MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kronika wydarzeń 997

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Środa, 2 marca 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 14 lutego 2006, 14:12
Autor: kmp

1.03.2005 Jelenia Góra ul. Spółdzielcza godz. 10.00
Funkcjonariusze Grupy Samochodowej SK KMP w Jeleniej Górze wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej w wyniku działań operacyjnych zatrzymali pojazd wprowadzony do ruchu na podstawie sfałszowanych dokumentów niemieckich. Zabezpieczony samochód to Skoda Oktawia o wartości 50.000 zł. Kierującą samochodem była 24 letnia mieszkanka Jeleniej Góry. Trwają czynności policyjne zmierzające do ustalenia właściciela pojazdu oraz pierwotnego numeru nadwozia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jeleniej Górze.

1.03.2005 Jelenia Góra
Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec Sławomira S. lat 17 zam. Jelenia Góra, który dokonał oszustwa w jednym z marketów w Jeleniej Górze w ten sposób, że przekleił kody kreskowe z nart o niższej cenie na narty o wyższej wartości.

1.03.2005 Jelenia Góra ul. Jana Pawła II godz.19.50
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Ford Eskort Jacka K. lat 40 zam. Jelenia Góra, który kierował w stanie nietrzeźwości (0,6 promila).

1.03.2005 Jelenia Góra
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali Cezarego F. lat 17 zam. Jelenia Góra , który jest wielokrotnym sprawcą kradzieży na terenie Jeleniej Góry. Nieletni sprawca w trakcie czynności policyjnych przyznał się, że w ostatnim miesiącu popełnił co najmniej siedem kradzieży na terenie Jeleniej Góry na szkodę różnych osób. Postępowanie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

1.03.2005 Jelenia Góra ul. Mieszka I-go godz.23.10
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze w trakcie wykonywania czynności służbowych zatrzymali na gorącym uczynku popełniania przestępstwa Wiesława K. lat 48 i Andrzeja U. lat 40 obaj mieszkańcy Jeleniej Góry. Mężczyźni włamali się do kiosku ogólnospożywczego i usiłowali ukraść towar o wartości blisko 300 zł, lecz zamierzonego celu nie osiągnęli gdyż zostali zatrzymani. Postępowanie prowadzi KP II w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Egzaminy gimnazjalne w mieście (mimo strajku) trwają

Święcenie pokarmów

Aresztowani za rozbój

Okradali magazyny dyskontów spożywczych

Wyrzucił przez okno butelkę, uszkodził auto

Smutny finał akcji sprzątania wsi

Spotkanie emerytów służb mundurowych

Protest oświaty

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
210
Tak
69%
Nie
28%
Nie wiem
3%