MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Środa, 16 sierpnia 2006, 0:00
Autor: ler
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

Jelenia Góra
W ręce jeleniogórskiej policji wpadł 26-cio letni mieszkaniec miasta, który próbował ukraść na tzw. "wyrwę" torebkę idącej ulicą kobiecie. Poszkodowana miała w niej pieniądze oraz dokumenty. Złodziej trafił do policyjnego aresztu.

Jelenia Góra i powiat
Kolejni pijani kierowcy na drogach Jeleniej Góry i powiatu. Na ulicy Wrocławskiej zatrzymano 45-cio letniego mężczyznę, który kierował samochodem mając w wydychanym powietrzu 1,36 promila alkoholu. Ponadto siadł za kółkiem mając na swoim koncie wyrok sądu zakazujący mu kierowania pojazdami. Na drogach powiatu jeleniogórskiego policjanci zatrzymali natomiast kolejnych dwóch pijanych zmotoryzowanych. Jeden z nich miał 1,56 promila, a drugi ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jelenia Góra
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował dozór policyjny wobec mężczyzny, który kilka dni temu bestialsko zamordował psa. Przypomnijmy - do zdarzenia doszło 12 sierpnia w Jeżowie Sudeckim. 45-letni mieszkaniec tej gminy udusił owczarka niemieckiego sznurkiem od snopowiązałki. Pies należał do jego pasierba. Już wcześniej mężczyźnie zarzucano uduszenie dwóch innych psów. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kolizja na Trasie Czeskiej

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Strzelał z broni pneumatycznej w okno mieszkania

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~mieszkanka 16-08-2006 16:18
tak samo udusic tego zwyrodnialca
~Jeżowianin 20-08-2006 13:11
Znam sprawcę jest to ofiara obecnego systemu oraz pomocy kierowanej przez GOPS w Jeżowie dlea jego rodziny Oczywiście Naleweczki Wódeczka i kolejna zapomoga z GOPSu bo trzeba będzie zapłacić grzywne tak jak zapłacił za pierwszym razem wtedy było 1000 zł. (za dwa psy) teraz bedzie 500 ale cuz takiej rodzinie trzeba pomóc dać forsę społeczną na bilety MZK (trzeba będzie jeździć na dozór do Jelonki a bilet w jedną strone coś ponad 4 zł.) ale pani Irenka z GOPSu coś na to poradzi oczywiście z dowodem wdzięczności od Zbysia lub jego konkubiny Poczekamy i zobaczymy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Areszt dla pirata

Włamanie do sklepu w Starej Kamienicy

Danuta Sadownik o uzależnieniach

Spór o edukację seksualną

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
741
Tak
15%
Nie
65%
Nie wiem
21%