Czytających: 10982

Podgórzyn: KS Maciejowa sparował z Mitexem

Poniedziałek, 29 lipca 2019, 16:39
Aktualizacja: 16:42
Przygotowania do sezonu 2019/2020 rozpoczęli również piłkarze z najniższych lig. W miniony weekend doszło do kilku ciekawych konfrontacji – jedna z nich odbyła się na boisku w Podgórzynie, gdzie miejscowy Mitex (B–klasa) podejmował A–klasowego beniaminka z Jeleniej Góry – Klub Sportowy Maciejowa.

Spotkanie rozegrano systemem 3x30 minut. W pierwszej tercji nieznacznie lepszy był zespół gospodarzy (wygrał tę część gry 2:1). Po drugiej odsłonie był remis 2:2, a przewagę gości było dopiero widać w decydującej tercji, którą Maciejowa wygrała 4:1! Dla ekipy gospodarzy bramki strzelali: Mateusz Krzyżyński, Rafał Lewandowski z karnego oraz Dawid Świder. Dla gości strzelcami byli: Stompór (x4), Zaleszczyk i Wachel.

W najbliższym czasie ekipa z Maciejowej prawdopodobnie zmierzy się towarzysko z Pogonią Wleń (na boisku w Maciejowej), następnie 11 sierpnia z Budowlanymi Wojcieszów, a 18 sierpnia z Bobrem Marciszów - już w ramach Pucharu Polski.

Mitex Podgórzyn - KS Maciejowa 3:6 (2:1, 0:1, 1:4)

KSM: Krajewski, Wrotecki, Miro Figueras, zawodnik testowany, Lambert, Matuszewski, Zaleszczyk, Szymczak, Stompór, Pełka, Kuczyński, Wachel.