MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 29 września
im. Michała, Rafała, Gabriela

Kryterium ulicznego nie będzie

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 25 kwietnia 2012, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 26 kwietnia 2012, 15:02
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Nie odbędzie się zaplanowane na 28 kwietnia kolarskie Kryterium Uliczne o Puchar Karkonoszy.

Karkonoskie Stowarzyszenie Cyklistów w Jeleniej Górze jako organizator XIX Ogólnopolskiego Kryterium Ulicznego o Puchar Karkonoszy z okazji „Wiosny Cieplickiej„ mającej się odbyć w dniu 28 kwietnia 2012 roku w Jeleniej Górze z przykrością informuje, iż po otrzymaniu faxem (24 kwietnia 2012 roku) z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu postanowienia o negatywnym zaopiniowaniu wniosku na wykorzystanie dróg w sposób szczególny w celu organizacji w/w imprezy, zmuszeni jesteśmy odwołać powyższą imprezę.

Jednocześnie informujemy, iż Karkonoskie Stowarzyszenie Cyklistów w Jeleniej Górze dochowało wszystkich procedur i terminów potrzebnych do wydania pozytywnej opinii na organizację ww imprezy.

Prezes KSC

Wiesław Kucab

Ogłoszenia

Czytaj również

Poznaliśmy mistrzów Jeleniej Góry

Tak nie parkujemy

Wystawa świeżych grzybów – tylko na naszym portalu!

