MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 8 sierpnia
im. Cypriana, Dominika

Kronika wydarzeń policyjnych

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Piątek, 15 kwietnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 22:14
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, 14 kwietnia, godz.01.40, ul. Tetmajera</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji Komisariatu II w Jeleniej Górze zatrzymali 31 letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy, w ilości ponad 100 działek. Po wykonaniu czynności procesowych zatrzymanego zwolniono, postępowanie prowadzi KP II Jelenia Góra.

<b>Jelenia Góra, 14 kwietnia, godz. 7.00, ul. Działkowicza</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze w wyniku realizacji sprawy operacyjnej zatrzymali Janusza Z., lat 44( zam. Jelenia Góra), który w miejscu zamieszkania posiadał 150 działek „polskiej heroiny” oraz 11 cm3 bezwodnika kwasu octowego oraz inne znaczne ilości półproduktów, które mogły posłużyć do wyprodukowania około 200 działek „polskiej heroiny”. Ponadto, policjanci ujawnili i zabezpieczyli w tym mieszkaniu narzędzia służące do produkcji wymienionego narkotyku. Janusza Z.osadzono w PDOZ. Postępowanie prowadzi KMP w Jeleniej Górze.

<b>Karpacz, 14 kwietnia, godz. 15.30</b>
Policjanci ogniwa kryminalnego KP Karpacz ustalili, że sprawcami kradzieży wieży stereo na szkodę mieszkanki Karpacza są Rafał P., lat 23 oraz Marek C., lat 21-mieszkańcy Karpacza. Sprawców zatrzymano i osadzono w PDOZ, mienie odzyskano w całości. Postępowanie prowadzi KP Karpacz.

<b>Jelenia Góra, 14 kwietnia, godz. 17.35.</b>
Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec Adriana K., lat 17, zam. Jelenia Góra, podejrzanego o to, że w dniu 4.04. 2005 roku w Jeleniej Górze, stosując przemoc fizyczną ukradł torebkę kobiecie, mieszkance Jeleniej Góry, tj. o czyn z art. 280 par.1 kk. Postępowanie prowadzi KP II Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jechała zbyt prędko

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Po akcji „Kaskadowy pomiar prędkości”

Czytelniczka: drogo i brudno

Pożary podczas żniw

Pogoń za uciekinierem

Trwa akcjia Kaskadowy pomiar prędkości

Dachowanie po alkoholu

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
102
Tak
44%
Nie
50%
Nie wiem
6%