MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Czwartek, 15 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:25
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KP I w Jeleniej Górze w wyniku działań operacyjnych ustalili, że 18-letni jeleniogórzanin usiłował dokonać rozboju na nieletnim, lecz zamierzonego celu nie osiągnął, gdyż nieletni zbiegł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Gmina Stara Kamienica</b>
Policjanci z KP II w Jeleniej Górze zatrzymali32-letniego mieszkańca gminy Stara Kamienica, który wspólnie z dwójką innych mężczyzn, także mieszkańców tej samej gminy dokonali rozboju na 54-letniej kobiecie oraz pobili dwóch innych mieszkańców gminy Stara Kamienica. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania pozostałych sprawców. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

<b>Karpacz, Nad Łomnicą</b>
Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego z Komisariatu Policji w Karpaczu na podstawie pracy operacyjnej zatrzymali 17-letniego mieszkańca Karpacza, który jest sprawcą kradzieży z włamaniem do jednego z warsztatów w Karpaczu. Zatrzymany 17-latek w toku czynności przyznał się do popełniania kilku innych przestępstw na terenie Karpacza. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Karpaczu.

<b>Bukowiec, Plac Kościelny</b>
Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego z KP w Kowarach w wyniku działań operacyjnych zatrzymali 35-letniego mieszkańca Kowar, który w czerwcu br w jednym z mieszkań w Kowarach zamierzał ukraść sprzęt RTV, lec zamierzonego celu nie osiągnął gdyż został spłoszony przez sąsiadów. Po wykonaniu czynności 35-latka zwolniono. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Kowarach.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 51-letniego mieszkańca gminy Wleń, podejrzanego o naruszenie zakazu sądowego dot. prowadzania pojazdów mechanicznych.

<b>Jelenia Góra, Plac Piastowski</b>
Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego KP II w Jeleniej Górze na podstawie informacji operacyjnych zatrzymali 15-letniego chłopca, który jest sprawcą kilku kradzieży z włamaniem do samochodów i pomieszczeń na terenie Cieplic. Po wykonaniu czynności nieletni został przewieziony do Pogotowia Opiekuńczego, a później do Młodzieżowego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP II w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Wincentego Pola</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 40-letniego rowerzystę mieszkańca Trzcińska, który jechał w stanie nietrzeźwości – 2,24 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Różyckiego</b>
Policjanci zatrzymali kierującego Fiat 126 lat 44-letniego jeleniogórzanina, który kierował w stanie nietrzeźwości – 0,9 promila.

<b>Mysłakowice</b>
Policjanci zatrzymali 19-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1,44 promila.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Auto w rowie w Płoszczynie

Raport NIK dotyczący m.in. MZK Jelenia Góra

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Polacy wybierają prezydenta

Szansa na remont "zameczku"

Wakacje „pod lupą” policjantów

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
404
Tak
48%
Nie
39%
Nie wiem
13%