MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

Kronika Policyjna (cz. II): Jelenia Góra

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 3 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 6 stycznia 2006, 22:52
Autor: kmp

Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem marki Seat Ibiza 45-letnią mieszkankę Piechowic, która jechała w stanie nietrzeźwości 1,7 promila.

Jelenia Góra, ul. Grunwaldzka

Kierujący samochodem marki Polonez 41-letni jeleniogórzanin, nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu 34-letniemu mężczyźnie, który w wyniku potrącenia doznał złamania lewej nogi. Kierujący Polonezem uciekł z miejsca zdarzenia. Pieszy został przewieziony do szpitala w Jeleniej Górze, gdzie po udzieleniu mu pomocy medycznej został zwolniony. 41-letniego mężczyznę kierującego Polonezem zatrzymano po 4 godzinach. Pobrano mu krew do badań i osadzono w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

Karpacz

Kierujący samochodem marki Mitsubishi 20-letni mieszkaniec Podgórzyna będąc w stanie nietrzeźwości 1,78 promila na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Pasażerka 16-letnia jeleniogórzanka doznała ciężkich obrażeń ciała w postaci wstrząśnienia mózgu, złamania nosa, złamania kości podudzia obu nóg. 16-latka została hospitalizowana. Sprawca zatrzymany w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

Piechowice, Górzyniec

Funkcjonariusze z KP II w Jeleniej Górze w wyniku działań operacyjnych zatrzymali 21-letniego jeleniogórzanina, który ukradł telefon komórkowy o wartości 300 zł na szkodę jeleniogórzanki. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP II w Jeleniej Górze.

Kowary, ul. Matejki

Policjanci z KP w Kowarach zatrzymali 21-letniego mieszkańca tej miejscowości, który swojej matce ukradł portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 400 zł oraz samochód osobowy marki Opel Kadet. Łączna suma strat 3410 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Kowarach.

Jelenia Góra, Plac Piastowski

Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP II w Jeleniej Górze w pościgu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 20 lat. Obaj są mieszkańcami Jeleniej Góry. Zatrzymani są sprawcami kradzieży rowerów górskich. Mienie odzyskano w całości. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP II w Jeleniej Górze.

Jelenia Góra, ul. Wojska Polskiego

Funkcjonariusze prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 19-letniego mieszkańca Bukowca na kradzieży samochodu marki Ford Sierra o wartości 2500 zł. Zamierzonego celu nie osiągnął, gdyż został zatrzymany. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Raport NIK dotyczący m.in. MZK Jelenia Góra

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Kąpieliska pod kontrolą

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Znowu próba wyłudzenia pieniędzy od seniorów

Auto w rowie w Płoszczynie

Mina na Zabobrzu

Na półkoloniach o bezpiecznych wakacjach

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
374
Tak
47%
Nie
39%
Nie wiem
14%