MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Środa, 21 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:08
Autor: kmp

<b>Piechowice, ul. Turystyczna</b>
Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 22-letniego mieszkańca Piechowic poszukiwanego na podstawie nakazu wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 157§1 kk w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 3 miesięcy.

<b>Jelenia Góra, ul. Wiejska</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 56-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1,52 promila.

<b>Jeżów Sudecki</b>
Funkcjonariusze prewencji z KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 39-letniego mieszkańca Jeżowa Sudeckiego poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KP I w Jeleniej Górze w wyniku działań operacyjnych zatrzymali drugiego ze sprawców kradzieży na tzw. wyrwę na Palcu Ratuszowym w Jeleniej Górze w dniu 25 sierpnia br. Jest nim 20-letni jeleniogórzanin. Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze wobec w/wymienionego mężczyzny za to przestępstwo zastosował dozór policyjny.

<b>Jelenia Góra</b>
W wyniku pościgu ulicami Wolności, Wojska Polskiego,Bankowej oraz Lubańskiej i Goduszyńskiej funkcjonariusze zatrzymali 31-letniego jeleniogórzanina, który motocyklem marki Honda uciekał przed Policją. Mężczyznę zatrzymano na ulicy Farbycznej w Jeleniej Górze o godzinie 18.10. Kierowca był w stanie nietrzeźwości – 2,60 promila alkoholu. Wraz z nim był pasażer 24-letni mieszkaniec Jeleniej Góry, również nietrzeźwy. Miał 2,10 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP II w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Znowu próba wyłudzenia pieniędzy od seniorów

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Działania prewencyjne "Truck & bus"

Auto w rowie w Płoszczynie

Szansa na remont "zameczku"

Zatrzymany za prędkość

Polacy wybierają prezydenta

Zgubił w górach rodziców

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
404
Tak
48%
Nie
39%
Nie wiem
13%