MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 8 sierpnia
im. Cypriana, Dominika

Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 20 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 17:33
Autor: kmp

Kopał w Citroena Xsarę.
Funkcjonariusze Prewencji z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali na ulicy Wita Stwosza w Jeleniej Górze na gorącym uczynku popełniania przestępstwa Szymona O. lat 21 zam. Jelenia Góra, który uszkodził samochód marki Citroen Xsara. Mężczyzna kopał w samochód, w wyniku czego urwał lusterka, a także spowodował liczne wgniecenia karoserii. Pokrzywdzony 27 –letni mieszkaniec Jeleniej Góry poniesione straty oszacował na kwotę nie mniejszą niż 1500 zł.
Sprawcę umieszczono w Policyjnym Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Za ten czy grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

<b>Wykorzystał nieuwagę</b>
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie w wyniku pościgu zatrzymali Jacka P. lat 43 mieszkańca Szklarskiej Poręby, który wykorzystując nieuwagę 42 letniej właścicielki z mieszkania ukradł jej telefon komórkowy o wartości 350 zł. Policjanci odzyskali utracone mienie, które zwrócono właścicielce. Jackowi P. za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Szklarskiej Porębie.

<b>Rozbój w barze</b>
Policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku pościgu zatrzymali sprawców rozboju dokonanego w jednym z barów na ulicy Kubsza w Jeleniej Górze w godzinach nocnych. Dwóch mężczyzn w wieku 23 i 29 lat oraz 22 letnia kobieta wszyscy mieszkańcy Jeleniej Góry pobili 23 letnią barmankę i jej znajomego, a następnie ukradli pieniądze pochodzące z utargu w kwocie 550 zł.
Cała trójka została umieszczona w Policyjnym Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Za to przestępstwo grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.
Policja wystąpi do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze o zastosowanie wobec sprawców tego przestępstwa środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze

<b>Jelenia Góra, ul. 1 Maja</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KP I w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że Cezary F. lat 17 bez stałego miejsca zamieszkania ukradł telefon komórkowy o wartości 1200 zł na szkodę jednej z pracownic cukierni. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra ul. Piłsudskiego</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 52 zam. Jelenia Góra, który kierował w stanie nietrzeźwości (0,7 promila).

<b>Jelenia Góra, ul. Grottgera</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Nysa 38-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości (2 promile).

<b>Piechowice</b>
Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego samochodem marki Opel Astra lat 24 zam. Piechowic (1 promil).

Ogłoszenia

Czytaj również

Wypadek pod Przełęczą Kowarską

Mieszkańcy liczą na miejskich strażników

Zatrzymali recydywistę

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~jeszcz epolska nie zgine 20-06-2005 10:24
tak se mysle - a jakby tych bandziotow z baru sciac dla przykladu na ratuszu? moze to radykalne - ale przeciwko bandytom powino sie stosowac ich wlasne metody - inaczej takich informacji bedzie wiecej
~misiek z jeleniej 20-06-2005 23:06
Ja tam uwazam ze po pierwsze nalezy natychmiast wprowadzic kare smierci dla najciezszych zbrodni i podniesc wyroki na ostrzejsze z przymusowymi robotami by zarobili na siebie darmozjady albo pracowali na rzecz obywateli.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rowerzyści na "gazie"

Przestępcza fortuna w rękach policjantów

Dwupasmówką pod prąd

Pogoń za uciekinierem

Dachowanie w Radomierzu

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
1076
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%