MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Wtorek, 5 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 16:41
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KP I w Jeleniej Górze na podstawie informacji operacyjnych ustalili, że 34-letni mieszkaniec Opola zatrudniony w jednej z firm w Jeleniej Góry jako akwizytor, pobrał z niej towar w postaci różnych gatunków win o wartości 2350, 99 zł, za które nie zapłacił. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec Sławomira M. lat 47 bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o to, że w dniu 3 lipca br w Jeleniej Górze na ul. Sobieskiego kierował rowerem w stanie nietrzeźwości -1,2 promila.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec Tomasza D. lat 19 bez stałego miejsca zamieszkania oraz Mariusza R. lat 20 mieszkańca Jeleniej Góry podejrzanych o dokonanie w dniu 18 czerwca br kradzieży z włamaniem do sklepu z artykułami oświetleniami.

<b>Podgórzyn, ul. Nadwodna</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki VW Passat lat 32 mieszkańca Przesieki, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości – 3,14 promila.

<b>Kowary, ul. Ogrodowa</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Mercedes 65-letniego obywatela Holandii, który kierował w stanie nietrzeźwości -0,76 promila.

<b>Szklarska Poręba</b>
Funkcjonariusze z KP w Szklarskiej Porębie zatrzymali kierującego Fordem Mondeo 24-letniego mieszkańca Piechowic, który kierował w stanie nietrzeźwości -0,54 promila.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przed nami finał WOŚP

Biegacze narciarscy apelują do pieszych

Areszt za znęcanie się nad byłą partnerką

Używki w kulturze

Po akcji „Kaskadowy pomiar prędkości”

Oszust znów wyłudził dużą sumę pieniędzy!

Orszak Trzech Króli

Wandalizm czy profanacja?

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
207
Tak
18%
Nie
76%
Nie wiem
6%