MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Piątek, 17 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 17:40
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul.1 Maja</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze na podstawie pracy operacyjnej ustalili sprawcę kradzieży pieniędzy w kwocie 450 zł na szkodę właściciela jednego ze sklepów w Jeleniej Górze. Sprawcą tym okazał się Cezary F. lat 17 mieszkaniec Jeleniej Góry, który wykorzystując chwilową nieuwagę kobiety spod szuflady zamocowanej pod blatem ukradł pieniądze. Trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Miłków</b>
Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że 45-letnia mieszkanka Miłkowa ukradła dowód osobisty swojej matki, a następnie posłużyła się nim w celu uzyskania kredytu w wysokości 255 zł na zakup węgla. Zaciągniętej pożyczki nie spłaciła. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Karpaczu.

<b>Jelenia Góra, ul. Elsnera</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 31-letnią mieszkankę Jeleniej Góry poszukiwaną na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu do dalszych czynności prawnych wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Słubicach za czyn artykułu 286§1 kk, tj. oszustwo.


<b>Jelenia Góra, ul. Okrzei</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 45-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu przyjęcia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 97 KW. Mężczyzna po wpłaceniu grzywny został zwolniony.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec dwóch mieszkańców Jeleniej Góry w wieku 23 i 28 lat podejrzanych o to, że w dniu 14.06.2005 roku działając wspólnie i w porozumieniu pobili innego mężczyznę i spowodowali u niego obrażenia ciała w postaci otarcia naskórka okolicy jarzmowej. Mężczyzna ma obowiązek zgłaszać się w Komisariacie I Policji w Jeleniej Górze 4 razy w tygodniu.

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KP I na bazie informacji operacyjnych ustalili drugiego ze sprawców kradzieży na szkodę mieszkańców Katowic, która miała miejsce w dniu 15 czerwca br na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. Sprawcą tym jest 24 –letni mieszkaniec Jeleniej Góry. Policjanci w całości odzyskali skradzione mienie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra ul. Pijarska</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 39-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 286§1 kk, tj. oszustwo.

<b>Jelenia Góra, ul. Armii Krajowej</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Peugeot 206 21-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości (0,88 promila).

<b>Trasa nr 30 na wyskości Siedlęcina</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Ford Scorpio 36-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości (1,44 promila).

<b>Mysłakowice</b>
Policjanci z KP w Kowarach zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystkę lat 43 mieszkankę Mysłakowic, która jechała w stanie nietrzeźwości (2,42 promila).

Ogłoszenia

Czytaj również

Pożar Hotelu Gołębiewski

Policjanci w czasie wolnym zatrzymali poszukiwanego

Potrącenie na Osiedlu Orlim

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 12-10-2014 22:12
wyłudzenia
~Bb 28-03-2018 9:36
Z Ostatniej chwili. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży pęta kiełbasy krakowskiej podsuszanej oraz dwóch słoików typu wek.
~Drdft 20-05-2018 10:53
To smieszne szukaja sprawcy kradzionego petka kielbasy ? Chyba cierpia na brak roboty lub bardzo im sie nudzi no tak zapomnialem przeciez to psy🤣🤣🤣🤣

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Święta coraz bliżej

Oszuści znowu wyłudzili pieniądze

To grozi tragedią  

Chcą powtórki wyborów!

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
586
Tak
22%
Nie
69%
Nie wiem
9%