MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

Kronika Policyjna (cz. I)

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 26 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Środa, 8 lutego 2006, 1:17
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Piłsudskiego</b>
Funkcjonariusze prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 61-letniego jeleniogórzanina, który dzień wcześniej uszkodził samochód marki Fiat Cinquecento należący do mieszkanki Jeżowa Sudeckiego. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Karpacz, ul. Piastowska</b>
Policjanci z KP w Karpaczu zatrzymali 21-letniego mieszkańca Mysłakowic poszukiwanego na podstawie nakazu zatrzymania wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze.

<b>Mysłakowice, ul. Daszyńskiego</b>
Funkcjonariusze Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 30-letniego mieszkańca Kostrzycy, który kierował rowerem w stanie nietrzeźwości – 2,66 promila. Jednocześnie mężczyzna nie stosuje się do orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów, który obowiązuje go do czerwca 2006 roku.

<b>Łomnica, ul. Świerczewskiego</b>
Funkcjonariusze Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 53-letniego mieszkańca Łomnicy, który kierował rowerem, będąc w stanie nietrzeźwości – 1,42 promila. Mężczyzna posiada zakaz prowadzenie pojazdów orzeczony przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze. W/w osadzono w PDOZ KMP w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 46-letniego mężczyzny bez stałego miejsca zameldowania podejrzanego o to, że w dniu 23 bm usiłował się włamać do garażu przy ul. Oskara Langego w Jeleniej Górze.

<b>Janowice Wielkie ul. 1-go Maja</b>
Policjanci Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 52-letniego mieszkańca Janowic Wielkich, który w stanie nietrzeźwości jechał rowerem – 1,04 promila.

<b>Ścięgny</b>
Policjanci z KP w Karpaczu zatrzymali 58-letniego mieszkańca Ścięgien, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości – 1,5 promila.

<b>Bukowiec, ul. Robotnicza</b>
Policjanci prewencji KP w Kowarach zatrzymali 49-letniego mieszkańca Kowar, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości – 2,04 promila.

<b>Piechowice, ul. Żymierskiego</b>
Funkcjonariusze Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 53-letniego mieszkańca Piechowic, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości – 0,62 promila.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Działania prewencyjne "Truck & bus"

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

"Piękna i bestia" w sobotni wieczór pod Ratuszem

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Wypadek w Przecznicy

Uwaga na oszustów!

Tam już hazardu nie będzie

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
371
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%