MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kronika Policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Piątek, 3 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 18:00
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra</b>
W dniu 1 czerwca br o godzinie 19.00 Michał R. lat 24 mieszkaniec Jeleniej Góry wyszedł z domu na spacer i do dnia dzisiejszego nie powrócił. Po zgłoszeniu zaginięcia osoby ustalono, że w/w przebywał na dyskotece do godziny 4.00 dnia 2.06.2005 roku w Kaczorowi wspólnie ze swoim kolegą. Poszukiwania prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze

<b>Jelenia Góra, ul. Armii Krajowej</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali Artura P. lat 31 mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze na podstawie 3 nakazów doprowadzenia za czyn z artykułu 178a§1 kk. Po wpłaceniu należności w kasie sądu został zwolniony.

<b>Janowice Wielkie</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 27-letniego mieszkańca Janowic Wielkich , który kierował Oplem Kadetem w stanie nietrzeźwości (2,6 promila).

<b>Jeżów Sudecki</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 57-letniego mieszkańca Jeżowa Sudeckiego, który kierował rowerem w stanie nietrzeźwości (1,96 promila).

<b>Mysłakowice</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku realizacji sprawy operacyjnej zatrzymali 28-letniego mieszkańca Mysłakowic, który miał w mieszkaniu 160 porcji marihuany o wartości 1600 zł, szlufki szklane, worki foliowe do pakowania narkotyków. Sprawca został osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wystartowała gra miejska

Odpowie za usiłowanie kradzieży rozbójniczej i napaść

Interwencje przy zadymieniach

Niebezpieczne wyzwania

Pożar pustostanu w Kowarach

Ostrożnie na drodze – pamiętajmy o odblaskach

Pożar mieszkania na Mickiewicza

Mają w nosie pieszych

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
450
Tak
62%
Nie
36%
Nie wiem
3%