MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 29 września
im. Michała, Rafała, Gabriela

Kto się nie boi Wilka? Bajecznie w Jagniątkowie!

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 3 czerwca 2011, 8:24
Aktualizacja: 8:27
Autor: Angela
Fot. Organizatorzy
Niezwykle i tajemniczo zapowiada się jutrzejszy bal z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w siedzibie Watry Jagniątkowskiej przy ul. Karkonoskiej 118 w Jagniątkowie. Najmłodsi sami wystawią „Czerwonego Kapturka”. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy, która rozpocznie się o 16.30.

W związku z tym, że aktorami w przedstawieniu o Czerwonym Kapturku będą bohaterowie święta, organizatorzy balu proszą, by wszystkie dzieci przyszły w kolorowych kostiumach z tej bajki.

- Oczekujemy nie jednego Czerwonego Kapturka, Wilka czy Leśniczego. Mile widziane będą też stroje ptaków, kwiatów czy zajączków, które bezpiecznie przeprowadzą Czerwonego Kaptura przez las do domu babci. Obecność jest obowiązkowa, bo tych atrakcji po prostu nie można przegapić – mówią działacze Stowarzyszenia "Jagniątków Nasz Dom" oraz Koła Osiedlowego "Watra Jagniątkowska".

Ogłoszenia

Czytaj również

Laptopy do nauki on–line

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~~John 3-06-2011 10:57
Jako mieszkańcowi Jagniątkowa podoba mi się bardzo ze te dwie \"walczące\" ze sobą do tej pory organizacje, już jakiś czas podejmują wspólne działania na rzecz rozwoju naszej dzielnicy. Kiedyś nie byłem zwolennikiem ani jednej ani drugiej organizacji bo obie były grą wyborczą kandydatów do rady miasta. Dobrze że działacze poszli po rozum do głowy i działają teraz wspólnie, nie ważne z jakich pobudek, ważne ze wspólnie można zdziałać więcej. Przydało by się tylko więcej akcji które zostawiłby by ślad w naszej dzielnicy na dłużej.
Tomy M. 3-06-2011 12:36
Obecnie nie ma już mowy o jakiś waśniach. Co prawda jest trochę osób które nadal są na nie, ale niestety same się skazały na wykluczenie. Co do akcji społecznych w Jagniątkowie to można prześledzić je na stronie willajagniatkow.pl w dziale "Jagniątków-kronika". Powiedzmy sobie szczerze że miasto Jelenia Góra niewiele pomaga w tych działaniach. Co prawda lokum Watry jest użyczenie przez miasto jednak na moje oko koszty remontu tego lokalu 2-3 krotnie przekroczyły jego wartość.
~młoda 3-06-2011 14:56
I ok , że grupy społeczne coś robią dla siebie i mieszkańców. Nie ma co narzekać, tylko korzystać z tak bogatej oferty.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jarmark Staroci był skromniejszy tym razem...

Nowa rektor, nowe plany  

Homel – zapomniane miasto partnerskie

Szkoły przygotowane?

Senator zachęca do głosowania na maszty

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
1003
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
3%