MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kto w koncercie eliminacyjnym Ligi Rocka?

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 2 listopada 2015, 15:26
Aktualizacja: 15:28
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Organizator
Zbliża się termin drugiego koncertu eliminacyjnego 21. edycji Ligi Rocka. Kto w nim wystąpi w walce o występ w gali finałowej?

LIGA ROCKA doczekała się już uznania stając się jednym z najbardziej popularnych przeglądów młodych zespołów na Dolnym Śląsku i jednym z najciekawszych w Polsce. Od pięciu lat, poszerzona o prezentacje niemieckich zespołów, realizowana jest przez Jeleniogórskie Centrum Kultury przy współpracy Steinhaus e.V. Bautzen w ramach współpracy obu ośrodków kulturalnych.

Dzięki tej imprezie młodzi polscy muzycy mają możliwość pokazania się przed entuzjastyczną jeleniogórską publicznością, zaprezentowania własnej, oryginalnej twórczości we wszystkich rockowych odcieniach a także zdobycia pierwszych nagród i wyróżnień. Dzięki współpracy z Socjokulturalnym Centrum Steinhaus e.V. Bautzen, sympatycy muzyki rockowej mają okazję poznać również niemieckie młode zespoły, które prezentują popularne wśród młodzieży rockowe nurty spod znaku hard core, thrash metal, progressive rock, alternative rock etc. nadając tym samym wysoki poziom imprezy.

Podczas najbliższego koncertu eliminacyjnego 20 listopada 2015 r. o godz. 17.00 w sali nowej JCK, przy ul. 1 Maja 60 wystąpią zespoły:

CRIMSON VALLEY (power metal)
THE COLD (hard rock)
VEXING QUESTION (nu hard core/ metal)
PINOKIO ALTERNATIVE (post / punk alternative)
THE DUNWICH HORROR (melodic hard core, Niemcy).

Partnerzy imprezy: Info Music, Fabryka Zespołów, Aquatica, Radiostacja Ulicznik Net, Magazyn Gitarzysta, Magazyn Perkusista. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w sekretariacie JCK przy ul. 1 Maja 60.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pestka: dzień trzeci

O Taduszu Różewiczu w Wangu

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Laureaci Pestki 2019

Performance Izabeli Chamczyk w BWA

Koło ratunkowe dla Flory?

200 pieczątek w 24 godziny

Zaczytaj się z Jelonką.com

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
561
Tak
52%
Nie
44%
Nie mam zdania
4%