MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Czwartek, 21 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:39
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Mickiewicza</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 19 letniego mieszkańca Jeleniej Góry, podejrzanego o dokonanie rozboju w dniu 18.07.2005 roku w Jeleniej Górze na 16 letniej mieszkance Jeleniej Góry, gdzie skradł jej telefon komórkowy uderzając pięścią w dłoń, czym spowodował złamanie dwóch palców. Sprawca przyznał się do popełnienia tego czynu. Mienie odzyskano. Sprawce osadzono w PDOZ przy KMP w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 25 letniego mieszkańca Szklarskiej Poręby, podejrzanego o to, że w dniu 18.07.2005 roku skradł torbę podróżną z zawartością mienia o wartości 1.670 zł . na szkodę 3 osób. Ponadto podejrzany jest o włamanie do pokoju w domu wczasowym „Kamień”, tj. o czyny z art. 278 par.1 kk i art. 279 par.1 kk.

<b>Jelenia Góra, ul. Pijarska</b>
Funkcjonariusze Sekcji Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego rowerem znajdującego się w stanie nietrzeźwości -1, 34 promila. Funkcjonariusze uniemożliwili mu dalszą jazdę. Po wykonanych czynnościach został zwolniony i poinformowany o dalszym postępowaniu przed Sądem Rejonowym w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Więcej na zabytki

Nowa posada dla radnej

Powstaje autorski film w Karkonoszach

Zatrzymany za rozboje

Wyrzucił przez okno butelkę, uszkodził auto

Pożar lasu pod Rybnicą

Co mówią herby miast

Protest oświaty

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
424
Tak
66%
Nie
31%
Nie wiem
3%