MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

Kronika Policyjna (cz. I): Jelenia Góra

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Sobota, 24 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 13:53
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Okrzei</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 23-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 158§1 kk, art.157§1 kk.

<b>Jelenia Góra, ul. Oskara Langego</b>
Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego KP II w Jeleniej Górze w wyniku działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 46-letniego jeleniogórzanina. Mężczyzna włamał się do jednego z garaży w Jeleniej Górze, skąd zamierzał ukraść znajdujące się tam przedmioty. Zamierzonego celu nie osiągnął, gdyż został spłoszony przez pokrzywdzonego i uciekł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Karola Miarki</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 53-letniego jeleniogórzanina, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości – 2,38 promila.

<b>Jeżów Sudecki</b>
Funkcjonariusze Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, że 61-letni jeleniogórzanin po uprzednim uszkodzeniu zamka w drzwiach samochodu marki Fiat Cinquecento oblał wnętrze samochodu nieustaloną cieczą powodując starty w kwocie nie mniejszej niż 3000 zł na szkodę właścicielki. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Armii Krajowej</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Renault 24-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres dwóch lat, tj. od 28.04.2004 roku do 28.04.2006 orzeczony prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze. Wobec sprawcy tego czynu zostanie zastosowany środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego.

<b>Jelenia Góra</b>Jelenia Góra, ul. Pocztowa
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 25-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości -1,12 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Syn i ojciec zatrzymani za narkotyki

Tam już hazardu nie będzie

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~jankes 24-09-2005 11:30
Odwalcie sie od rowerzystów ktorzy wypija sobei 4 browarki i wsiadaja na rower!!! Przeciez to patologia!!! pałownia zamiast scigac groznych przestepcow to zajmuje sie pijanymi rowerzystami...no coz....patologia
~123 24-09-2005 20:33
Możliwe, że kronika policyjna staje się zabawna z powodu tylu informacji o złapanych pijanych rowerzystach. To tak jakby policja nic innego nie potrafiła robić. Można przeciez podać w liczbach, bo już kiedyś tak było, że ogółem złapano iluś pijanych rowerzystów. Do napisania tego komentarza skłonił mnie poprzednik, mówiący o piwkach wypitych...i kontynuowaniu jazdy.Nie zgadzam się z Tobą. Pewnie nie widziałeś pijanego jadącego rowerem. Ja widziałam. Widziałam jakie sprawiał zagrożenie sobie i innym uczestnikom ruchu drogowego, dlatego wiem, że policja przede wszystkim ich , dla ich własnego bezpieczeństwa powinna zdejmować z rowerów. Ale żeby to zamies...ć w kronice jako swój sukces to przesada. A po piwku jeździć nie wolno. Pozdrowienia
~Valis 25-09-2005 22:19
Patologią jest wypisywanie takich bzdur. Pijany rowerzysta jest zagrożeniem dla innych (bo los jego samego jest tu najmniej istotny) i dlatego należy takich typków zwalczać z całą stanowczością.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Raport NIK dotyczący m.in. MZK Jelenia Góra

Interaktywne centrum w budowie u strażaków

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Zatrzymania za wyłudzenia VAT – u

"Piękna i bestia" w sobotni wieczór pod Ratuszem

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
374
Tak
47%
Nie
39%
Nie wiem
14%