MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Środa, 27 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:38
Autor: kmp

<b>Kowary, ul. Dworcowa</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP Kowary zatrzymali 37 letniego mieszkańca Aleksandrowa Łódzkiego, który włamał się do pomieszczenia gospodarczego taksówkarzy. W/w nic nie skradł, gdyż został zatrzymany wewnątrz budynku. Sprawcę ze względu na stan nietrzeźwości zatrzymano w PDOZ z przekazaniem do KP Kowary celem wykonania dalszych czynności.

<b>Szklarska Poręba</b>
Funkcjonariusze pionu prewencji KP Szklarska Poręba zatrzymali do kontroli samochód Renault Clio, którego kierujący 49 letni mieszkaniec Soboty był w stanie nietrzeźwym ( 1,58 promila). Ponadto w/w nie stosował się do wyroków sądowych trzykrotnego zakazu prowadzenia pojazdów wydanych przez Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim. Samochód właściciel zabezpieczył we własnym zakresie. Kierujący po wykonaniu wstępnych czynności został zwolniony.

<b>Stara Kamienica</b>
Policjanci Sekcji PG KMP Jelenia Góra zatrzymali 46 letnią mieszkankę Starej Kamienicy, u której w trakcie przeszukania ujawniono i zabezpieczono 1022 paczki papierosów z rosyjską akcyzą, 75 butelek o łącznej pojemności 67,25 litrów alkoholu bez polskich znaków, akcyzy oraz nakrętki i etykiety z napisem POLMOS SPIRYTUS REKTYFIKOWANY. Zabezpieczono dowody rzeczowe, oszacowane na 4.000 zł. Zatrzymaną po wykonaniu czynności zwolniono.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wyborcze obiecanki cacanki

Śmiertelny wypadek na quadzie

Strażacy uwalniali pasażerów busa

Jeleniogórska policja czeka na młodych policjantów

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Za brawurową jazdę 15 punktów karnych

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

To grozi tragedią  

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
518
Tak
21%
Nie
69%
Nie wiem
10%