MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Wtorek, 16 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:28
Autor: kmp

<b>Kowary, ul. Łomnicka</b>
Policjanci Ogniwa Prewencji KP w Kowarach zatrzymali do kontroli drogowej 18-letniego mieszkańca Kowar, który kierował samochodem marki Syrena w stanie nietrzeźwości – 0,66 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Grottgera</b>
Policjanci Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej 46-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania, który kierował Seatem Toledo w stanie nietrzeźwości -2,30 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Moniuszki</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 46-letniego mieszkańca Dąbrowicy, który kierował po drodze publicznej koparko – ładowarką bez numerów rejestracyjnych w stanie nietrzeźwości – 0,52 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Świętojańska</b>
Policjanci z KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 52-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który uszkodził samochód marki Fiat Panda na szkodę jeleniogórzanina. Straty właściciel oszacował na kwotę 700 zł. Sprawcę po wykonaniu czynności zwolniono. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Piechowice, Trasa nr 3</b>
Funkcjonariusze Prewencji KP II w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 52 mieszkańca Piechowic, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1,82 promile. Ponadto mężczyzna kierował wbrew sądowemu zakazowi.

<b>Szklarska Poręba, ul. 1 Maja</b>
Policjanci Ogniwa Prewencji KP II w Jeleniej Górze zatrzymali 18-letniego mieszkańca Prudnika, który posiadał 2 działki marihuany. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP II w Jeleniej Górze.

<b>Ścięgny</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 49-letniego mieszkańca Kowar, który kierował samochodem marki Skoda w stanie nietrzeźwości – 2,86 promila.

<b>Szklarska Poręba, ul. 1 Maja</b>
Policjanci pionu prewencji KP w Szklarskiej Porębie zatrzymali 27-letniego mieszkańca Szklarskiej Poręby, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości – 3,26 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Dworcowa</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP II w Jeleniej Górze zatrzymali 24-letniego jeleniogórzanina, który kierował Fiatem 126p w stanie nietrzeźwości – 0,8 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. 1 Maja</b>
Policjanci Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 41-letniego jeleniogórzanina, który kierował Fiatem 126p w stanie nietrzeźwości -2,08 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II</b>
Policjanci Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 44-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który jechał Fiatem 126p w stanie nietrzeźwości – 1,98 promila.

<b>Karpacz, ul. Obrońców </b>
Policjanci zatrzymali kierującego VW Passatem – 49-letniego mieszkańca Wrocławia, który jechał w stanie nietrzeźwości -2,82 promila.

<b>Miłków</b>
Funkcjonariusze Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 48-letniego mieszkańca gminy Podgórzyn, który kierował Fiatem Uno w stanie nietrzeźwości – 1,26 promila.

<b>Wojanów</b>
Policjanci zatrzymali 54-letniego mieszkańca Wojanowa, który uszkodził samochód marki Renault należący do mieszkańca Mysłakowic. Pokrzywdzony z tego tytułu poniósł straty w wysokości 1500 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Kowarach.

<b>Jelenia Góra, Podwale</b>
Policjanci Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 36-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze z dnia 04.08.2005 roku.

<b>Jelenia Góra, Plac Piastowski</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP II w Jeleniej Górze zatrzymali 34-letniego mieszkańca Piechowic poszukiwanego na podstawie nakazu osadzenia w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 286§3 kk.

<b>Jelenia Góra</b>
W dniu 23-24 lipca br z terenu pola namiotowego w Świeradowie Zdrój oddaliła się w nieznanym kierunku się Gracjana K. lat 21 i do dnia dzisiejszego nie powróciła , jak również nie kontaktowała się z rodziną.
Wzrost – 170 cm, waga – 65-67 kg, wiek 21 lat, oczy piwne, uszy wyraźnie odstające, włosy krótkie do ramion czarne, nos prosty, uzębienie pełne, cera śniada.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wciąż za kółkiem, mimo zakazu

Uczniowie prezentują prace dyplomowe

Konferencja PiS: Wybory i lokalne połączenia

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Baba Jaga 16-08-2005 23:12
Ciekawe kogo to obchodzi - ile promili mieli zatrzymani sprawcy ?Najciekawsza kronika policyjna jaką kiedykolwiek czytałam...i

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pożar w dawnej fabryce papieru

KSWiK spotka się z Karpaczem w sądzie?

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Mężczyzna wbiegł do szkoły z nożem

Za nielegalny wjazd do lasu – mandat 1000 zł

Sonda

Wg. rządu najlepiej zarabiający mają finasować 500+ dla osób niepełnosprawnych. Czy to jest słuszne?

Oddanych
głosów
135
Tak
38%
Nie
59%
Nie mam zdania
4%