MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 1 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:36
Autor: kmp

<b>Przesieka</b>
Funkcjonariusze Sekcji do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP Jelenia Góra w wyniku realizacji sprawy operacyjnej ujawnili kradzież energii elektrycznej o wartości 15.666,38 zł, której dokonał 50 letni mieszkaniec Krakowa - dzierżawca schroniska „Odrodzenie”.

<b>Jelenia Góra, ul. Panieńska</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali na gorącym uczynku 47 letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który przy użyciu sekatora z dwóch słupów oświetleniowych odciął 250 metrów przewodów aluminiowych powodując straty w wysokości 350 zł na szkodę Energia-Pro w Jeleniej Górze. Sprawcę osadzono w PDOZ KMP Jelenia Góra. Mienie w całości odzyskano.

<b>Jelenia Góra</b>
Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 17 letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który w dniu 17 bieżącego miesiąca w Jeleniej Górze skradł torebkę damską z zawartością telefonu komórkowego, karty bankomatowej, dowodu osobistego i portfela z pieniędzmi w kwocie 8,72 zł oraz kluczy do mieszkania, powodując straty na szkodę mieszkanki Jeleniej Góry w wysokości 285,72 zł.

<b>Jelenia Góra</b>
Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 23 letniego mieszkańca Jeleniej Góry podejrzanego o to, że w dniu 11 bieżącego miesiąca posiadał przy sobie 50,27 gr. marihuany i 7,80 gr. amfetaminy, tj. art.48 ust. o Przeciwdziałaniu Narkomanii.

<b>Jelenia Góra</b>
Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 33 letniego mieszkańca Jeleniej Góry podejrzanego o to, że w dniu 27 bieżącego miesiąca groził matce pozbawieniem życia, przy czym groźby te wzbudziły uzasadnioną obawę, że będą spełnione.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Kto do Senatu?

Wybory: Zwycięstwo PiS

Kradli blachę z dachu

Dyski do remontu

Paliły się dwa pustostany

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Stop marginalizacji średnich miast

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
626
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%