MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Kronika wydarzeń 997

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Wtorek, 12 października 2004, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 17 lutego 2006, 10:12
Autor: kmp

Policjanci 11października br. zatrzymali w Jeleniej Górze na ul. Powstańców Śląskich w bezpośrednim pościgu trzech młodych mężczyzn w wieku od 23 do 28 lat mieszkańców Jeleniej Góry jako sprawców pobicia mężczyzny lat 25 zam. Jelenia Góra. W wyniku tego czynu pokrzywdzony odniósł obrażenia ciała oraz ogólne potłuczenia.

W dniu 11 października br. w Jeleniej Górze na terenie osiedla Zaborze n/n kobieta przedstawiając się jako dalsza rodzina kobiety w wieku 66 lat telefonicznie poprosiła o pożyczenie kwoty 2000 zł , która rzekomo brakowała jej do zakupu samochodu. Po odbiór w/wskazanej kwoty zgłosił się mężczyzna. Kobieta wierząc, że jest to jej rodzina wydała mu pieniądze.

Policjanci w dniu 11 bm. na ul. Sobieszowskiej w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem ciężarowym marki Skoda ,mężczyznę w wieku 38 lat mieszkańca Jeleniej Góry, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. Wynik badania około 1,2 promila.

Policjanci w dniu 11 bm w Jeleniej Górze przy ul. Bacewicz zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystkę w wieku 47 lat zam. Jelenia Góra, która kierowała w stanie nietrzeźwości. Wynik badania około 1,61 promila. Pojazd zabezpieczono w miejscu zamieszkania właściciela, a sprawczynię po wykonaniu czynności zwolniono do domu.

Policjanci z Komisariatu Policji w Jeleniej Górze Cieplicach w wyniku działań własnych ustalili, że sprawcą kradzieży z włamaniem do pomieszczeń gospodarczych należących do Domu Dziecka w Dąbrówce, która miała miejsce 17 września br jest nieletni -15 lat mieszkaniec Jeleniej Góry. Wartość skradzionego mienia oszacowano na kwotę około 300 zł.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Syn i ojciec zatrzymani za narkotyki

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Politycy komentują wynik wyborów

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Śmieci przy ścieżce na Perłę Zachodu

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Czyżby Andrzej Duda?

Na półkoloniach o bezpiecznych wakacjach

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
674
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%