MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

Kronika Policyjna (cz. II): Jelenia Góra

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Wtorek, 13 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:33
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Traugutta</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Narkotyków Sekcji Kryminalnej i Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze w toku realizacji sprawy operacyjnej zatrzymali trzech mieszkańców Jeleniej Góry w wieku: 42, 41 i 43 lata. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do wymienionych mężczyzn policjanci znaleźli 42 działki polskiej heroiny, prekursory do jej produkcji oraz inne przedmioty służące do wyrobu przedmiotowych narkotyków. Sprawców osadzono w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Śledztwo w powyższej sprawie prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

<b>Karpacz, ul. Karkonoska</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Kryminalnego, w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali 17-letniego mieszkańca Karpacza. Jest on sprawcą kradzieży z włamaniem do jednego z warsztatów w budowie w Karpaczu, skąd ukradł specjalistyczne narzędzia do obsługi skuterów śnieżnych. Łączna suma strat 3000 zł na szkodę mieszkańca Karpacza. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Karpaczu.

<b>Jelenia Góra, ul. Matejki</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 45-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego listem gończym wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 190 §1 kk, 284§2 kk.

<b>Jelenia Góra, ul. Wolności</b>
Policjanci zatrzymali 33-letniego jeleniogórzanina, który w stanie nietrzeźwości – 1,54 promila alkoholu jadąc z nadmierną prędkością pojazdem marki Seat Ibiza wpadł w poślizg i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji przy ul. Wolności w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Elsnera</b>
Policjanci zatrzymali 54-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1,56 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Moniuszki</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Audi 50-letniego jeleniogórzanina, który kierował w stanie nietrzeźwości – 1,14 promila.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Zuchwała kradzież

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Urodzinowy prezent z finałem w sądzie

"Piękna i bestia" w sobotni wieczór pod Ratuszem

Ponad kilogram marihuany nie trafi do sprzedaży

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Znowu próba wyłudzenia pieniędzy od seniorów

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
374
Tak
47%
Nie
39%
Nie wiem
14%