MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

Kronika Policyjna (cz. II): Jelenia Góra

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Sobota, 24 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 13:53
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 31-letniego mieszkańca Jeleniej Góry podejrzanego o to, że w dniu 21 września br w Radomierzu w trakcie kontroli pojazdu marki Opel Astra wbrew przepisom Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadał 3 działki amfetaminy.

<b>Bukowiec, Plac Kościelny</b>
Policjanci z KP w Kowarach zatrzymali do kontroli drogowej dwóch mieszkańców Bukowca, wieku 33 i 35 lat, którzy kierowali ciągnikami rolniczymi, bez numerów rejestracyjnych znajdując się w stanie nietrzeźwości. 35-latek miał – 1,66 promila, a 33-latek 2,06 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

<b>Sosnówka</b>
Policjanci z KP w Karpaczu zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystów w wieku 44 i 53 –lata, mieszkańców Sosnówki, którzy jechali w stanie nietrzeźwości. 44-latek miał 1,44 promila, a 53-letni mężczyzna miał 1,42 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec dwóch mieszkańców Jeleniej Góry w wieku 30 i 23 lata podejrzanych o to, że w dniu 22 bm w Jeleniej Górze usiłowali ukraść kabel energetyczny.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 33-letniego mieszkańca Komarna podejrzanego o to, że w dniu 5 bm w Wojcieszycach ukradł samochód marki Audi A6 na szkodę ob. Niemiec. Ponadto Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze wobec dwóch mieszkańców gminy Jeżów Sudecki w wieku 26 i 27-lat zastosował dozór policyjny. Obaj mężczyźni podejrzani są o to, ze w dniu 21 bm w garażu posiadali ukryty samochód marki Audi A6 skradziony przez 33-letniego mieszkańca Komarna oraz samochód marki VW Passat Kombi skradziony w nocy z 15 na 16 września br w Świebodzicach.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Auto w rowie w Płoszczynie

Mina na Zabobrzu

Szansa na remont "zameczku"

Raport NIK dotyczący m.in. MZK Jelenia Góra

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Oddawali krew pamięci Kresowian

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Finał na lawecie

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
370
Tak
47%
Nie
39%
Nie wiem
14%