MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Środa, 14 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:30
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku działań operacyjnych ustalili sprawców rozboju na nieletnim mieszkańcu Jeleniej Góry. Sprawcami tymi są mieszkańcy Jeleniej Góry w wieku 18 i 16 lat. Pokrzywdzonego 15-latka pobili, a następnie ukradli mu przedmioty na łączną kwotę 420 zł. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawców tego przestępstwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Muzealna</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 24-letniego mieszkańca Janowic Wielkich podejrzanego o kradzież z włamaniem do samochodu marki VW Golf.

<b>Kowary, ul. Rejtana</b>
Policjanci prewencji zatrzymali 51-letniego mężczyznę, który poruszał się motorowerem w stanie nietrzeźwości – 1,46. Ponadto mężczyzna ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych w okresie od 23.07.2005 roku do 23.07.2009 roku. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kowarach.

<b>Komarno</b>
Policjanci zatrzymali 52-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie nakazu wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 281§1 kk w celu odbycia 1 roku kary pozbawienia wolności.

<b>Kowary, ul. Jeleniogórska</b>
Z nieustalonych przyczyn spłonęła drewniana stodoła, w której zgromadzone było siano, słoma oraz maszyny rolnicze. Przeprowadzono oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Właściciel poniósł straty z tego tytułu nie mniejsze niż 14.000 zł. Prawdopodobnie przyczyną pożaru był samozapłon lub wyładowania atmosferyczne.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 43-letniego jeleniogórzanina za udzielenia, posiadanie i produkcję polskiej heroiny.

<b>Jelenia Góra, ul. Muzealna</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec dwóch mieszkańców Jeleniej Góry w wieku 41 i 42 –lata za posiadanie środków odurzających.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

"Piękna i bestia" w sobotni wieczór pod Ratuszem

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Kąpieliska pod kontrolą

Zatrzymany za serię przestępstw

Wakacje „pod lupą” policjantów

Polacy wybierają prezydenta

Szansa na remont "zameczku"

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
399
Tak
48%
Nie
39%
Nie wiem
13%