MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 29 września
im. Michała, Rafała, Gabriela

Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Czwartek, 7 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 16:40
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Podgórna</b>
Sprzedawczyni jednego ze sklepów ujawniła fałszywy banknot o nominale 100 zł, którym jeleniogórzanin chciał zapłacić za papierosy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Ogińskiego</b>
Funkcjonariusze Referatu Patrolowo – Interwencyjnego Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej dwóch rowerzystów, którzy jechali w stanie nietrzeźwości. 39-letni jeleniogórzanin miał 0,7 promila , a 47-letni miał 1,74 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

<b>Jelenia Góra, ul. Drzymały</b>
Policjanci Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Łada lat 20 mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości -1,52 promila.

<b>Trzcińsko</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 55 letniego mieszkńca Trzcińska poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 178a§2 kk w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 8 miesięcy.

<b>Janowice Wielkie</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 33-letniego mieszkańca Janowic Wielkich poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 87§1 kw.

<b>Kowary, ul. Zamkowa</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 17-letniego mieszkańca Kowar, który na widok policjantów odrzucił woreczek z zawartością 2 porcji marihuany. Postępowanie prowadzi KP w Kowarach.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

O zagrożeniach – rozmowa w SP 2

Tak nie parkujemy

Bez znaków akcyzy

Ewakuacja w SP nr 15

Odkrycia w kościele w Wojanowie

Wystawa świeżych grzybów – tylko na naszym portalu!

Szajka złodziei samochodów rozbita

Senator zachęca do głosowania na maszty

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
1005
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
3%