MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 27 września
im. Kosmy, Damiana

Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Środa, 22 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 17:36
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Weigla</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 23-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 284& 2 kk do dalszych czynności prawnych.

<b>Mysłakowice, ul. Wojska Polskiego</b>
Dzięki pomocy świadków zdarzenia został zatrzymany na gorącym uczynku popełniania przestępstwa 21-letni mężczyzna narodowości romskiej, który ukradł telefon komórkowy o wartości 400 zł na szkodę 59-letniej kobiety. Sprawca został umieszczony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze, a telefon zwrócono właścicielce. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Kowarach.

<b>Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze i Sekcji Prewencji KMP zatrzymali na gorącym uczynku włamania się do samochodu marki Polonez 5 –nieletnich sprawców w wieku 15-16 lat. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Drzymały</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KPI w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że 21- letni mężczyzna w swoim mieszkaniu nielegalnie pobiera energię elektryczną na szkodę firmy Energia Pro. Łączna suma strat podmiotu pokrzywdzonego wynosi nie mniej niż 2336, 54 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Wojska Polskiego</b>
Policjanci z Sekcji Kryminalnej KP I w Jeleniej Górze na bazie informacji operacyjnych ustalili, że 43 letnia kobieta w swoim mieszkaniu kradnie energię elektryczną na szkodę firmy Energia Pro. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Wiłkomirskiego</b>
Policjanci z Sekcji Kryminalnej KP I w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych czynności ustalili, że 33-letni mieszkaniec Jeleniej Góry w dniu 20.06.2005 roku przywłaszczył telefon komórkowy o wartości 300 zł , który pokrzywdzona zgubiła 18 czerwca br. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

40 lat pracy Stanisława Firszta

Senator zachęca do głosowania na maszty

Interwencja służb na Transportowej

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Działania policji ze służbami sanitarnymi

Paliła się słoma

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
942
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%