MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Czwartek, 4 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:35
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Kiepury</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze i KMP Jelenia Góra ujęli na gorącym uczynku 15 letniego mieszkańca Legnicy, który usiłował dokonać kradzieży radioodtwarzacza samochodowego marki Nissan Cherry powodując straty w wysokości 200 zł na szkodę mieszkanki Jeleniej Góry. Ponadto ustalono, że w/w dokonał jeszcze 11 innych czynów, tj. kradzieży, włamań i uszkodzeń mienia. Sprawca został umieszczony w Pogotowiu Opiekuńczym w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Karłowicza</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze i Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 20 letniego mieszkańca Jeleniej Góry, u którego w mieszkaniu ujawniono 3 sadzonki konopii indyjskich oraz 26 sztuk nasion konopii. Sprawca został osadzony w PDOZ.

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KMP Jelenia Góra w trakcie wykonywania czynności służbowych ustalili, że nieletni, lat 15 mieszkaniec Sosnówki-Twardogóry w okresie od 2.05-21.06.05 na terenie Jeleniej Góry dokonał 8 czynów karalnych, głównie kradzieży telefonów komórkowych n/sz różnych osób. Sprawcę osadzono w Schronisku dla Nieletnich w Świdnicy.

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w trakcie wykonywania czynności operacyjnych ustalili i ujęli sprawcę kradzieży z włamaniem do samochodu marki Seat Ibiza- nieletniego , lat 16 mieszkańca Jeleniej Góry. Ponadto sprawca przyznał się do popełnienia 10 innych włamań i kradzieży. Sprawcę po wykonaniu czynności umieszczono w Pogotowiu Opiekuńczym w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 25 letniego mieszkańca Kowar, który działając wspólnie i w porozumieniu z innymi mieszkańcami Kowar usiłował dokonać czynnej napaści na funkcjonariusza Policji z KP Kowary. Zamierzonego celu nie osiągnął, gdyż po oddaniu strzału ostrzegawczego przez policjanta zbiegł z miejsca zdarzenia.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Byłeś świadkiem tego wypadku – zadzwoń

Manewry: pościg, strzały, 30 rannych

Chcą odwołania przewodniczącej

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Potrącenie koło ZUS–u

Danuta Sadownik o uzależnieniach

Energetyczny prolog!

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
731
Tak
15%
Nie
65%
Nie wiem
21%