MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kto w koncercie eliminacyjnym Ligi Rocka?

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 2 listopada 2015, 15:26
Aktualizacja: 15:28
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Organizator
Zbliża się termin drugiego koncertu eliminacyjnego 21. edycji Ligi Rocka. Kto w nim wystąpi w walce o występ w gali finałowej?

LIGA ROCKA doczekała się już uznania stając się jednym z najbardziej popularnych przeglądów młodych zespołów na Dolnym Śląsku i jednym z najciekawszych w Polsce. Od pięciu lat, poszerzona o prezentacje niemieckich zespołów, realizowana jest przez Jeleniogórskie Centrum Kultury przy współpracy Steinhaus e.V. Bautzen w ramach współpracy obu ośrodków kulturalnych.

Dzięki tej imprezie młodzi polscy muzycy mają możliwość pokazania się przed entuzjastyczną jeleniogórską publicznością, zaprezentowania własnej, oryginalnej twórczości we wszystkich rockowych odcieniach a także zdobycia pierwszych nagród i wyróżnień. Dzięki współpracy z Socjokulturalnym Centrum Steinhaus e.V. Bautzen, sympatycy muzyki rockowej mają okazję poznać również niemieckie młode zespoły, które prezentują popularne wśród młodzieży rockowe nurty spod znaku hard core, thrash metal, progressive rock, alternative rock etc. nadając tym samym wysoki poziom imprezy.

Podczas najbliższego koncertu eliminacyjnego 20 listopada 2015 r. o godz. 17.00 w sali nowej JCK, przy ul. 1 Maja 60 wystąpią zespoły:

CRIMSON VALLEY (power metal)
THE COLD (hard rock)
VEXING QUESTION (nu hard core/ metal)
PINOKIO ALTERNATIVE (post / punk alternative)
THE DUNWICH HORROR (melodic hard core, Niemcy).

Partnerzy imprezy: Info Music, Fabryka Zespołów, Aquatica, Radiostacja Ulicznik Net, Magazyn Gitarzysta, Magazyn Perkusista. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w sekretariacie JCK przy ul. 1 Maja 60.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W śmieciach miasto tonie

Don Giovanni Selection w Zdrojowym

Prace zgodnie z planem

Młodzież z Lema dzieciom

Prezesi spółek miejskich o cenach energii

Selfie w bananach – wystawa w BWA

Л–art: Moje światy

Głosy za strajkiem?

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
965
Tak
38%
Nie
54%
Nie mam zdania
8%