MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Kto zaopiekuje się szczeniętami?

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 29 czerwca 2010, 18:48
Aktualizacja: 18:48
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Trzy wygłodzone pieski, mieszańce, znalazła dziś w okolicach ulicy Zgorzeleckiej nasza Czytelniczka. Na nowego pana, który zapewni im dach nad łbami, szczenięta czekają w schronisku przy ul. Spółdzielczej.

Pieski są przyjaźnie nastawione do ludzi – pisze nasza Czytelniczka. – Ponieważ nie mieszkam sama i też mam zwierzęta, nie mogłam ich przygarnąć. Odwiozłam je do Schroniska dla małych zwierząt przy ul. Spółdzielczej 33a w Jeleniej Górze – dodaje.

Pieski zostały odrobaczone i trafiły do boksów. Jeśli ktoś ma chęć i warunki, aby zaopiekować się zwierzętami, proszony jest o kontakt ze jeleniogórskim schroniskiem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Czytelniczka: drogo i brudno

Śmierć na żwirowni

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Komentarze (7) Dodaj komentarz

gwiazdeczka 30-06-2010 8:55
....a może tak "nad łebkami" a nie łbami..... Fajne psiaczki-ale małe to raczej one nie będą-tak mnie się zdaje....Znajdą domek na pewno! :))
~ 30-06-2010 9:31
Znajdą albo i nie znajdą. W schronisku zbyt wiele szans nie mają. Raz, że jest tam wiele szczeniąt i to o wiele ładniejszych. Dwa stres i zmiana miejsca powodują osłabienie organizmu u szczeniaka i większość podłapuje parwowiroze, na którą niestety padają. Zwiesząt w schronisku jest zbyt dużo, a ludzi chętnych na adopcje zbyt mało. Popularny stał się wygodny tryb życia. Gdyby tak pieski umiały ugotować dla siebie obiad, same wyprowadziłyby się na spacer, a do tego poszły zrobić zakupy i odprowa
~kot 30-06-2010 10:03
jak nie przywiązują do drzew to wyrzucają nie mają serca Ci ludzie
~BZ 30-06-2010 11:24
No zaczyna się sezon urlopowy.Zastanawiam się czego uczą dzieci tacy rodzice,zwyrodnienia?Horror,nigdzie w Europie nie widuje się bud i krótkich łańcuchów,psy w upale stoją bez wody.Wystarczy przejechać się po wsiach.Czy ktoś wpadnie na pomysł uzależnienia dopłat od humanitarnego traktowania zwierząt?Najwyższy czas.
~Piękny Roman 30-06-2010 11:49
Nie no,panie redaktorze Tejo...Psy mają głowy podobnie jak ludzie.A nie łby ! Trochę to nieładne :(
~PUPIL 30-06-2010 12:15
Kochani rodzice nie dziwcie się ,że Wasze dzieci kiedyś pozbędą się Was tak ja Wy pozbywacie się tych bezbronnych zwierząt. Uczą się od WAS Potem płacz rozczarowanie ze dzieci Was nie odwiedzaja nie dzwonią, a nawet nie chca was w domu. Sami dajecie przykład. Życzę Wam tego samego co przeżywaja te bezbronne zwierzaki. Kiedyś też będziecie porzuceni CZEGO ŻYCZE WAM Z CAŁEGO SERCA. Zło powróci nie znacie dnia ani godziny.Dla mnie jesteście bestiami którzy nie sa godni nazywac siebie ludzmi.
~Agnieszka P. 8-07-2010 14:02
"...dach nad łbami..." bulwersujący związek frazeologiczny, ale kindersztubę i takt wynosi się z domu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Informacja wojewody w sprawie koronawirusa

Odpust na Śnieżce

Zamknęli przedszkole z powodu koronawirusa

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Most już po remoncie

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
560
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%