MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

"Kronika Policyjna" Jelenia Góra - 15.06.2005

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Środa, 15 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 17:46
Autor: kmp

<b>Kowary, ul. 1 Maja</b>
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kowarach w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że trzy kobiety w wieku 23, 28 i 26 lat wszystkie mieszkanki Kowar pobiły 60-letniego mieszkańca Kowar, a następnie ukradły mu pieniądze w kwocie 350 zł oraz telefon komórkowy o wartości 150 zł. Pokrzywdzony doznał obrażeń w postaci ogólnych potłuczeń Nie korzystał z pomocy lekarskiej. Obecnie trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawczyń. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Kowarach.

<b>Jelenia Góra, ul. Spółdzielcza</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej z KP I w Jeleniej Górze na podstawie informacji operacyjnych ustalili, że 52-letni mieszkaniec Jeleniej Góry wyłudził materiały instalacyjne i do dnia dzisiejszego nie zapłacił żadnej kwoty. Starty pokrzywdzonego podmiotu wynoszą nie mniej niż 3199 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Spółdzielcza</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KP I w Jeleniej na bazie informacji operacyjnych ustalili, że 22-letni mieszkaniec Piechowic wyłudził materiały budowlane na szkodę jednej z firm w Jeleniej Górze, której straty z tego powodu wynoszą nie mniej niż 2368 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Szklarska Poręba, ul. Wyszyńskiego</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci 1 miesiąca wobec Stanisława G. lat 46 podejrzanego o dokonanie rozboju na innym mieszkańcu Szklarskiej Poręby, w wyniku czego sprawca ukradł mu reklamówkę z zawartością wina i portfel z pieniędzmi w kwocie 35 zł.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 1 miesiąca wobec Tomasza D. lat 35 mieszkańca Żar, który usiłował dokonać rozboju na 26-letniej mieszkance Wałbrzycha.

<b>Jelenia Góra, ul. Grunwaldzka</b>
Funkcjonariusze Ogniwa patrolowo-Interwencyjnego z KP I w Jeleniej Górze zatrzymali Franciszka M. lat 49 mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze dnia 2 czerwca br celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze.

<b>Droga krajowa nr 3</b>
Funkcjonariusze Ruchu Drogowego w trakcie kontroli pojazdu marki Volvo zatrzymali 47-letniego mieszkańca Wrocławia poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową Wrocław-Krzyki.

<b>Jelenia Góra, ul. Wolności</b>
Policjanci Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 46-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu do dalszych czynności prawnych.

<b>Jelenia Góra, ul. Orzeszkowej</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 47-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości (1 promil).

<b>Kowary, ul. Sienkiewicza</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 45 zam. Kowary, który jechał w stanie nietrzeźwości (1 promil).

<b>Jelenia Góra, ul. Fabryczna</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 38 mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości (2,51 promila).

<b>Jelenia Góra, ul. Cieplicka</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 49 zam. Jelenia Góra, który jechał w stanie nietrzeźwości (2,07 promila).

<b>Jelenia Góra, ul. Kubsza</b>
Policjanci w bezpośrednim pościgu zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę wszyscy mieszkańcy Jeleniej Góry, którzy dokonali rozboju na barmance zatrudnionej w jednym z barów w Jeleniej Górze i jej znajomym, po czym ukradli pieniądze z utargu w kwocie 550 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Piechowice, ul. Świerczewskiego</b>
Policjanci z KP II w Jeleniej Górze zatrzymali kierującego samochodem marki Fiat Cinquecento 22 –letniego mieszkańca Szklarskiej Poręby, który kierował w stanie nietrzeźwości (1,2 promila).

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zatrzymany za kradzież gontu bitumicznego

Będzie bezpieczniej

Pożar auta przy rondzie  

Blisko 800 porcji narkotyków nie trafi do sprzedaży

Kierowali bez uprawnienień

Portącenie na Kiepury

Prezes sądu okręgowego grozi procesami

Jest szansa na miliony

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
378
Tak
79%
Nie
17%
Nie mam zdania
4%