MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Czwartek, 21 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:39
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Mickiewicza</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 19 letniego mieszkańca Jeleniej Góry, podejrzanego o dokonanie rozboju w dniu 18.07.2005 roku w Jeleniej Górze na 16 letniej mieszkance Jeleniej Góry, gdzie skradł jej telefon komórkowy uderzając pięścią w dłoń, czym spowodował złamanie dwóch palców. Sprawca przyznał się do popełnienia tego czynu. Mienie odzyskano. Sprawce osadzono w PDOZ przy KMP w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 25 letniego mieszkańca Szklarskiej Poręby, podejrzanego o to, że w dniu 18.07.2005 roku skradł torbę podróżną z zawartością mienia o wartości 1.670 zł . na szkodę 3 osób. Ponadto podejrzany jest o włamanie do pokoju w domu wczasowym „Kamień”, tj. o czyny z art. 278 par.1 kk i art. 279 par.1 kk.

<b>Jelenia Góra, ul. Pijarska</b>
Funkcjonariusze Sekcji Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego rowerem znajdującego się w stanie nietrzeźwości -1, 34 promila. Funkcjonariusze uniemożliwili mu dalszą jazdę. Po wykonanych czynnościach został zwolniony i poinformowany o dalszym postępowaniu przed Sądem Rejonowym w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oszust znów wyłudził dużą sumę pieniędzy!

Zwłoki na przystanku autobusowym

Wandalizm czy profanacja?

Pożar mieszkania przy Groszowej

Koncert dla Wiktorii

Wjechał w drzewo

Skocznia już gotowa

Kobieta odpowie za kradzieże perfum

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
623
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
5%