MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 27 września
im. Kosmy, Damiana

Kto zostanie "Człowiekiem Roku 2004"

Wiadomości: Polska
Środa, 2 lutego 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 20 lipca 2020, 9:50
Autor: Nowiny Jeleniogórskie
7561 kuponów wpłynęło w tym roku na wszystkich pretendentów do tytułu „Człowieka Roku”. Zainteresowanie naszą inicjatywą jest ogromne, a finisz głosowania był naprawdę emocjonujący.

Skład finałowej piątki zmieniał się z godziny na godzinę. W tym roku do finału zakwalifikowali się (w kolejności alfabetycznej): Stanisław Dziedzic, Zuzanna Dziedzic, Ryszard Dzięciołowski, Mirosław Fiedorowicz oraz dr Lesław Węgrzynowski. Aby zakwalifikować się do finału, należało zebrać 603 kupony. Piątka pechowców w tym roku wygląda następująco: Tadeusz Dworzycki - 541 kuponów, ks. Andrzej Szarzyński - 445 kuponów, Romana Jaworska-Bobkier - 406 głosów, Eugeniusz Zielenkiewicz - 384 głosy oraz Robert Prystrom - 252 głosy. Wszystkim naszym kandydatom serdecznie dziękujemy za udział.

Można powiedzieć, że hotel „Las” czeka już na gości balowych. Finał będzie miał jeszcze jeden podtekst. Ostrą walkę o zwycięstwo zapowiada środowisko zgorzeleckie, które przecież ma na swoim koncie trzy tytuły „Człowieka Roku”. Zgorzelec w każdym razie przygotowuje silny desant na hotel „Las”. Tyle o walce na froncie Jelenia Góra - Zgorzelec, bo szykuje się jeszcze jedna potyczka: mężczyźni kontra kobieta. Zuzanna Dziedzic nie kryje, że zamierza przerwać hegemonię męską w naszej imprezie i jako pierwsza kobieta zdobyć tytuł „Człowieka Roku”. Spoglądając na ilość zgromadzonych kuponów przez finalistów - możemy uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć, że jedynie piąty w kolejności ma nieco mniej głosów od pozostałych pretendentów, ale reszta idzie „łeb w łeb”.

Nie zabraknie znakomitych gości na balu, z ministrem Jerzym Szmajdzińskim na czele. Nie sposób wymienić wszystkich, bo zapowiadają swoje przybycie parlamentarzyści, samorządowcy, szefowie największych firm w regionie, lekarze i prawnicy, artyści i oczywiście dziennikarze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rusza przebudowa ulicy

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Zadbaj o swój zdrowy sen, wybierając materace Janpol oraz Hilding

Porządki przy cmentarzu

Z Leszkiem na Śnieżkę

Uhonorowali krwiodawców

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
970
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
3%