MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Kulinarni odkrywcy na start

Wiadomości: Kraj
Poniedziałek, 6 października 2014, 8:36
Aktualizacja: 8:39
Autor: Angela
Fot. Organizator
Osiem szkół z powiatu jeleniogórskiego zgłosiło się już do konkursu Tesco „Kulinarni odkrywcy” z Dolnego Śląska na start! Na pozostałe szkoły organizatorzy czekają do 10 listopada br. Na zwycięzców czeka 10 pracowni multimedialnych, wyposażenie szkolnej sali kinowej oraz cenne nagrody indywidualne.

Wszystkie szkoły podstawowe i gimnazjalne, które chcą powalczyć o atrakcyjne nagrody i powtórzyć sukcesy placówek z ubiegłych lat, do 10 listopada mogą przesyłać prace konkursowe – maksymalnie dwuminutowe filmiki, w których pokażą, że gotowanie może być ciekawą i kreatywną zabawą.

Na stronie www.tescodlaszkol.pl nauczyciele i uczniowie znajdą mnóstwo praktycznych porad, jak zabrać się do przygotowania filmu konkursowego oraz do pracy z najmłodszymi w kuchni. Nauczyciele mają czas na przesłanie gotowych filmów przedstawiających efekty działań młodych Kulinarnych Odkrywców do 10 listopada.

W tym roku Tesco dla Szkół przewiduje atrakcje, nagrody i zabawę nie tylko dla szkół i uczniów. Dzięki misjom i wyzwaniom na stronie www.tescodlaszkol.pl pochwalić się swoją kulinarną wiedzą i zdobyć atrakcyjne nagrody może każdy. Na Kulinarnych Odkrywców w każdym wieku, zarówno pasjonatów gotowania, jak i tych, którzy lubią gry i wyzwania, czekają quizy, zadania a także misje edukacyjne o gotowaniu czy ekologii. Punkty, zdobywane za wykonanie każdego, najdrobniejszego zadania na stronie, można wymienić na wybrane nagrody spośród szerokiej puli sprzętów i gadżetów, od zestawów cukiernika i książek kucharskich, po ekspresy do kawy i tablety.

Do zabawy w tegorocznej edycji Tesco dla Szkół zarejestrowało się już ponad 600 placówek z całej Polski! Z województwa dolnośląskiego zgłosiło się do tej pory ponad 40 szkół, które już przygotowują prace konkursowe. Zeszłoroczna edycja zaangażowała ponad 670 dzieci z województwa dolnośląskiego, a zespoły z placówek w Złotoryi i Żarowie stanęły na podium, zdobywając dla szkół i uczniów cenne nagrody.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

JBO: Ogrodzenie boiska w Parku Norweskim

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Śmieci przy drodze na Perłę Zachodu

Inwestycje drogowe w powiecie bolesławieckim

Przestrzega przed glifosatem

Półkolonie z MOS–em po pierwszym turnusie

Materiały wybuchowe przejęte przez CBŚP

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
628
Tak
46%
Nie
40%
Nie wiem
13%