MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Krycha Bus mistrzem ligi MOS!

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 11 marca 2008, 9:44
Aktualizacja: 9:50
Autor: Mateusz Banaszak
Kry–Cha Bus z kompletem zwycięstw triumfowała w rozgrywkach ligi MOS w futsalu.
Fot. AGA
W poniedziałek 10 marca,odbyły się ostatnie mecze I ligi futsalu. Zespół Krycha–Bus obronił tytuł mistrza zdobyty rok wcześniej.

Oprócz mistrzostwa, toczyła się korespondencyjna walka o kolejność na pozostałych miejscach podium, miedzy dryżynami Pizzerii Carlitos i Kolegium Karkonoskiego.

Pizzeria Carlitos miała łatwiejsze zadanie do wykonania, musiała pokonać czwarty w tabeli Jeżów Sudecki. Szybka gra i skuteczność zawodników Pizzerii przynosiła bramkę za bramką, a wynik odzwierciedlał nieporadną grę Jeżowa. Pizzeria gładko pokonała rywala (5:0), stawiając wysoko poprzeczkę drużynie z Kolegium.

W takim wypadku Kolegium Karkonoskie, aby myśleć o lepszym miejscu niż trzecie, musiało wysoko pokonać Kry-Chę. W meczu nie zabrakło widowiskowych akcji, twardej walki i zaangażowania. KK grało zespołowo i dobrze technicznie, lecz zabrakło drużynie doświadczenia i sił w końcówce meczu, przegrywając ostatecznie z najlepszą drużyną ligi 3:5.
Na koniec rozdano medale i nagrody indywidualne. Te ostatnie otrzymali:
najlepszy bramkarz – Tomasz Ciepiela (Kry-cha)
najlepszy zawodnik ligi – Tomasz Woźniczka (Lambert)
król strzelców – Tobiasz Kuźniewski (Kol.Karkonoskie)
nagroda fair play trafiła do zespołu JSS Gwardia

Wyniki ostatniej kolejki:
Kry-cha Bus – Kolegium Karkonoskie 5:3
Pizzeria Carlitos – Jeżów Sudecki 5:0
Batter/Pol Top Film – C.O Cumbers 7:3
JSS Gwardia – Pub Gol 3:2
Kowary Dywanówka – Lambert Auto Komis 1:5

W barażach o utrzymanie zagrają (poniedziałek, 17 marca, od godz. 19):
Pub Gol – Chojnik
Batter Pol/Top Film – WEPA Piechowice

Zdjęcia z zakończenia I ligi wkrótce.

Ogłoszenia

Czytaj również

PiS apeluje do mieszkańców

Wjechał w słup

Bilety MZK też podrożeją?

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~krycha 11-03-2008 11:16
Bawo nasi!!
~qwerty 11-03-2008 12:06
największe "panienki" wygrały, przewracali się o własne nogi i krzyczeli że im się krzywada dzieje.
~widz 11-03-2008 13:35
krycha nie chciała przełożyć meczu z kk - mimo, że terminów było sporo, kolegium grało w rezerwowym składzie. ich zawodnicy grali na studenckich mistrzostwach polski, więc gdzie tutaj uczciwa gra. chyba nie o to chodziło w tych rozgrywkach aby za wszelką cenę wygrać. owszem zwycięstwo jest ważne ale nie kosztem uczciwej sportowej walki. pozdrawiam " walusia" opiekuna krychy którego troszkę przerosły ambicje.
~bestronny 11-03-2008 14:31
dokladnie nawet bylo widac ze Kolegium w rezerwowym skladzie strzelil Krysce 3 bramki,a co by bylo jakby Grali w najlepszym ustawieniu-wlasnie tego sie bala Krycha,ze dostana baty,jakos w 2 lidze Ak .Ekonom przelozyla swoj mecz z Piechowicami,tam potrafili sie dogadac
~sergio ramos 11-03-2008 16:15
heh nie uważam żeby Ci chłopcy z KK byli rezerwowymi, po prostu nie są z KSK ;] i dlatego nie mogli grać przez cała lige, trafiła się teraz okazja, więc wreszcie zagrali i pokazali Trojanowi żeby lepiej zajął się ping-pongiem, a nie piłką. Robi team w którym nie ma nic do gadania, trenerem to jest tylko na papierze. Jakby grali Ci "lepsi", którzy pojechali na MP to nic większego, nie osiagneliby... Brawo dla Krychy bo zasłuzyli na zwycięstwo grą, najlepszy MILEŚ!!!!
~bezstronny II 11-03-2008 17:03
Liga trwała trzy miesięce , a bidulki z KK przypomnieli sobie , że grają w mistrzostwach polski raptem dwa tygodnie przed terminem. Nie zwróciłeś uwagi kolego "bestronny" , że Krycha grała w niepełnym składzie. W zeszłym roku drużyny spotkały się w identycznej sytuacji (tyle,że w optymalnych składach)i wynik okazał sie korzystny dla Krychy. Drużyna spod znaku czarownicy ma bardzo mocną pakę i naprawdę nie musiała bać się ani KK , ani żadnego innego zespołu. Nie chodzi tu o jakiś strach tylko o świetną zabawę na boisku i na trybunach . Krycha wygrywała już mecze z bardzo wymagającymi rywalami z całej Polski.
~:) 11-03-2008 19:16
a gdzie zdjęcia z rozdanania nagród??
~obiektywny 12-03-2008 19:38
jakby nie było liczy się pierwszy platz(plac).Kto będzie pamiętał że coś tam było inaczej....bez sensu jest wygrana i to się liczy.
~said 12-03-2008 22:15
Ale i nie ma się co oszukiwać, że Kry-Cha była najlepsza. najwięcej zdobytych bramek, najmniej wpuszczonych. To przecież nie przypadek. Ogólnie trochę ta liga była dziwna w tym roku. W przyszłym, jak dojdą Duch Gór i AE i (być może) te pozostałe z II ligi, to będzie bardziej wyrównana. Szkoda, że nie było żadnych play offów pomiędzy I a II ligą.
~do said 13-03-2008 12:30
zdobytych tak bramek ale nie wpuszczonych popatrz w tabelę.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zestaw par Pucharu Polski

Dużo drożej za śmieci

Radni KO za podwyżkami

Znamy nazwisko nowego trenera Karkonoszy

Wędrówka na Grodną

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
474
Tak
21%
Nie
77%
Nie mam zdania
2%