Andrus

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 3 kwietnia 2013, 9:37
Autor: karkonoszeplay
Witamy w Kulturastyce. Po świętach odeszliśmy już od stołów ale nie znaczy to, że nie możemy na kilkanaście minut usiąść przed telewizorem lub ekranem komputera by obejrzeć magazyn kulturalny. Dzisiejszym gościem jest Artur Andrus. Na co dzień redaktor trójkowej "Powtórki z rozrywki", co jakiś czas konferansjer różnych imprez kabaretowych, a poza tym poeta, piosenkarz, dziennikarz, autor książek, tekstów piosenek, bajek, artysta kabaretowy, a także Mistrz Mowy Polskiej... Zaczynamy

Ogłoszenia

Czytaj również

Bobry na Zabobrzu

Zapuszczone okolice Drzymały

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~jadwiga4 3-04-2013 12:31
szacun dla tych ludzi że wytrzymują te głupie pytania
~anty Andrus 4-04-2013 9:17
Andrus to kabaretowa makabra, jak i 90 % kabaretów nadawanych dzisiaj w tvp. Wystarczy posłuchać w Trójce w "Powtórce z rozrywki" dawnych skeczy z lat 70-ych i 80-ych kreowanych przez wspaniałych aktorów, aby się przekonać jaka przepaść dzieli tych co dzisiaj tworzą scenę kabaretową w Polsce od tamtych ludzi. Dzisiejsi kabareciarze to totalne beztalencia, szmira i dno.
~Henryk L 4-04-2013 23:39
Artur to jest bardzo zdolny i mądry człowiek bardzo go lubię , byłem na spektklu w Jeleniej Górze, który był na bardzo wysokim poziomie. Sala wypełniona w całości i trudno byłoby nazwać tych widzów, którzy przyszli naspektakl nieznającymi się na rzeczy. Jeżeli ktoś go krytykuje jak mój poprzednik to chyba z zazdrości.
~anty Andrus 5-04-2013 13:48
Bo Wy jak ta stonka ziemniaczana idziecie na wszystko, co Wam media podrzucają do Waszych mądrych rozumków. "Lemingoza" zeżarła wasze dusze i umysły niestety.
~nie-anty 6-04-2013 1:37
Ktoś tu próbuje leczyć kompleksy... może jakiś niespełniony 'kabareciarz', który do poziomu Andrusa w życiu nie dosięgnie?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2069
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%