MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Czwartek, 21 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:39
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Mickiewicza</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 19 letniego mieszkańca Jeleniej Góry, podejrzanego o dokonanie rozboju w dniu 18.07.2005 roku w Jeleniej Górze na 16 letniej mieszkance Jeleniej Góry, gdzie skradł jej telefon komórkowy uderzając pięścią w dłoń, czym spowodował złamanie dwóch palców. Sprawca przyznał się do popełnienia tego czynu. Mienie odzyskano. Sprawce osadzono w PDOZ przy KMP w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 25 letniego mieszkańca Szklarskiej Poręby, podejrzanego o to, że w dniu 18.07.2005 roku skradł torbę podróżną z zawartością mienia o wartości 1.670 zł . na szkodę 3 osób. Ponadto podejrzany jest o włamanie do pokoju w domu wczasowym „Kamień”, tj. o czyny z art. 278 par.1 kk i art. 279 par.1 kk.

<b>Jelenia Góra, ul. Pijarska</b>
Funkcjonariusze Sekcji Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego rowerem znajdującego się w stanie nietrzeźwości -1, 34 promila. Funkcjonariusze uniemożliwili mu dalszą jazdę. Po wykonanych czynnościach został zwolniony i poinformowany o dalszym postępowaniu przed Sądem Rejonowym w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pod wpływem alkoholu wiózł pasażerów do Niemiec

Powstaje taras widokowy na Szrenicy

Ranni w zderzeniu w Miłkowie

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Seniorzy świętowali

Spór o edukację seksualną

Złoty Krokus dla...

Poszukiwany spowodował kolizję z radiowozem

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
290
Tak
56%
Nie
37%
Nie wiem
8%