MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 2 lipca
im. Marii, Urbana

Kto z UP wystartuje w wyborach parlamentarnych

Wiadomości: REGION JELENIOGÓRSKI
Sobota, 9 lipca 2011, 8:31
Aktualizacja: 8:31
Autor: Angela
Dzisiaj (sobota) o godz. 16.00 w kowarskim ośrodku wypoczynkowym MSWiA „Przedwiośnie” odbędzie się zebranie zarządu wojewódzkiego Unii Pracy.

Politycy będą omawiali sytuację polskiej lewicy w przeddzień podpisania porozumienia wyborczego Unii Pracy z Sojuszem Lewicy Demokratycznej.

W spotkaniu udział wezmą przewodniczący i pełnomocnicy rad powiatowych Unii Pracy oraz przewodniczący ZK UP – Waldemar Witkowski. Podczas zebrania określeni zostaną kandydaci z UP do parlamentu w zbliżających się wyborach. Ustalone zostaną również ich miejsca na listach wyborczych w poszczególnych okręgach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Poseł Robert Obaz o stanie gminy

Przewaga Dudy w Złotoryi

Komentarze (15) Dodaj komentarz

~R.Kiełek 9-07-2011 9:11
Stawiam na Elżbietę Zakrzewską osobę godną zaufania publicznego, potrafiącą walczyć o ludzkie sprawy !!! Dowód dała wielokrotnie... Jako jedyna z włodarzy regionu jeleniogórskiego ujęła się np. za ratowaniem dziecięcego sanatorium "Małgosia " w Cieplicach...Taka właśnie osoba jak pani Ela, o wrażliwości na zło i krzywdy ludzkie powinna nas reprezentować w Sejmie !!!
~no to co 9-07-2011 9:35
Ale z Ciebie Kiełek wazeliniarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ 9-07-2011 10:30
DOLNOŚLĄZAK. Ja tez stawiam na E. Zakrzewską, która wyraziła publicznie pogląd, iz nie ma szacunku wybranego prezydenta RP. Wysoko oceniam brak "bezstronności" pani poseł w czasie wyborów samorządowych w gminie Mysłakowice.Po tym wydarzeniu pani posel zyskała u mnie uznanie oraz tytuł "GMINNEJ PARLAMENTARZYSTKI" Szczególnym aplauzem nagradzam pania Zakrzewską za spostrzegawczość. Dostrzegła wspaniały park technologiczny pod "Szwajcarką", w szczegółnym rejonie Kotliny Jeleniogórskiej. Wraz z lewicową panią poseł "ubolwałem", że lewicowy starosta weliminował ruch ogromnych tirów w rejon odkrytego przez pania poseł parku technologicznego oraz do kopalni w Karpnikach. Cenię parlamentarzystkę za merytoryczną wiedzę w zakresie ochrony zdrowia. Szpital w Jel.Gorze czeka na uzdrowiciela.
~A JA NIE 9-07-2011 11:31
nie stawiam na UP, bo jest to partia tak marginalna i tak bez znaczenia, że jak pójdzie do wyborów sama bez SLD to przestanie istnieć po zamknięciu lokali wyborczych. Dlatego UP będzie w wyborach szła rękę w rękę z SLD i razem otrzymają 7% poparcia wyborócw, a dla pani Zakrzewskiej skończy się w końcu fucha posła...
~brak zgody 9-07-2011 12:12
Pani Zakrzewska najpierw zdradziła SLD w Sejmiku Dolnośląskim za stołek dyrektora następnie w wyniku tragicznych okoliczności została posłem i od tego momentu siedzi okrakiem na dwóch siedziskach blokując innym pracę.Na takie rozwiązanie nie ma zgody w społeczeństwie tym bardziej że pracują w dwóch firmach obie prace się odwala. Lewica nie ma do takiej osoby zaufania i zgody by kandydowała z Komitetu wyborczego SLD do parlamentu.
~z oddali 9-07-2011 12:30
a co to za wybory koryta chcecie wybierać ludzie pomyślćie to wasza kasa
~maras 9-07-2011 13:57
A co to za partia ta Unia Pracy? Nigdzie jej nie ma w żadnych sondażach. Ma mniej od PJN, Ruchu Poparcia Palikota i kilku innych partyjek. Czy mieć poparcie rzędu o,1 % to satysfakcja dla takich osób jak pani Zakrzewska? Wątpię ,stąd chyba częste umizgi do PO.
