MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Wtorek, 28 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 16:53
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Kamiennogórska</b>
Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze w toku czynności operacyjnych ustalili, że 16-letni mieszkaniec Jeleniej Góry ukradł kocioł gastronomiczny wykonany ze stali kwasoodpornej o wartości 500 zł na szkodę jeleniogórzanki. Policjanci odzyskali skradzione mienie, które zwrócono właścicielce. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania nieletniego sprawcy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowanie wobec 20-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który jest sprawcą wymuszenia rozbójniczego.

<b>Jelenia Góra, ul. Armii Krajowej</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 30-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 289§1 kk, 191 §1 kk.

<b>Jelenia Góra, ul. Słowackiego</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 51-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 278§1 kk w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy.

<b>Podgórzyn</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 41 mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości – 1,66 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Obrońców Pokoju</b>
Funkcjonariusze z KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 21-letniego jeleniogórzanina, który kierował Fiatem 126p, pomimo sądowego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi do 18.11.2005 roku.

<b>Karpacz</b>
Policjanci z KP w Karpaczu zatrzymali kierującego samochodem marki Daewoo Tico 52-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości -2 promile.

<b>Jelenia Góra, ul. Zachodnia</b>
Policjanci zatrzymali 40-letniego jeleniogórzanina, który strzelił z broni gazowej do 17-letniego chłopca bez przyczyny. Pokrzywdzony nie odniósł żadnych obrażeń. Policjanci zabezpieczyli łuskę. Sprawca po wykonaniu czynności został zwolniony do domu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W śmieciach miasto tonie

Areszt za znęcanie się nad partnerką

Dzięki współpracy policji nie uniknie kary

Miłośnicy zabytków na swoim kolejnym zlocie

Prezydent wezwany przez prokuratora

Alarm na Pocztowej

Czyje to jest?

Niedoróbki na drodze

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
942
Tak
38%
Nie
55%
Nie mam zdania
7%