MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 4 sierpnia
im. Dominika, Jana

Kronika wydarzeń 997

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Czwartek, 7 października 2004, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 17 lutego 2006, 10:23
Autor: kmp

Komisariat Policji Jelenia Góra Śródmieście.
W dniu 6 października br Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek policji zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji wobec mężczyzny lat 46 bez stałego miejsca pobytu podejrzanego to, że w dniu 5 października br kierował rowerem w stanie nietrzeźwości. Wynik badania około 2,4 promila. Komisariat Policji Jelenia Góra Cieplice. W dniu 6 października br policjanci w toku wykonywania własnych czynności służbowych ustalili, że nieletni lat 14 zam. Jelenia Góra jest sprawcą kradzieży stalowych płyt gąsienicowych, która miała miejsce w dniu 01.10.2004 roku. Wartość skradzionego towaru oszacowano na kwotę nie mniejszą niż 10.000 zł.

Komisariat Policji Jelenia Góra Zaborze.
W dniu 6 października br policjant zatrzymał mężczyznę lat 27 bez stałego miejsca pobytu poszukiwanego w celu ustalenia miejsca zamieszkania do czynności wykonywanych przez Prokuraturę Rejonową w Kamiennej Górze.

Komisariat Policji Jelenia Góra Śródmieście.
W dniu 6 października br policjanci ustalili i zatrzymali czterech sprawców , młodych mężczyzn w wieku od 27 do 33 lat mieszkańców Jeleniej Góry podejrzanych o to, że w dniu 25.09.2004 -05.10.2004 roku działając wspólnie i w porozumieniu z góry powziętym zamiarem po uprzednim demontażu elementów ogrodzenia oraz konstrukcji wiaty zabrali je w celu przywłaszczenia czym spowodowali straty w wysokości łącznej 3.729 zł działając na szkodę Firmy Wielobranżowej T and J Zgorzelec .Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze na wniosek policji zastosowała wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci dozoru.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pożary podczas żniw

Trwa akcjia Kaskadowy pomiar prędkości

Wykorzystał okazję i ukradł elektronarzędzia

Za „kółkiem” bez uprawnień i pod wpływem alkoholu

Śmierć na żwirowni

Staranował samochody

Siatki mają chronić karkonoskie murawy

Remont Wojska Polskiego – jaka organizacja ruchu?

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
793
Tak
21%
Nie
74%
Nie wiem
5%