Komentarze (17) Dodaj komentarz

~MF 25-04-2012 9:13
najlepiej odwołać od razu Euro, po co nam propagowanie zdrowego stylu życia, aktywnego spędzania czasu, lepiej siedzieć przed komputerem i telewizorem i niech d..a rośnie a młode pokolenia niech się uzależniają od internetu ect. Zamaist dać przykład, pokazać, ze sport to sposób na aktywny wypoczynek to najlepiej odwoływać takie imprezy bo policji nie chce się w weekend pracować!! BRAWO BRAWO BRAWO !!!!!! brak słów... żenada !!!
~tubi 25-04-2012 12:37
Policji nie chce sie w weekend pracowac? Jakos inne imprezy zabezpieczają. Rajdy, wyscigi kolarskie, mecze... a wiekszosc tych imprez jest własnie w weekendy... wiec nie ma co gadac ze im sie nie chce.
~znawca 25-04-2012 14:53
wystarczy spojrzeć kto kto organizuje, kto się podpisał i już wiadomo czemu policja nie chce dać zgody. A może to organizator dał d..y i zwala winę na innych ! To do niego podobne ! Żenada !
~MF 25-04-2012 22:27
jakakolwiek forma propagowania sportu powinna być wspierana i takie imprezy powinny być jak najczęściej organizowane, nie wazne kto w tym momencie zawinił liczy się fakt ze tej imprezy nie będzie !!
~fan cyklik 26-04-2012 8:19
Brak słów!!!! Negatywna opinia??? Policja, to w tym kraju totalna kpina!!!! Szukają jedynie jeleni i "łatwych spraw" kiedy jakaś banda kapturów robi młyn na mieście policji jakoś nie widać, ale kiedy, ktoś przejdzie przez jezdnie w niedozwolonym miejscu to jest gorzej traktowany od tych tępych kapturów!!!! Nie wierzę w policje w tym kraju i ten artukuł daje mi do tego kolejne powody!!!!
~kolarz 26-04-2012 8:55
Do "znawcy"..........wydaje mi się,że ta osoba zna się jedynie na obrażaniu ludzi a to jest dopiero żenada. Bo żeby kogoś obrażać to należy najpierw u źródła dowiedzieć się prawdy popartej dokumentami a potem dopiero wyrażać swoją opinię. A tak na marginesie...........Policja po nr IP może dojść zawsze do adresata obraźliwych słów i ustalić wszystkie dane a wtedy droga sądowa, sprawa cywilna, koszt itd. Warto zatem rzucać obelgi bez zastanowienia sie o konsekwencjach? Zostawiam znawcy tudzież innym podobnym do przemyślenia na długiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii majowy weekend.......:-)
~do kolarz 26-04-2012 10:29
jakos nie widze ze "znawca" kogos obraża, tylko napisał zbyt dosadnie ze organizator wg niego zawalił. nie ma obraźliwych epitetów
~Miś 26-04-2012 11:08
Co tu dodać... JELENIA GÓRA KOLARSKĄ STOLICĄ POLSKI!!!!! To są jakieś KPINY WŁADZ wobec nas mieszkańców jaja sobie nami robią i reklamują to co odbiega od rzeczywistości DO SĄDU ICH PODAĆ I ZA BRUK!!!!!!
~do kolarz 26-04-2012 11:19
jakos nie widze ze "znawca" kogos obraża, tylko napisał zbyt dosadnie ze organizator wg niego zawalił. nie ma obraźliwych epitetów
~kruczy 26-04-2012 12:32
To odwołać też euro, bo w czasie imprezy nie będzie miał kto stać z suszarką w krzakach...
~znawca 26-04-2012 15:13
do kolarz : ....... wydaje mi się, że musiałeś przejść już tą drogę sądową niejednokrotnie. Współczuję :) a tak na marginesie zastraszanie /co do mnie/ i szkalowanie dobrego imienia /co do policji/ też grozi konsekwencjami ! A co do organizacji : szkoda takiej imprezy, bo cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wiele poprzednich edycji pewnie też wymagało różnych zezwoleń i jakoś zawsze impreza się odbywała. A teraz W.Kucab wziął sprawy w swoje ręce i co ?! A to, że sobie nie radzi ?, a może podpadł policji przy organizacji innej imprezy? i jak zwykle szuka winnych wokół siebie. Żenadą, w tym wypadku nazywam brak tej ciekawej skądinąd imprezy, która od wielu lat odbywała się w Jeleniej Górze.
~kibic 26-04-2012 18:50
Panie Kucab...to było do przewidzenia. Albo organizacja, albo sędziowanie ....a nie daj BOZE zarobkowanie.???????
wiesio 26-04-2012 19:28
Karkonoskie Stowarzyszenie Cyklistów w Jeleniej Górze po przeczytaniu komentarzy umieszczonych pod tymże tekstem zamierza ujawnić i udostępnić wszystkim zainteresowanym skany dokumentów z pieczątkami potwierdzającymi wysyłkę oraz potwierdzenia wpływu dokumentów niezbędnych i wymaganych do przeprowadzenia imprezy o której mowa w artykule. Dokumenty umieszczone zostaną na stronie Stowarzyszenia w dniu 27 kwietnia br.
wiesio 26-04-2012 19:30
Natomiast po otrzymaniu postanowienia z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu o negatywnym zaopiniowaniu wniosku na wykorzystanie dróg w sposób szczególny w celu organizacji imprezy sportowej PN. „XIX Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Karkonoszy” mające się odbyć w dniu 28 kwietnia 2012 roku w Jeleniej Górze (do dnia dzisiejszego takowego postanowienia Stowarzyszenie nie otrzymało a wiadomość powzięło z faxu udostępnionego po wielokrotnych telefonach, przez Zarząd Dróg i Mostów w Jeleniej Górze) zamieścimy na stronie Stowarzyszenia pełny tekst zażalenia na powyższe postanowienie a tym samym udowodnienie faktu, iż to Policja nie dochowała należytych terminów zgodnych z Ustawą Prawo o Ruchu Drogowym oraz nie zastosowała się do artykułów 6 do 16 Kodeksu postępowania administracyjne
wiesio 26-04-2012 19:31
Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do zapoznania się z powyższymi dokumentami a dopiero po ich przeczytaniu zamieszczania komentarzy. Z wyrazami szacunku Prezes Karkonoskiego Stowarzyszenia Cyklistów Wiesław Kucab
~do kolaża 26-04-2012 21:16
Jakie obelgi???? jakie obelgi, człowieku???? zastanów sie sam...!!! niech szukają mnie po ip. powiem im to w oczy, bo taka jest prawda. Za prawde mam mieć problemy? :-/ Już dwa razy sam musiałem obronić sie na imprezie, zawodach sportowych gdzie bezpieczeństwo zapewniała policja... udało mi sie, ale gdyby nie to co????? Gdzie oni wtedy byli... ale kiedy rowerem jade bez trzymanki (chwilowo) to już sie jakoś mną zainteresowali....
~fan cykik 26-04-2012 22:11
... kilka lat temu.., Gryfów, Kwisonalia, nas czwórka i tłumy ludzi. Duszno, w tłumie dodatkowo jeszcze bardziej duszno... koncert chyba Łez... my absolutnie trzeżwi (przyjechaliśmy na koncert, a nie się upić) Mojej dziewczynie nagle robi się słabo, prawie mdleje, pada z nóg. Biorę Ją na ręce i niosę do radiowozu który wypatrzyłem w tłumie jakieś 20 metrów od nas... proszę funkcionariuszy o pomoc... policjant z wyrażnym lekceważeniem w głosie mówi "trzeba było tyle nie pić" jeszcze raz proszę o pomoc i informuję, że nikt z nas nie pił alkoholu... panowie na to ze nie są tu od tego.., nie pozwalają się nawet oprzeć mojej dziewczynie o radiowóz, robi się nerwowo, biorę więc dziewczyne na ręce i wynoszę z tłumu... dochodzi do siebie... czy to ja zawiniłem?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zwycięstwo Polski w Karpaczu

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Bez znaków akcyzy

Policjanci będą szkolić księży z Dolnego Śląska

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
1004
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
3%