MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kronika Policyjna: Jelenia Góra -

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 10 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 13:09
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Sudecka</b>

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Seat Ibiza, 32-letniego mieszkańca Siedlęcina, który jechał w stanie nietrzeźwości – 2,8 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Słowackiego</b>

Funkcjonariusze zatrzymali 44-letniego mieszkańca Staniszowa, który jechał motorowerem w stanie nietrzeźwości – 2,84 promila i uderzył w drzewo. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II</b>

Policjanci zatrzymali 35-letniego jeleniogórzanina, który kierował samochodem marki Fiat 126p w stanie nietrzeźwości – 2,62 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Świętojańska</b>

Policjanci prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Fiatem 126p – 34-letniego mieszkańca Jeleniej Góry. W trakcie kontroli policjanci ustalili, że kierowca był nietrzeźwy. Miał 2,30 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz nie posiadał uprawnień do kierowania. Pojazd zabezpieczono na parkingu policyjnym.

<b>Szklarska Poręba, ul. Turystyczna</b>

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 19-letniego mieszkańca powiatu lubińskiego, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1,20 promila.

<b>Kowary, ul. Górnicza</b>

Funkcjonariusze Referatu kryminalnego KP w Kowarach w wyniku realizacji sprawy operacyjnej zatrzymali 22-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który jechał samochodem marki VW Golf. 22-latek posiadał trzy kilka tabletek ekstazy. Zatrzymanego osadzono w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Kowarach.

<b>Jelenia Góra, ul. 1 Maja</b>

Funkcjonariusze z KP I w Jeleniej Górze w pościgu zatrzymali trzech mieszkańców Jeleniej Góry w wieku 18, 12 i 17 lat. Wymienieni włamali się do przyczepy gastronomicznej, a następnie ukradli z niej artykuły spożywcze w postaci napojów, gum do żucia, chipsów. Sprawców osadzono w PDOZ i Policyjnej Izbie Dziecka w Wałbrzychu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>

Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego KP I w Jeleniej Górze w wyniku realizacji sprawy operacyjnej ustalili sprawcę rozboju dokonanego w dniu 26 lipca br. gdzie pokrzywdzonym był 36-letni jeleniogórzanin. Sprawcą okazał się 18 –letni mieszkaniec Jeleniej Góry. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Ogińskiego</b>

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki VW – 36-letniego jeleniogórzanina, który jechał w stanie nietrzeźwości – 2,36 promila.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kontrowersyjne nagranie nauczyciela

Wandal podpalił pojemniki na śmieci

Policja: podsumowanie długiego weekendu

Zderzenie na Wolności

Rondo prawie gotowe

Przedwiośnie na rzecz LGBT

Boże Ciało 2019

Wjechał w mur na Podchorążych

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1289
Tak
78%
Nie
17%
Nie mam zdania
4%