~Elka 9-07-2011 14:22
Dolnoślązaku - nawijasz trzy-po-trzy ! sam nie wiesz co chcesz przekazać! ale jednocześnie chcesz \"błysnąć\"znajomością wszystkich i wszystkiego! Idź lepiej na piwo ;)
~jelgór 9-07-2011 16:13
zdecydowanie pani zakrzewska jest dobrym posłem i gdyby ją sld skrzywdziło brakiem dobrych miejsc na liście, w platformie by ją od razu doceniono - może to jest rozwiązanie?
~rararak 9-07-2011 16:34
Brakuje Polsce Piłsudzkiego, który jak trzeba potrafił rzucić mięchem, określając działalność polityków przed wojną!Ja wiem, słowo prawica obowiązuje! Dla mnie prawica to,prawość i szlachetność, patriotyzm i postępowanie wg. honoru! Lewica to pochodne od lewizmu,skręcić coś na lewo, kombinować, kłamać i robić społeczeństwo w tzw konia! Lewak jeden język rozumie: gruby i prostacki ale przez lata nauczył swych przedstawicieli używać języka bardziej cywilizowanego!Ale nauczyć się, czy być inteligentnym to dwie różne rzeczy. Wśród lewackiej "jenteligencji" nauczonych jest dużo, inteligentnych mniej!
~ 9-07-2011 21:08
ad. ~rarak.Ja tez odczuwam brak Józefa P., który poczatkowo z lewizną sie zdawał, określajac się jako "socjalista". Potem jednak uznał, ze misję "narodową" powinien wypełnić treścią, czego dał dowod w dnich 12 -14 maja 1926 r. I w latach 30 ubiegłego wieku - zgodnie z ówczesna modą - resztki socjalizmu w nim sie jeszcze tliły, ale z juz domieszką narodową. Rzucanie miechem lewusy przejeły od marszałka wraz ze wszystkimi jego pozytywnymi cechami charakteru. Ad.~Elka. Piwo uwielbiam. Czuje sę doedukowany, czytając blogi Gminnej Parlamentarzystki. Treść pisarstwa parlamentarzystki pozwala mi błyszczeć na tym forum i wykazac się znajomością tego i owego. DOLNOŚLĄZAK.
~Jurand 9-07-2011 23:42
Przecież w Polsce nie głosuje się na ludzi tylko na partie,więc po co jakaś niepotrzebna charakterystyka jakichś komuchów.
~ 10-07-2011 11:51
Ad.~ Jurand. W Polsce głosuje się na ludzi, którzy utożsamiaja się z konkretna partią. E. Zakrzewska nigdy nie była i nie jest jakimś "komuchem". W powojennej Polsce komuchów nie było, gdyż z woli Stalina zostali zneutralizowani. DOLNOŚLĄZAK
~Skrzacik 10-07-2011 15:53
W tych wyborach powinno się stawiać na ludzi odważnych, potrafiących walczyć o ludzkie sprawy,o walkę z narastającym bezrobociem ,ochroną miejsc pracy, zabezpieczeniem socjalno emerytalnym itp. Należy stawiać na ludzi sprawdzonych w działaniu !!! Akurat co do pani E. Zakrzewskiej to chyba nie powinno się mieć zastrzeżeń, bo w krótkim okresie" posłowania"udowodniła że potrafi doskonale łączyć wiele funkcji. Jako jedyna z naszych polityków stawiła się w obronie szpitala Bukowiec, sanatorium dziecięcego "Małgosia" czy też zamykanych szkół i zakładów pracy . Jetem katolikiem i nic nie łączy mnie z żadna opcją polityczną...bolą mnie "zajadliwe"sformuowania na tym forum !...
~ 10-07-2011 17:48
ad.~Skrzacik. PiS-posłanka Świetliczanka tez walczyła na pokaz w zakresie podanym przez Ciebie, a nawet jeszcze bardziej. Medialnie i propagandowo obydwie wypadły w porzo. Zarówno w jednym jak i w drugim przypadku - efekty mikro, że aż przykro. DOLNOŚLĄZAK.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wiceminister podsumowała kampanię prezydenta

Spotkali się z Beatą Kempą

Ścieżka edukacyjna "Przygoda w górach"

Spotkania z Beatą Kempą

Plaża nad Bobrem otwarta

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
953
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
54%
Nie wiem
5%